ترجمه تخصصی مقالات دانشگاهی و کتاب در نیتیو پیپر

ترجمه تخصصی مقالات دانشگاهی و کتاب در نیتیو پیپر

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اگر قصد ترجمه مقالات و کتب علمی خود را دارید، نیتیو پیپر بالاترین کیفیت تخصصی را به شما ارائه می‌دهد.

موسسه ترجمه نیتیو پیپر یک مرکز تخصصی ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، وب سایت و تمامی متون نوشتاری و الکترونیکی دیگر است. این مرکز در طی فعالیت خود تاکنون توانسته است در ترجمه هزاران مقاله و کتاب و وب سایت خدمات‌رسانی نماید. موسسه نیتیو پیپر مدیر مسئول و صاحب امتیاز چندین مجله علمی داخلی و خارجی در رشته­‌های مختلف است. همچنین این موسسه صاحب امتیاز نشر کتاب در ایران نیز می­‌باشد. بر اساس تجربه و سابقه کاری علمی و پژوهشی همکاران ما در این موسسه، هم اکنون نیتیو پیپر به مرجع بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران و اساتیدی تبدیل شده است که قصد ترجمه مقالات یا کتب خود به صورت تخصصی و با زبان نیتیو دارند.

فرآیند ترجمه کتاب و مقاله در موسسه نیتیو پیپر

نیتیو پیپر در بحث ترجمه کتاب رویکردی بسیار حمایتی برای دانشجویان، اساتید و پژوهشگران دارد. در این حیطه نیتیو پیپر عمدتاً خود به معرفی کتاب برای می­‌پردازد و در صورت ترجمه آن، به صورت رایگان به چاپ کتاب ترجمه شده اقدام می‌نماید. قطعاً برای استفاده از حمایت­‌های مالی در حین فرآیند چاپ، کتاب ترجمه نشده می‌بایست به تایید هیئت علمی این موسسه برسد. بعد از اخذ تایید، حمایت مالی لازم برای چاپ و نشر کتاب و حتی ترجمه کتاب انجام می­‌شود.

در حیطه مربوط به ترجمه مقالات دانشگاهی، موسسه نیتیو پیپر به ارایه خدماتی همچون ترجمه تخصصی و نیتیو مقالات در تمامی رشته­‌های دانشگاهی و ویراستاری علمی می­‌پردازد. هم اکنون موسسه نیتیو پیپر همکار، موسس و سردبیر نشریات متعددی در داخل و خارج از ایران است و در زمینه الزامات ترجمه برای چاپ مقالات، ملاک­‌های مهم داوری مقاله و سایر موارد مربوط به چاپ مقاله تجربه فراوانی دارد.

تاکنون مقالات ترجمه شده یا ادیت شده در نیتیو پیپر در مجلات مربوط به پایگاه­‌ها و ناشران علمی مختلف مانند اسکوپوس، الزویر و اشپرینگر به چاپ رسیده‌اند. برای آشنایی بیشتر با خدمات ترجمه نیتیو و تخصصی مقاله و کتاب می‌توانید به آدرس وب‌سایت نیتیو پیپر مراجعه نمایید. برخی دیگر از خدمات نیتیو پیپر عبارتند از:

  • نگارش و تدوین انگیزه­‌نامه
  • نگارش و تدوین کاورلتر برای مقاله
  • فرمت­‌بندی مقاله بر اساس دستورالعمل­‌های مجله
  • صفحه‌­آرایی و طراحی جلد کتاب
  • چاپ کتاب

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.