یکتانت برگزیده‌ی دومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی)

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت برای دومین سال متوالی به عنوان واحد نمونه اقتصادی کشور در جشنواره ملی حاتم، بزرگترین رویداد صنعتی و اقتصادی کشور، برگزیده شد.

دومین جشنواره ملی حاتم (حمایت از تولید ملی) با محوریت بررسی توانمندی‌های بالقوه و بالفعل صنعت و اقتصاد کشور، سه شنبه ۸ بهمن ۹۸ با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولان نظام و مدیران برندهای برتر اقتصادی از ۳۱ استان کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. این جشنواره به همت موسسه مطالعات خلیج فارس با اهداف مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی برنامه‌ریزی شده بود. از جمله اهداف برگزاری جشنواره حاتم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ترویج مصرف کالاهای داخلی،‌ ارتقای کیفیت و رقابت­‌پذیری در تولید
  • زمینه­‌ها و الزامات اقتصاد عدالت­‌محور-مردم­‌پایه و نقش آن در اقتصاد مقاومتی
  • فرهنگ­‌سازی و ایجاد گفتمان مشترک در حوزه تولید و مصرف کالاهای اساسی
  • ایجاد گفتمان سرمایه­‌گذاری در حوزه­‌های دارای اولویت و مزیت رقابتی
  • چالش‌ها و موانع مدیریت صحیح و کلان­‌نگر در سطوح مختلف بحران‌
  • آینده‌­پژوهی اقتصاد ایران در افق ۱۴۰۴ با منطق واقع‌­گرایی تاریخی-اجتماعی معاصر
  • عارضه‌­یابی و ریشه­‌یابی علل عدم تحقق اقتصاد درون­زای برون­گرا
  • بررسی تجربیات موفق کشورها در حمایت از تولیدات و کسب و کارهای داخلی
  • بررسی شیوه­‌های علمی و عملیاتی جلب اعتماد مصرف‌­کننده داخلی و بین‌­المللی
  • بهینه­‌کاوی صنایع و هدایت سازمان‌­ها به خارج از چارچوب­‌های منجمد

در دومین دوره جشنواره ملی حاتم پس از سخنزانی مقامات و مسئولان مدعو نظام، از برگزیدگانی که پروژه­های شاخص ملی، طرح­های مطالعاتی و تحقیقاتی موفق، فعالیت­های تحقیق و توسعه شاخص اجرا کرده باشند و نیز ارزش افزوده‌ای از طریق تولید و خدمات توسطشان ایجاد شده باشد، بواسطه مدارک مثبته که پس از تایید کمیته علمی احراز گردید، در قالب اعطاي نشان ملی حاتم در سه محور سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قدرداني شد. همچنین گزارش کاملی از طرح­های برگزیده این واحدها از طریق دبیرخانه برگزاری این جشنواره در اختیار مراجع ملی و بین­المللی جهت توسعه بازار قرار خواهد گرفت.

سرویس ارسال پوش نوتیفیکیشن نجوا و پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت از جمله برندهایی بودند که با تایید کمیته علمی جشنواره به عنوان واحد نمونه اقتصادی کشور برگزیده شدند. یکتانت با استفاده از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشین توانسته است سرویس‌های مختلف هوشمند و پرکاربردی را در حوزه تبلیغات آنلاین ارائه دهد که باعث تحول این صنعت در ایران شده است. این شرکت برای دومین سال پیاپی توانست نشان ملی حاتم را دریافت نماید.

مطالب مرتبط

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟