سور ایونت 3 شروع شد، حدس بزن سورفریز چیست؟ [رپورتاژ آگهی]

سور ایونت 3 شروع شد، حدس بزن سورفریز چیست؟ [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت سورانو در فروشگاه اینترنتی خود از اواسط اسفند ماه ۹۴ امکان جدیدی به فروشگاه خود اضافه خواهد کرد که به نوبه خود بسیار منحصر به فرد است و در آن مشتریان می توانند در هر زمانی که به وبسایت مراجعه می کنند، بدون پرداخت وجهی اضافی، اجناس داخل فروشگاه را حتی از خود فروشگاه سورانو ارزانتر خریداری کنند.

نام این امکان منحصر به فرد سورفریز استسورانو به مناسبت افتتاح بخش سورفریز در ماه دوازدهم سال ۹۴ , کمپین حدس بزن سورفریز چیست ؟ را راه اندازی کرده و به ۱۲ نفر از کسانی که درست حدس زده باشند، به قید قرعه جوایز ارزنده ای اهداء خواهد کرد.

جوایز در نظر گرفته شده به شرح زیر است: ۳ نفر اول هر کدام ۱ میلیون تومان، ۳ نفر دوم هر کدام ۵۰۰ هزار تومان و ۳ نفر سوم هر کدام ۳۰۰ هزار تومان، ۳ نفر چهارم هر کدام یک پاور بانک ۵۰۰۰ میلی آمپر و ماوسلازم بذکر است که حدس شما باید الگوریتم کلی سیستم سورفریز را شرح دهد و نیازی به حدس جزئیات نیست.

برای شرکت در کمپین حدس بزن سورفریز چیست ؟ بر روی بنر آن در صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی سورانو کلیک کنید و شرح الگوریتم اجرای سورفریز را آنجا نوشته و ثبت نمایید.همچنین در طول ایونت در کانال تلگرام سورانو،  کدهای تخفیف چند ساعته با ارزش های متفاوت برای اجناس گوناگون ارسال خواهد شد. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام از این فرصت هیجان انگیز استفاده نمایید.

website: www.soorano.com

telegram: @soorano

هدیه سورانو:

کد تخفیف ۱۰ درصدی بر روی کلیه اسپیکرها: ۱۰۱۹BHNT

مدت اعتبار تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۹ اسفند

reportaj

ویجیاتو

نظرات ۰

امکان ارسال نظر برای این نوشته وجود ندارد.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato