همه چیز درباره آیفون 13
نخستين رالى خانوادگى تاكسى هاى شهر تهران، اول شهريور

نخستين رالى خانوادگى تاكسى هاى شهر تهران، اول شهريور

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مسابقات رالی به چند دسته تقسیم می شود، مسابقات سرعتی، مهارتی و تفریحی خانوادگی. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانى شهر تهران؛ همایش رالی خانوادگی تاکسى هاى شهر تهران با حضور ۱۵۰ تاکسیران برگزار خواهد شد و تاکسیرانان پیش از شروع رقابت، دوره های آموزشی لازم را می گذرانند.

این رقابت از سری مسابقات خانوادگی است که همه علاقه مندان می توانند در آن شرکت کنند. ملاک این رالی اصلاً سرعت نیست و بیشتر نکات محاسباتی و پیدا کردن مسیر مطرح است. همراهان راننده می توانند در پیدا کردن مسیر و نکات به راننده کمک کنند.

رالی خانوادگی

دوره هاى آموزشى شامل نقشه خوانی، آشنایی با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و قوانین رالی شهری است که به مدت ۴ ساعت در مرکز آموزش سازمان تاکسیرانی به تاکسیرانان و خانواده های آنها ارائه می شود.

رقابت تاکسیرانان از باغ پرندگان آغاز مى شود و پس از تجربه یک رقابت سالم در ابتداى بلوار فرحزادى به پایان مى رسد.

مهمترین هدف از برگزاری این همایش آموزشی - تفریحی افزایش نشاط در خانواده تاکسیرانی شهر تهران و ترویج فرهنگ رانندگی صحیح و تجربه یک رقابت سالم در فضای شهری است.

تمهیدات لازم برای برقراری ایمنی در مسیر رالی اندیشیده شده است تا تاکسیرانان در فضایی امن به رقابت بپردازند.

همایش آموزشی – تفریحی رالی خانوادگی تاکسی هاى شهر تهران با مشارکت سازمان ورزش شهرداری تهران، معاونت اجتماعی و فرهنگی ترافیک راهور ناجا برگزار می شود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato