مادیران با برند TCL اسپانسر تیم ملی بسکتبال ایران شد

مادیران با برند TCL اسپانسر تیم ملی بسکتبال ایران شد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

پس از پایان مراسم رسمی بدرقه تیم ملی بسکتبال ایران، مادیران به عنوان حامی مالی این تیم معرفی شد.

مراسم بدرقه تیم ملی بسکتبال ایران برای حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۹ چین در تالار بسکتبال آزادی با حضور رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی و برخی از بازیکنان تیم برگزار شد. همچنین مدیران حامی مالی و سفیر کشور چین نیز در این مراسم حضور داشتند. در پایان این مراسم از پیراهن جدید تیم ملی و اسپانسر آن رونمایی شد. شرکت مادیران با برند تی سی ال اسپانسر تیم ملی بسکتبال ایران شده و روی پیراهن جدید، نام مادیران و برند TCL را می بینیم.

رامین طباطبایی در خصوص جذب اسپانسر گفت: «امسال با توجه به جذب اسپانسر امیدوارم بتوانیم از توانایی آنها استفاده کنیم. همچنین امیدوارم بسکتبال با اسپانسرهای پایا و قوی قدرت خود را نشان دهد. ظرفیت بسکتبال ایران خیلی بالاست که در آینده مشخص خواهد شد. بسکتبال می‌تواند ۳-۴ میلیون علاقه مند رسمی داشته باشد که همین موضوع حمایت اسپانسرها را بیشتر می کند.»

رقابت های جام جهانی بسکتبال ۲۰۱۹ با ۳۲ تیم از تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد و تیم ملی ایران در اولین بازی به مصاف تیم پورتوریکو خواهد رفت و پس از آن با تیم های اسپانیا و تونس در مرحله مقدماتی رو به رو خواهد شد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato