رونمایی از امکان جدید جین‌وست برای مشتریان وفادارش

رونمایی از امکان جدید جین‌وست برای مشتریان وفادارش

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

برند جین‌وست که در زمینه فروش محصولات مد و پوشاک برای خانواده‌های ایرانی فعالیت می‌کند چند صباحی است که تصمیم گرفته با طراحی و ارایه اپلکیشن باشگاه مشتریان نسبت به ارایه خدمات بهتر و متمایز‌تر اقدام نماید.

این اپلیکیشن با رویکرد جدید و با هدف ارتباط بیشتر این برند با مشتریان میلیونی ایرانی طراحی و راه‌اندازی شده است.

به گفته مدیران جین‌وست، این اپلیکیشن اولین اپلیکیشن باشگاه مشتریان در ایران است که بدون کارت عضویت فیزیکی و به صورت کاملا مجازی در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

کاربران این اپلیکیشن دیگر نگران گم شدن کارت خود نخواهند بود و کارت عضویت مجازی آنها برای استفاده از خدمات جین وست، همیشه در گوشی تلفنشان در دسترس خواهد بود.

یکی دیگر از امکانات قابل توجه این اپ، ارتباط دو طرفه مشتری با کارشناسان امور مشتریان جین‌وست از طریق ارسال پیام است که در مواقع مختلف و برای ارایه مشاوره و سایر موارد ضروری در دسترس مشتریان خواهد بود.

این اپلیکیشن همچنین این امکان را فراهم می‌کند که مشتری به سابقه جزییات خرید خود اشراف داشته باشد و هر زمان که لازم باشد نسبت به پیگیری خرید و یا خرید مجدد خود اقدام نماید.

کاربران در بخش دیگر این اپ می‌توانند به شماره تلفن  و آدرس تمام شعبات جین‌وست در سراسر ایران دسترسی داشته باشند.

اپلیکیشن باشگاه مشتریان جین وست با رابط کاربری بسیار آسان و با طراحی ساده و زیبا در دو نسخه اندروید و آی او اس در دسترس مشتریان این برند خواهد بود.

برای اطلاع بیشتر از سایر خدمات این اپلیکیشن می‌توانید از این لینک زیر نسبت به نصب آن اقدام نمایید: https://bit.ly/3g8hp63

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato