در بده-بستان از مهارت‌هایتان خرج کنید

در بده-بستان از مهارت‌هایتان خرج کنید

در بده-بستان از مهارت‌هایتان خرج کنید

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بده-بستان، شیوه‎ای نوین در خدمت‎رسانی است. همه‎ی ما، در بهترین حالت، در انجام یک یا چند کار مهارت داریم و برای بسیاری کارهای دیگر باید جیب پر پول و یک نیروی متخصص در کنار خود داشته باشیم. اگر خوش‎شانس باشیم می‎توانیم کارشناس قابل اعتماد را  پیدا کنیم، ولی دستمزد بالای او میتواند همچنان برای ما مسئله باشد. اینجاست که عضویت در بده-بستان پیشنهاد جذابی به نظر می‎رسد، اما چطور؟

در بده-بستان، افراد با مهارت‎ها و دانش‎های گوناگون کنار هم جمع شده اند تا خدمات مورد نیاز یکدیگر را برآورده کنند. هر نیروی متخصص، پس از ارائه‎ی خدمت به یک کاربر، بجای دستمزد خود از سایت امتیازی می‎گیرد که می‎تواند در هر زمان، برای خود و یا فرزندانش، از یک نیروی متخصص دیگر در هر زمینه‎ای تقاضای خدمت داشته باشد بدون اینکه حتی ریالی هزینه کند.

نحوه‎ی کار در بده-بستان به چه صورت است؟

هر فرد ۱۸ سال تمام، می‎تواند در بده-بستان عضو شود و درخواست خدمت داشته باشد، که برای این کار لازم است گروه تخصصی مد نطر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کند. سپس کارشناسان آن گروه، با توجه به شرایط سرویس مورد نظر، اعلام آمادگی می‎کنند و کاربر از میان آن ها یک نفر را برای ارائه‎ی سرویس انتخاب می‎کند.

برای عضویت در گروه‎های تخصصی به عنوان کارشناس، چه باید کرد؟

گروه‎ها و خدمات ارائه شده در بده-بستان بسیار متنوعند تا بتوانند تمام نیازهای شما را پاسخ دهند. هر کاربر پس از عضویت در سایت، می‎تواند درخواست عضویت در گروه‎های تخصصی را داشته باشد مثلا عضویت در گروه برقکاری، تدریس کنکور، پرستاری سالمند و ...، برای این مرحله بایستی مدرک و یا گواهینامه‎ی معتبر برای مدیریت فرستاده شود تا ادعای متقاضی ثابت شود. پس از آن، فرد متخصص می‎تواند به درخواست‎های کاربران برای خدمت‎رسانی پاسخ دهد و آن‎ها را بپذیرد. پس از هر بار انجام کار، امتیازی بجای دستمزد به کارشناس داده می‎شود تا بتواند از سایر نیروهای متخصص، تقاضای خدمت رایگان داشته باشد.

عضویت در بده-بستان چه امتیازی دارد؟

صرفه‎جویی در هزینه‎ها، بزرگترین امتیاز ماست. شما می‎توانید خدمات مورد نیاز خود و اطرافیانتان را از بده-بستان بخواهید و برای این کار کافی است به‌‎جای پول، از مهارت‎هایتان خرج کنید!

برای اطلاعات بیشتر از وبسایت ما دیدن کنید.

فراموش نکنید تمام مراحل عضویت در بده-بستان، رایگان است!

صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل