ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

مدیران خودرو رتبه نخست رضایت مندی مشتریان را از آن خود کرد

بر اساس ارزیابی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، در 6 ماهه اول سال 98 ، شرکت مدیران خودرو بازهم موفق به کسب رتبه نخست در ارزیابی میزان رضایت مشتریان گردید. این ارزیابی مرتبط ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بر اساس ارزیابی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، در 6 ماهه اول سال 98 ، شرکت مدیران خودرو بازهم موفق به کسب رتبه نخست در ارزیابی میزان رضایت مشتریان گردید. این ارزیابی مرتبط با میزان رضایت مشتریان در مورد نحوه و زمان حل مشکلات است.

ارزیابی فوق میان شرکت های فعال فعلی در عرصه صنعت خودروسازی شکل گرفته است که شامل شرکتهای سایپا، ایران خودرو، مدیران خودرو، گروه بهمن، کرمان موتور  و گروه راین بوده که در این ارزیابی سازمان استاندارد شرکت مدیران خودرو در جایگاه نخست قرار گرفت و پس از آن گروه خودروسازی سایپا قرار گرفته است.

مدیران خودرو

لازم به ذکر است که شرکت مدیران خودرو برای 3 سال پیاپی است که در ارزیابی سازمان استاندارد در بحث ارزیابی میزان مشتری مداری  رتبه نخست را از آن خود می کند.

همچنین این شرکت موفق به کسب رتبه نخست در خدمات فروش و بیشترین ارتقاء در بحث خدمات پس از فروش گردیده است. شرکت مدیران خودرو در سالهای اخیر با صرف انرژی و سرمایه گذاری مناسب در بحث خدمات مرتبط با مشتری  ارتقاء بسیار مناسبی را داشته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • alirezatha
  alirezatha | ۱۶ آذر ۱۳۹۸

  یه خودروسازی ایران اگر یه ذره از بقیه بهتر باشه همین مدیران خودرو هست

 • a_041
  a_041 | ۱۶ آذر ۱۳۹۸

  تا اونجایی که میدونیم مدیران خودرو میزان فروش بسیار پایینی در هد چند هزار داشته . همچین میزان فروشی نظرسنجی نمیخواد که!!!

  • a_041
   a_041 | ۱۶ آذر ۱۳۹۸

   منظورم حد بود البته اشتباه تایپی بود

مطالب پیشنهادی