ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

کمپین عیدانه تپسل در سال 99

تپسل به عنوان یک شبکه هوشمند تبلیغات درون اپلیکیشن هر ساله کمپین‌های عیدانه‌ای را برگزار می‌کند تا به صاحبان برندهای ایرانی در راستای اجرای بهتر کمپین‌های تبلیغاتیشان کمک کند و همچنین، به توسعه‌دهندگان کمک کند ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تپسل به عنوان یک شبکه هوشمند تبلیغات درون اپلیکیشن هر ساله کمپین‌های عیدانه‌ای را برگزار می‌کند تا به صاحبان برندهای ایرانی در راستای اجرای بهتر کمپین‌های تبلیغاتیشان کمک کند و همچنین، به توسعه‌دهندگان کمک کند تا درآمدشان را افزایش دهند. تا به حال، بیش از 1000 برند ایرانی به تپسل اعتماد کرده‌اند و کمپین‌های تبلیغاتی خود را در پلتفرم تپسل اجرا کرده‌اند. به علاوه تپسل در حال حاضر، با بیش از 25 هزار اپلیکیشن به عنوان ناشر همکاری می‌کند و درآمد پایداری برای صاحبان اپلیکیشن‌ها ایجاد کرده است. تپسل امسال نیز به مناسبت نوروز، کمپین عیدانه‌ای هم برای تبلیغ‌دهندگان و هم برای ناشران در نظر گرفته است.

کمپین عیدانه تپسل برای تبلیغ‌دهندگان: "20% شارژ رایگان پنل تپسل رو یادت نره!"

در این کمپین، تبلیغ‌دهندگان و صاحبان کسب‌وکارهایی که پنل خود در تپسل را از تاریخ 5 اسفند 98 تا 15 فروردین شارژ کنند، 20% شارژ رایگان تا سقف 2 میلیون تومان دریافت می‌کنند. تبلیغ‌دهندگان فرصت دارند از این شارژ رایگان از تاریخ 5 اسفند تا 15 فروردین برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برند خود استفاده کنند. مشارکت در این کمپین، هیچ شرط یا پیش‌نیازی ندارد. تنها کافی است در بازه زمانی گفته‌شده وارد پنل تبلیغ‌دهندگن تپسل شوید و در صورتی که در تپسل برای برند خود اکانت ندارید، حساب کاربری ایجاد کنید. سپس، پنل خود را به میزان دلخواه شارژ کنید و 20% شارژ رایگان دریافت کنید. فقط به فرصت استفاده از شارژ رایگان توجه داشته باشید. این کمپین به شما به عنوان صاحب برند کمک می‌کند تا کمپین‌های تبلیغاتی نوروزی بهینه و مقرون‌به‌صرفه‌ داشته باشید.

برای پیوستن به این کمپین، وارد پنل تبلیغ‌دهندگان تپسل شوید و در صورت نیاز با کارشناسان تپسل در بخش فروش، مارکتینگ و کمپین با شماره تماس 021-88206893-5 بگیرید تا راهنمایی‌های لازم برای شارژ پنل و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را دریافت کنید.

 

کمپین عیدانه تپسل برای توسعه‌دهندگان: "دوبله پول در بیار، چوبله کاربر بگیر!"

 

تپسل یک کمپین تحت عنوان "دوبله پول در بیار، چوبله کاربر بگیر!" برای توسعه‌دهندگان جدیدی که به خانواده بزرگ ناشران تپسل اضافه می‌شوند، در نظر گرفته است. پیوستن توسعه‌دهندگان به تپسل از طریق کمپین عیدانه 99 مزایای بسیار زیادی برای توسعه‌دهندگان دارد. این کمپین، بهترین فرصت برای توسعه‌دهندگان ایرانی است که به تپسل بپیوندند و درآمدشان را به سادگی و تنها از طریق نمایش تبلیغات به صورت قابل توجهی افزایش دهند. شرایط و مزایای استفاده از کمپین عیدانه تپسل برای توسعه‌دهندگان در ادامه توضیح داده می‌شود.

درباره کمپین عیدانه "دوبله پول در بیار، چوبله کاربر بگیر!"

این کمپین برای توسعه‌دهندگانی است که از تاریخ 5 اسفند 98 به جمع ناشران تپسل اضافه شوند و اپلیکیشن/اپلیکیشن‌های خود را در تپسل ثبت کنند و تبلیغات تپسل را در فضای اپلیکیشن خود نمایش دهند. توسعه‌دهندگانی که در از این تاریخ به تپسل می‌پیوندند، دو گزینه جذاب پیش رو خواهند داشت که باید یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنند:

  1. دو برابر شدن درآمد اپلیکیشن/اپلیکیشن‌هایشان از تاریخ 20 اسفند تا 20 فروردین
  2. شارژ کیف پول تپسل به اندازه 4 برابر درآمدشان برای استفاده از کمپین‌های تبلیغاتی تپسل و جذب کاربر جدید

نکته قابل توجه این است که توسعه‌دهندگان می‌توانند هر تعداد اپلیکیشن که دوست دارند را در تپسل به عنوان ناشر ثبت کنند؛ یعنی هیچ محدودیتی در تعداد اپلیکیشن‌های هر توسعه‌دهنده وجود ندارد. حتی اگر یک توسعه‌دهنده 100 اپلیکیشن هم داشته باشد، می‌تواند در این کمپین شرکت کند و درآمد هر 100 اپلیکیشن خود را در بازه زمانی گفته‌شده 2 برابر کند یا کیف پول تپسل خود را به اندازه 4 برابر درآمد هر اپلیکیشن شارژ کنند.

چگونگی شرکت در کمپین عیدانه "دوبله پول در بیار، چوبله کاربر بگیر!"

برای شرکت در این کمپین، کافی است مراحل ساده زیر را طی کنید:

  1. در پنل ناشران تپسل ثبت نام کنید.
  2. کد SDK تپسل را در اپلیکیشن خود پیاده‌سازی کنند.
  3. جایگاه تبلیغاتی در اپلیکیشن خود در نظر بگیرند و تبلیغات تپسل را نمایش دهند.
  4. درآمد خود حاصل از نمایش تبلیغات بنری/ویدئویی را دریافت کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره این کمپین جذاب، به لندینگ پیج کمپین عیدانه تپسل مراجعه کنید یا با کارشناسان تپسل در بخش توسعه ناشرین با شماره 5-88206893-021 تماس حاصل فرمایید. همچنین می‌توانید با کلیک روی "ثبت اپلیکیشن" به صورت مستقیم وارد پنل ناشران تپسل شوید و برای خود حساب کاربری ایجاد کنید و کسب درآمد کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی