امنیت پایین ریموت‌ها، معضل جدید منازل

امنیت پایین ریموت‌ها، معضل جدید منازل

امنیت پایین ریموت‌ها، معضل جدید منازل

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

آیا می‌دانستید امنیت ریموت پارکینگ شما بسیار پایین است؟ انواع ریموت‌های پارکینگ فعلی موجود در بازار امکان کپی شدن را دارند و می‌توان به تعداد نامحدود از روی آنها کپی کرد به همین دلیل اغلب افراد نمی‌دانند چند نفر ریموت یا کلید ساختمان‌شان را دارند.

دربازکن هوشمند پارکینگ هوم چیست؟

دربازکن هوشمند پارکینگ هوم حذف ریموت و بالاتر بردن امنیت تردد ساکنین را هدف قرار داده و با ارائه یک دستگاه در کنار اپلیکیشن، باز و بسته کردن درها را به وسیله گوشی هوشمند، با امنیت بالا، امکان‌پذیر می‌کند.

این محصول با حفظ کاربری قبلی انواع درهای پارکینگ که همه با ریموت کار می‌کنند، به شما امکان می‌دهد تا با مدیریتی متمرکز، دسترسی افراد برای استفاده از در پارکینگ را فراهم کرده و آسودگی بیشتری برای ساکنین فراهم کنید.

هوم چطور کار می‌کند؟

فقط کافی است یکبار ریموت خود را از طریق اپلیکیشن هوم به دستگاه دربازکن هوشمند تعریف کنید و دستگاه را کنار در پارکینگ به برق متصل کنید.

دربازکن هوشمند هوم نیازی به اینترنت و سیم کارت ندارد و از طریق بلوتوث با گوشی موبایل ارتباط برقرار می‌کند. بلوتوث استفاده شده در گوشی‌های موبایل از نوع کم مصرف هستند و روشن و یا خاموش بودن آن تاثیری چندانی در مصرف باتری گوشی موبایل ندارد. برای استفاده از سیستم نیازی به اتصال دائمی به بلوتوث نیست فقط کافی است در داخل اپلیکیشن هوم دکمه بازشدن و یا بستن را انتخاب کنید و تمام مراحل برای باز یا بستن در به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

دسترسی دادن به افراد مختلف

با استفاده از این دستگاه شما می‌توانید به تعداد نامحدود به افراد مختلف دسترسی به باز و بسته کردن درب را بدهید و هر زمان که نیاز است می‌توانید دسترسی را بگیرید.

مدیریت کاربران

برخلاف ریموت‌های پارکینگ که هیچ نظارتی روی آنها وجود ندارد، با استفاده از دربازکن هوشمند پارکینگ هوم می‌توان دسترسی هر فرد را در هر زمان گرفت

امنیت بالا

سیستم مدیریت دسترسی در هوم با استفاده از الگوریتم‌های چند لایه امنیتی، می‌تواند امنیت مدیریت دسترسی‌ها را تضمین کند.

۱۰۰ نفر هوم بخرن و تو دیگه #پشت_در_نمون

اگر تا پایان مرداد ماه با کد تخفیف digiato محصول دربازکن هوشمند هوم را سفارش دهید و تا پایان جشنواره ١٠٠ عدد محصول درب بازکن هوشمند هوم سفارش داده شود، هر محصول به جای۵٩٨ هزار تومان ٣۵٠ هزار تومان عرضه می شود. بعد از پایان جشنواره یعنی تاریخ یکم شهریور با شما تماس گرفته می‌شود و محصول را برای شما ارسال می‌کنیم.

اگر به ١٠٠ نفر نرسیدیم می‌توانید یا مابقی مبلغ رو پرداخت کنید یا ٣۵٠ هزار تومان خودتان رو پس بگیرید.

پس همین الان سفارش دهید و ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل