ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

ثبت‌نام کامل‌ترین دوره آموزشی آنلاین طراحی UX

ثبت‌نام دوره‌های آموزشی آنلاین رهنماکالج در رشته‌ی طراحی تجربه‌ی کاربری شروع شد. این دوره‌ در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌شود. دوره‌ مقدماتی شامل سرفصل‌های مبانی طراحی تجربه کاربر، پژوهش کاربر، طراحی تعامل، کاربرد ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

ثبت‌نام دوره‌های آموزشی آنلاین رهنماکالج در رشته‌ی طراحی تجربه‌ی کاربری شروع شد. این دوره‌ در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌شود.

دوره‌ مقدماتی شامل سرفصل‌های مبانی طراحی تجربه کاربر، پژوهش کاربر، طراحی تعامل، کاربرد پذیری، وبینارهای تخصصی و همچنین وبینارهایی در حوزه مهارت‌های نرم است. در این دوره ۹ درس کلیدی برای افرادی که تازه به UX پیوسته‌اند تدریس می‌شود و در کنار آموزش‌های فنی آموزش‌های مهارت نرم نیز در قالب وبینار به آن‌ها ارائه می‌شود. این دوره مناسب افرادی است که علاقمند به مفاهیم طراحی UX هستند، در ابتدای مسیر قرار دارند و مایلند در این حوزه مشغول کار شوند. این دوره‌ی آنلاین به علاقمندان کمک می‌کند برای وارد شدن به این حوزه‌ آماده شوند.

دوره‌ آموزشی پیشرفته UX برای افرادی مناسب است که مفاهیم اولیه این حوزه را می‌شناسند و با چالش‌های مربوط به این حرفه آشنا هستند. این دوره در سرفصل‌های زیر برگزار می‌شود و انتظار می‌رود کارآموزان بعد از پشت سر گذاشتن این آموزش‌‌ها توانایی حل مسائل حوزه طراحی رابط و تجربه‌ی کاربر را کسب کرده و بتوانند به عنوان نیروی کاری خلاق و حرفه‌ای در کسب‌و‌کار مرتبط به این حوزه اثرگذار عمل کنند؛

  • استراتژی محصول، طراحی سرویس، مبانی طراحی تجربه کاربر و اسکرام، پژوهش طراحی، معماری اطلاعات، طراحی تعامل و طراحی بصری، استراتژی محتوا،کاربرد پذیری و طراحی مبتنی بر داده، گیمیفیکشن، ارتباط تیم محصول، خلاقیت و ایده‌پردازی، مهارت‌های نرم ارتباطی تعاملی.

دوره پیشرفته آموزشی UX رهنما کالج طی ۹ هفته و با تدریس ۱۸ درس کلیدی توسط ۱۲ استاد و منتور حرفه‌‌ای تدریس می‌شود و شامل ۲۴ ساعت وبینار تخصصی و همچنین آموزش مهارت‌های نرم ضروری برای بهبود تعامل و ارتباط در محیط کار است.

برای جزییات بیشتر و ثبت نام در دوره به وب‌سایت رهنما کالج مراجعه کنید: www.rahnemacollege.com

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی