معرفی محبوب‌ترین استارت‌آپ حوزه گردشگری در جشنواره برند محبوب

معرفی محبوب‌ترین استارت‌آپ حوزه گردشگری در جشنواره برند محبوب

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

استارت‌آپ علی بابا از میان 28 برند فعال در حوزه فروش آنلاین بلیط سفر به عنوان محبوب‌ترین برند این صنعت در جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان معرفی شد.

در این رده‌بندی، علی بابا با کسب 23.3 درصد از سهم محبوبیت بازار رتبه یک سفر معرفی شد و سفر 724 با فاصله بیش از 10 درصدی از علی بابا برند دوم بازار و سایر فعالان حوزه آنلاین فروش بلیط سفر، مانند اسنپ تریپ، مستر بلیط، فلایتیو و ... در رتبه‌های بعدی محبوبیت بازار ایستادند.

مطلب پیشنهادی:بلک فرایدی یا جمعه سیاه لباس و پوشاک | تا ۷۰ درصد تخفیف بلک فرایدی یا جمعه سیاه لباس و پوشاک | تا ۷۰ درصد تخفیف

ارائه خدمات باکیفیت در حوزه سفر، کامل بودن سبد محصولات و ... در کنار نگاه ویژه علی بابا به موضوع خدمات پشتیبانی از مشتریان و ارائه سرویس‌های متمایز مانند کال‌بک، ایجنت کال‌بک، سیستم اتوماتیک اعلام تغییرات ساعت پروازها و ...، به انتخاب علی بابا به عنوان رتبه یک سفر در حوزه فروش آنلاین بلیط سفر از سوی کاربران منجر شد و بیشتر مردم برای خرید بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، تورهای مسافرتی، رزرو هتل داخلی و خارجی به علی بابا رای دادند.

ششمین جشنواره ملی برند محبوب از نگاه مصرف کنندگان با مشارکت جمع کثیری از فعالان اقتصادی و بازرگانی روز دوشنبه 22 مهرماه 1398 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و در طی این همایش، ضمن معرفی برندهای محبوب سال 1398 منتخب گسترده ترین نظرسنجی مردمی در زمینه محبوبیت از مدیران این برندها قدردانی بعمل آمد.

مطلب پیشنهادی:مجموعه دی‌جی لند شعب خود را گسترش می‌دهد مجموعه دی‌جی لند شعب خود را گسترش می‌دهد

این جشنواره که از سوی پژوهشکده سیاست‌گذاری دانشگاه شریف برگزار شده است، بستری برای شناسایی برندهای محبوب مردم فراهم کرد تا ضمن شناسایی برندهای خوشنام ایرانی توسط مردم، زمینه تقدیر از این برندها فراهم آورد. در جریان نظرسنجی از مصرف‌کنندگان که از تاریخ 15 اردیبهشت تا 15 شهریور ماه سال1398 از طریق اپلیکیشن و وبسایت برند محبوب و همچنین اپلیکیشن روبیکا انجام شده است، 2 میلیون و 543 هزار و 943 رای برای 3 هزار و 600 برند در 152 گروه کالایی به ثبت رسیده است.

اگر شما هم قصد رزرو بلیط پرواز خارجی، داخلی، بلیط اتوبوس، قطار، تورهای مسافرتی، رزرو هتل‌های داخلی و خارجی و... دارید از علی بابا سریع، ساده و امن بلیط و تور مسافرتی  بخرید و هتل رزرو کنید، اگر به دریافت خدمات پشتیبانی بابت خرید بلیط سفر، تورهای مسافرتی و رزرو هتل اهمیت می‌دهید به رتبه یک بلیط سفر مراجعه کنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato