ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

علی بابا
رپورتاژ آگهی

پایان دهمین نمایشگاه کار شریف با حمایت علی بابا

دهمین نمایشگاه کار شریف ۱۴ الی ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸ با حمایت شرکت سفرهای علی بابا در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. علی بابا به عنوان حامی طلایی در این رویداد حضور داشت. نمایشگاه کار ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۸ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

دهمین نمایشگاه کار شریف ۱۴ الی ۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸ با حمایت شرکت سفرهای علی بابا در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. علی بابا به عنوان حامی طلایی در این رویداد حضور داشت.

نمایشگاه کار و کارگاه‌های تخصصی یک رویداد چند وجهی استخدام است که بازدیدکنندگان و بنگاه‌های حرفه‌ای شرکت کننده را در یک محیط پویا تشویق به ایجاد ارتباط حرفه ‌ای جدید می‌کند. این نمایشگاه با توجه به احاطه‌ای که بر پروسه جستجوی تمامی نوع موقعیت‌های شغلی اعم از مشاغل تخصصی، خدمات کاریابی، توسعه حرفه ‌ای، برنامه‌های آموزشی، آموزش‌های حرفه ای، مشاغل آزاد و خدمات کارآفرینی دارد، به یک رویداد برجسته در زمینه ارتباط کارجو و کارفرما تبدیل شده است.

علی بابا با استفاده از این فرصت برای کشف استعدادهای کشور با حضور در غرفه‌های 39 و41 پاسخگوی بازدیدکنندگان از نمایشگاه کار شریف بود و بازدیدکنندگان از نمایشگاه می توانستند با حضور در غرفه شرکت سفرهای علی بابا از فرصت‌های شغلی باز مطلع شده و با وارد کردن شماره همراه خود برای فرصت شغلی مناسب خود رزومه ارسال کرده و ثبت نام کنند.

همچنین روز یکشنبه در اولین روز نمایشگاه، محمد علی طائبی، مدیر اجرایی علی بابا از قدرت تصمیم گیری به عنوان بستری برای خلق آینده در تیم‌های محصول صحبت کرد.

مجتبی سلحشور، مدیر جذب و استخدام شرکت علی‌بابا هم در سومین روز نمایشگاه طی یک سخنرانی به موضوع «چه جایی را برای کار انتخاب کنیم؟» پرداخت.

نمایندگانی از تیم‌های منابع انسانی، محصول، فنی و بازاریابی علی بابا هم در طول مدت نمایشگاه با حضور در غرفه علی بابا به مراجعین مشاوره داده و به سوالات آنها در مورد حوزه فعالیت موقعیت‌های شغلی مختلف در علی‌ بابا پاسخ دادند.

رویارویی مستقیم کارجو و کارفرما، معرفی فرصت‌های شغلی موجود در بازار کار، جذب نیروهای مناسب با انتظارات و مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان، تسهیل فرایند جذب و استخدام نیروی کار، کمک به بهبود ارتقاء برند کارفرمایان، معرفی سازمانها وادارات مرتبط و نیمه‌مرتبط با رشته‌تحصیلی، معرفی سازمانها وادارات مرتبط و نیمه‌مرتبط با رشته‌تحصیلی و ... از اهداف برگزاری ده دوره مداوم یک چنین رویدادی است.

این رویداد با جذب ۲۵۰ شرکت و ارائه بیش از ۴۰۰ موقعیت شغلی (به طور میانگین در هر دوره) مورد استقبال بیش از بیست هزار بازدید کننده قرار گرفته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی