نگاهی به MVM X33 در بازار ایران؛ 3 نسل اعتماد به کراس اوور مدیران خودرو

نگاهی به MVM X33 در بازار ایران؛ 3 نسل اعتماد به کراس اوور مدیران خودرو

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تب خرید خودروهای شاسی بلند (به خصوص کراس اوورها) با آغاز واردات خودرو به کشور در دهه 80 به شدت بالا گرفت و بسیاری خریداران را به سمت خود جلب نمود، تا آنجا که بزرگترین خودروساز کشور هم به سمت تولید این نمونه از خودروها رفت و تولید خودروی ژاپنی سوزوکی گراند ویتارا را در کشور آغاز نمود و تقریبا تمام وارد کنندگان نیز به سمت  این گونه خودروها رفتند.

در همین احوال بود که شرکت مدیران خودرو که به عنوان نخستین تولید کننده خودروهای چینی  شناخته می شود، تصمیم به عرضه یک خودروی شاسی بلند در بازار گرم و رو به رشد این سگمنت در بازار ایران گرفت و در نهایت کراس اوور خود را با قیمتی معقول و کیفیتی مناسب وارد بازار نمود. این محصول خیلی زود در دل بازار جای خود را یافت و در همان سالها با سوزوکی گراند ویتارای ژاپنی مقایسه می گردید.

پایه و اساس ام وی ام ایکس 33 به مانند کراس اوورهای سخت کوش ژاپنی بود تا با ابعاد و آپشن های مناسب در کنار کیفیت و خدمات معقول سازنده این خودروی چینی جایگاهی مستحکم در بازار بیابد. با توجه به رشد روز افزون این سگمنت و ورود برخی خودروهای موفق کره ایی و از سوی دیگر رصد بازار خودرو ایران و نیازهای آن از سوی چینی ها در سال 1393 فیس لیفت نسبتا کاملی از این خودرو وارد بازار کشور شد که در نتیجه آن دو مدل گیربکس دستی و اتوماتیک به بازار وارد گردید.

ام وی ام ایکس 33

امکانات بیشتر و چهره به روز تر این خودرو موفقیت بیشتری را برای آن رقم زد و توانست موقعیت آن را در بازار رقابتی ارتقاء دهد. اکثر خریداران ام وی ام ایکس 33 را به دلیل امکانات مناسب، بدنه مستحکم، خدمات پس از فروش خوب و چهره معقول آن انتخاب می کردند. با گسترش بازار و ورود خودروهای متنوع تر و جدید تر بازهم مدیران خودرو در سال 95 یک فیس لیفت کامل و به روز از این خودرو با ظاهری اسپرت و مدرن و سقف دو رنگ (به سبک خودروهای لندرور) وارد بازار کرد تا با حفظ ویژگی های مدلهای قبلی  این خودرو را اسپرت تر و مدرن تر کند.

بازهم ام وی ام ایکس 33 به یکی از قابل اعتمادترین و پر فروش ترین محصولات مدیران خودرو بدل گردید. نکته جالب این است که این خودرو در شرکت سازنده نیز به عنوان یکی از بهترین و پر فروش ترین محصولات در بازارهای صادراتی شناخته میشود و همواره در سگمنت خود از موسسه معتبر سنجش کیفیت (جی دی پاورز) به عنوان یکی از با کیفیت ترین خودروها با درجه رضایت بالا  انتخاب گردیده است، تا خود را برای تغییر دیگر همگام با نیازهای روز بازار و رضایت مشتریان آماده سازد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.