ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

آدرس، رویکردی متفاوت در حوزه رهن و اجاره مسکن

تورم قیمت‌ها در حوزه املاک، در طول‌ سال‌های متوالی باعث شده است تا بازار ملک در ایران بیشتر به عنوان بازاری سرمایه‌ای مطرح شود. اختصاص بیش از ۵۰ تا ۷۰ درصد از درآمد ماهانه مستاجرین ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تورم قیمت‌ها در حوزه املاک، در طول‌ سال‌های متوالی باعث شده است تا بازار ملک در ایران بیشتر به عنوان بازاری سرمایه‌ای مطرح شود. اختصاص بیش از ۵۰ تا ۷۰ درصد از درآمد ماهانه مستاجرین برای اجاره بها، ۱۵۰ درصد رشد قیمت و رکود ۷۵ درصدی تنها در سال ۹۸ یکی از نشانه‌های همین رویکرد است. تجربیات کشورهای موفق در حوزه املاک نشان می‌دهد پلتفرم‌ّهای آنلاین و در عین حال شفاف می‌توانند در بستری اینترنتی، مستقیم و بی‌واسطه راهگشای طرفین معامله در امر معاملات ملکی باشند.

«آدرس» اعتماد بر بستر آنلاین

«آدرس» شرکتی دانش‌بنیان در حوزه املاک است که در بستری آنلاین، با نظارت دائمی و مداوم سعی کرده است تسهیل‌ کننده امور بین موجر و مستاجر باشد و با انجام پروژه‌های میدانی و کاربردی، اساسی‌ترین نیازهای مردم تهران در حوزه رهن و اجاره را با در نظر گرفتن تغییرات اقتصادی پیش آمده مورد واکاوی و سنجش قرار دهد.

«آدرس» به شکل کاربردی یک پلتفرم آنلاین در حوزه رهن و اجاره ملک  است که فعالیت خود را از آذر ماه سال96  آغاز کرده است و در قالب سایت و همچنین اپلیکشن قابل نصب بر روی تبلت‌ و گوشی‌های هوشمند قابل دسترسی است.

آدرس در حال حاضر تنها بر روی آگهی های شخصی متمرکز میباشد و  اعزام نیروی متخصص جهت بازدید، دریافت اطلاعات دقیق،‌ پلان کامل و تصاویر مناسب برای تهیه کاتالوگ رایگان از ملک آگهی شده بخش ابتدایی کار «آدرس» است که بتواند پای واسطه را ازمیان بردارد و تایید صحت اطلاعات را جهت تضمین امنیت بازدیدکنندگان در زمان بازدید فراهم آورد.

در سایت جزییات کامل و دسترسی‌های مکانی هر ملک به شکل واقعی و تایید شده قرارگرفته است، این موضوع منجر به جلوگیری از تماس‌های بی‌مورد در این زمینه می‌شود. امکانات سایت و فیلترینگ موجود در آن باعث می‌شود نیازهای موجر و مستاجر در لابلای اطلاعات غیرضروری نادیده گرفته نشود و هر یک از طرفین معامله به خوبی از جزئی‌ترین مطالبات یکدیگر مطلع باشند و برای تصمیم در انتخاب خود دچار سردرگمی و اشتباه نشوند.

 

هوش مصنوعی در خدمت بهبود شرایط بازار اجاره

«آدرس» از طریق اپلیکشن خود نیز کلیه خدمات هوشمند خود را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. «آدرس» از آغاز فرآیند ثبت نام تا پایان و حتی تمدید قرارداد، طی نظارتی هوشمندانه کلیه مراحل را کنترل می‌کند و از این طریق نیز امکان نفوذ دلالان در معامله را مسدود کرده است ، «آدرس» در سیستم عامل اندروید مستقیم و در سیستم عامل IOS  تحت وب فعالیت می‌کند. در حال حاضر« آدرس» در تهران فعال است.

پس از شکل‌گیری ارتباط مستقیم میان موجر و مستاجر، امکان تمدید قرارداد سالانه به شکل آنلاین و قانونی نیز از طریق پلتفرم «آدرس» برای موجر و مستاجر فراهم است. دریافت کمیسیون کمتر و ارسال مداوم کیس‌های مطابق درخواست مشتریان از دیگر بخش‌هایی است که امنیت و آسودگی طرفین معامله را مد نظر داشته است.

«آدرس» با بررسی دقیق آمارها دریافته است ، سبک زندگی مردم به دلیل تحریم‌ها، تورم و فشارهای اقتصادی تغییر یافته و بیشترین نیاز افراد در تهران در بخش مسکن به سمت رهن و اجاره گرایش پیدا کرده است. در همین جهت تلاش می‌کند از فضای مجازی به نفع نیازهای واقعی طرفین معامله در حوزه املاک استفاده کند. انجام 52 درصد معاملات مسکن فقط در۱۷ محله از ۳۲۰ محله موجود در تهران، شکست ۵۰ درصد افرادی که با هدف سرمایه‌گذاری به بخش مسکن ورود کرده بودند، آن ‌هم به دلیل عدم انتخاب درست محله یا متناسب نبودن مساحت ملک آنها با نیاز بازار آن منطقه و در این سو کمبود 2 میلیون واحد مسکونی در محلات پررونق، تنها از پایه‌ای ترین معضلاتی بود که جای خالی شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه املاک ایران را به خوبی نشان می‌دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی