ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

شناخت عکاسی صنعتی تبلیغاتی با استودیو مانی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی یکی از تاثیرگذارترین ابزارهای افزایش فروش محصولات و خدمات است. در این راستا استودیو مانی اصل کیفیت خدمات و ارائه تبلیغات موثر را سرلوحه کار خود قرار داده و توانسته همکاری ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی یکی از تاثیرگذارترین ابزارهای افزایش فروش محصولات و خدمات است. در این راستا استودیو مانی اصل کیفیت خدمات و ارائه تبلیغات موثر را سرلوحه کار خود قرار داده و توانسته همکاری موفقی با برندهای شناخته شده داخلی داشته است.

تاثیر عکسهای صنعتی و تبلیغاتی در افزایش فروش

امروزه ترغیب مردم به خرید محصولات با نشان تجاری خاص دغدغه اصلی تولید کنندگان است. در این مسیر، رقابتی گسترده بین کسب و کارها اتفاق افتاده و هر کدام سعی می کنند با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف تبلیغات بهتر شناخته شوند و سهم بیشتری از بازار را نصیب خود کنند. با نیاز به تبلیغات، نقش عکسهای صنعتی و تبلیغاتی برای معرفی قدرتمند محصولات و برندها اهمیت پیدا می کند و  به همین دلیل است که امروزه عکاسی صنعتی برای کسب و کارها نیاز اصلی و اساسی شناخته می شود.

در دنیای ماشینی امروز که مردم فرصت مطالعه متن های تبلیغاتی را ندارند عکسهای تبلیغاتی نقش ارزنده ای را ایفا می کنند. عکسهای تبلیغاتی حرفه ای که وظیفه انتقال پیام تولید کننده به مصرف کنندگان را دارد تاثیرگذاری و بازخورد بیشتری نسبت به هزاران واژه داشته و نقش اصلی تبلیغات موثر را بر عهده دارد.

در دنیای گسترده تبلیغات عکسهای حرفه ای و با کیفیت محصولات که توسط عکاس متبحر تهیه شده، فاکتور مهم موفقیت فروش کسب و کارها است. عکسهای تبلیغاتی و صنعتی در حقیقت هویت بصری برندها محسوب می شوند و تاثیر فراوانی در جلب اعتماد مخاطبان و ترغیب آنها به خرید خواهد داشت.

عکاسی صنعتی محصولات و خدمات

عکاسی صنعتی سوژه های مختلفی را پوشش می دهد اما در 2 بخش اصلی تر شامل عکاسی صنعتی محصولات و عکاسی صنعتی خدمات انجام می شود. عکاسی صنعتی مبلمان، جواهرات، کیف و کفش، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و هزاران محصول دیگر در دسته بندی عکاسی محصولات قرار می گیرند. عکاسی از کارخانجات، خطوط تولید، اسکله های تجاری، تاسیسات صنعتی و موارد متعدد دیگر هم در بخش عکاسی خدمات قرار دارند.

اهداف عکاسی صنعتی محصولات

عکسهای صنعتی محصولات با هدف معرفی دقیق ساختار و جزئیات کالا به مخاطبان تهیه می شوند، عکاسی صنعتی جزئیات دقیقی از مشخصات ظاهری و مزیت های محصولات را به مشتریان نشان می دهد که تاثیر زیادی در تصمیم مخاطب هدف و اقدام به خرید محصول دارد. عکسهای صنعتی حرفه ای از کیفیت و جزئیات بالایی برخوردارند و باعث جلب اعتماد خریداران غیر حضوری محصولات می شوند.

 

اهداف عکاسی صنعتی خدمات

بخش دیگرِ عکسهای صنعتی، عکاسی از خدمات شرکت ها، خطوط تولید کارخانجات و تاسیسات صنعتی است.

این عکسها با ارائه اطلاعات مناسب از نحوه خدمات، کیفیت خطوط تولید و تجهیزات، گستردگی فعالیت و نظافت محیط و پرسنل باعث اعتماد مخاطبان هدف می شود. عکسهای صنعتی کارخانجات تولیدی لازمه معرفی شرکت ها برای همکاری های برون مرزی و ارتباطات تجاری جدید است.

عکاسی تبلیغاتی

نوع دیگر از عکاسی تجاری که تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد، عکاسی تبلیغاتی است. عکسهای تبلیغاتی شیوه ای موثر و جذاب برای معرفی محصولات و خدمات هستند. عکسهای تبلیغاتی گاها با اغراق آمیز  بر مزیت های محصول پیشنهادهایی وسوسه کننده به مخاطب می دهند. عکس تبلیغاتی تفاوت زیادی با عکس صنعتی دارد و اهداف متفاوتی را دنبال می کند.

عکاسی تبلیغاتی کاربردهای متنوعی در تبلیغات برندها دارد و به جرئت می توان گفت مهمترین و کلیدی ترین ابزار موفقیت تبلیغات است. عکسهای تبلیغاتی معمولا حاوی پیامی تبلیغاتی هستند که تاثیرگذاری بیشتری بروی مخاطب هدف می گذارد.

عکسهای تبلیغات با تکنیک های مختلفی تولید می شوند، گاهی با استفاده از  تکنیک های نورپردازی و عکاسی، گاهی با استفاده از دکورهای خاص و مرتبط با محصول و یا مفهوم عکس و گاهی با استفاده از تکنیک های مونتاژ نرم افزاری که همگی به شکلی کارگردانی شده تهیه و تولید می شوند.

مزایای عکسهای با کیفیت تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی محصولات مزایای زیادی برای کسب و کارها دارد که مهمترین آنها:

  • معرفی موثر محصولات و یا خدمات
  • جلب اعتماد خریداران اینترنتی محصولات
  • افزایش اعتبار برند و محصولات تولید شده
  • افزایش فروش کالا و یا خدمات کسب و کارها
  • ایجاد بازارهای جدید و حفظ مشتریان فعلی

کاربرد عکسهای تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی بخشی از مجموعه فرآیند موفقیت کسب و کارها است و تاثیر بسزایی در برندسازی، گسترش بازار هدف، افزایش مشتریان و ایجاد بازارهای جدید دارد. این عکسها لازمه معرفی و فروش محصولات و خدمات کسب و کارها هستند و کاربردهای متنوعی در تبلیغات دارند. از راه اندازی کمپین های تبلیغاتی گرفته تا طراحی کاتالوگ، بروشور، پوستر، وب سایت و فروشگاه های اینترنتی همگی نیازمند عکسهای با کیفیت برای تاثیرگذاری بر فروش برندها دارند.

عکسهای صنعتی با کیفیت، لازمه کسب و کارهای اینترنتی

در سال های اخیر بازار کسب و کار شاهد استقبال گسترده ای از فروش های اینترنتی بوده. تولید کنندگان برای عرضه و فروش غیر حضوری محصولات خود نیازمند عکسهای صنعتی و تبلیغاتی با کیفیت هستند. عکسهای با کیفیت محصولات تاثیر زیادی در انتخاب  و اقدام به خرید مشتریان غیر حضوری دارد. این عکسها با نمایش جزئیات کامل، واقعیاتی از مشخصات ظاهری و مزیت های محصول ارائه می دهند  که باعث اعتماد و رغبت به خرید مردم می شود.

کلام آخر

استودیو مانی خدمات متنوعی از عکاسی صنعتی تبلیغاتی، ساخت تیزر و طراحی تبلیغات را به طور تخصصی برای برند و کسب و کار شما ارائه می دهد. برای معرفی حرفه ای محصولات و خدمات خود می توانید از خدمات و مشاوره رایگان ما بهره بگیرید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی