آغاز طرح نوروزی امداد کرمان موتور برای سال 98

آغاز طرح نوروزی امداد کرمان موتور برای سال 98

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت کرمان موتور (سهامی خاص) در اسفند سال ۱۳۷۳ تاسیس و در اسفند ماه همان سال تحت شماره ۱۱۱۴۷۶ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. دفتر مرکزی شرکت در کیلومتر ۱۶ جاده مخصوص کرج واقع و هدف از تاسیس شرکت به موجب ماده ۲ اساسنامه عبارتست از: ساخت، مونتاژ و فروش اتومبیل سوارى و ارائه خدمات بعد از فروش محصولات. انجام هرگونه عملیات و اقدام تجاری و فعالیتهای مربوط که به طور صریح، ضمنی و یا تقسیم در رابطه با اهداف پیش بینی شده باشد.
مهندس محمودی معاون امداد شرکت کرمان موتور از آغاز طرح امداد نوروزی از تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ الی ۱۷ فروردین ۱۳۹۸، در بیش از ۱۰۰ پایگاه امدادی در سراسر کشور به‌ صورت شبانه روزی خبر داد.
به گفته ایشان در راستای افزایش سرعت و کیفیت خدمات امدادی و استقرار پایگاه های امداد در مناطق پر تردد، مقصد مسافرت های نوروزی از طریق پیامک از مشتریان محصولات کرمان موتور استعلام گردیده است. در ادامه محمودی بیان داشت، با استقرار کارشناسان فنی در مرکز تماس امداد کرمان موتور، مشتریان می توانند جهت اخذ راهنمایی و مشاوره فنی در حوزه های آپشن محصولات شرکت کرمان‌ موتور، عملکرد نمایشگرهای خودرو، جزئیات سرویس‌های ادواری خودرو، الزمات گارانتی و ... با شماره ۴۲۷۲۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند. محمودی خاطر نشان ساخت که طی سال ۹۷ بیش از ۴۰ درصد از تماس‌های ورودی با ارائه مشاوره های فنی و تخصصی توسط کارشناسان مرکز تماس تعیین تکلیف شده است همچنین اضافه نمود، انجام بیش از ۳۵ درصد از درخواست متقاضیان خدمات امدادی در محل امداد خواه از مهمترین دست آوردهای واحد امداد شرکت کرمان موتور طی سال ۹۷ بوده است.

امداد کرمان موتور

از اقدامات انجام شده برای کسب رضایت مشتریان می‌ توان به گسترده شدن شبکه امداد خودرو، توزیع مناسب سبد قطعات یدکی بین نمایندگی ها، برنامه‌ریزی برای بازرسی و نظارت در طول ایام تعطیلات و برگزاری دوره‌های آموزشی متعدد در تمامی سطوح خدمات پس از فروش اشاره نمود.
برگزاری سمینارهای آموزشی ویژه امدادگران حمل یکی دیگر از اقدامات واحد امداد پیش از اجرای طرح نوروزی سال ۹۸ بود که می‌تواند کمک شایانی به ارتقا سطح کیفیت خدمات امداد رساند. دومین فراخوان مسابقه عکاسی و داستان‌نویسی با محوریت امدادرسانی و خدمات رسانی به مشتریان از دیگر اخبار جذاب و اهدا جوایز به آثار برگزیده از دیگر خبرهای جذاب برای مشتریان بود که مطرح گردید.در پایان وی اعلام کرد به منظور جلب رضایت بیشتر مشتریان محصولات هیوندای، خودروهای i20 به ناوگان امداد اضافه شده است. واحد امداد امیدوار است با ارائه خدمات سریع و با کیفیت به تمامی محصولات شرکت کرمان موتور، آسودگی خاطر را به مشتریان خود اهدا نماید. لازم به توضیح است ناوگان امداد به تمامى خودروهایى که نیاز به امداد دارند، خدمات امدادى ارائه خواهد نمود اما اولویت با خودروهاى تولیدی خودروسازى کرمان موتور است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato