ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

با حمایت علی بابا، دهمین نمایشگاه کار شریف برگزار شد

دهمین نمایشگاه کار شریف از ۱۴ تا ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸ با حمایت شرکت سفرهای علی بابا در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. نمایشگاه کار و کارگاه‌های تخصصی یک رویداد چندوجهی استخدام است که ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

دهمین نمایشگاه کار شریف از ۱۴ تا ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸ با حمایت شرکت سفرهای علی بابا در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

نمایشگاه کار و کارگاه‌های تخصصی یک رویداد چندوجهی استخدام است که بازدیدکنندگان و بنگاه­‌های حرفه‌ای شرکت‌کننده را در یک محیط پویا به برقراری ارتباط حرفه‌ای تشویق می کند. این نمایشگاه با توجه به احاطه‌ ای که بر موضوع جستجوی تمام موقعیت­های شغلی اعم از مشاغل تخصصی، خدمات کاریابی، توسعه حرفه‌­ای، برنامه­‌های آموزشی، آموزش­های حرفه‌ای، مشاغل آزاد و خدمات کارآفرینی دارد به یک رویداد برجسته در زمینه ارتباط کارجو و کارفرما تبدیل شده است.

روز یکشنبه در اولین روز نمایشگاه، محمد علی طائبی، مدیر اجرایی علی بابا، تجربه خود در زمینه قدرت تصمیم‌گیری به عنوان بستری برای خلق آینده در تیم‌های محصول را با شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشت.

رویارویی مستقیم کارجو و کارفرما، معرفی فرصت‌های شغلی موجود در بازار کار، جذب نیروهای مناسب با انتظار و مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان، تسهیل فرایند جذب و استخدام نیروی کار، کمک به بهبود ارتقاء برند کارفرمایان، معرفی سازمان و ادارات مرتبط و نیمه‌مرتبط با رشته‌تحصیلی، معرفی سازمانها وادارات مرتبط و نیمه‌مرتبط با رشته‌تحصیلی و ... از اهداف برگزاری 10 دوره مداوم چنین رویدادی است.

این رویداد با حضور ۲۵۰ شرکت و ارائه بیش از ۴۰۰ موقعیت شغلی (به طور میانگین در هر دوره) مورد استقبال بیش از بیست هزار بازدید کننده قرار گرفته است.

علی بابا با استفاده از این فرصت برای کشف استعدادهای کشور با حضور در غرفه‌های 39 و 41 پاسخگوی بازدیدکنندگان از نمایشگاه کار شریف است. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه فرصتهای شغلی علی بابا از تمام فرصتهای شغلی در این شرکت مطلع شوید و علی بابایی شوید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی