جاروبرقی پاکشوما، طراحی صنعتی متمایز

جاروبرقی پاکشوما، طراحی صنعتی متمایز

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

دپارتمان بازاریابی گروه پاکشوما ، در راستای معرفی محصولات و خدمات جدید خود به مصرف کنندگان در قالب کنفرانس های خبری و مراسم های لانچ و معرفی محصولات جدید، این بار نیز با برگزاری یک مراسم رونمایی در محل موزه پاکشوما به شکل مجازی آنلاین جدیدترین جاروبرقی خود را رونمایی کرد.

نام این جاروبرقی، دوسلدورف ۲۵۰۰ است که در رنگ‌بندی‌های مختلف و ویژگی های منحصر به فرد با الگوبرداری از مدل های اروپایی و به همراه داشتن جعبه مخصوص لوازم جانبی با قیمتی مناسب از سه شنبه ۸ مهر در ابتدا از طریق فروشگاه اینترنتی همکار (دیجی کالا) به شکل انحصاری و سپس از طریق دیگر شبکه های توزیع قابل فروش است.

مهرداد نیکزاد، مدیر ارشد بازاریابی گروه پاکشوما در این کنفرانس، در ابتدا اعلام کرد که کمپین تبلیغاتی جدید از طریق ۲ رسانه رادیو و تبلیغات محیطی در سراسر کشور از تاریخ ۸ مهر با تمرکز بر جاروبرقی آغاز شده است. شعار این کمپین تمرکز بر صدای بسیار کم محصول جاروبرقی دارد:  بی صدایی تو خونشه!

نیکزاد اعلام کرد با کمال افتخار جاروبرقی دوسلدورف پاکشوما، محصول دپارتمان تحقیق و توسعه این گروه بزرگ صنعتی است که تولید آن تا ۸۰ درصد بومی سازی شده است و با راه اندازی خطوط تولید جاروبرقی اشتغال زایی مفیدی در استان قم صورت گرفته است.

نیکزاد سپس به معرفی این جاروبرقی جدید (دوسلدورف) پرداخت و با همکاری مدیر محصول گروه پاکشوما مهندس کسایی مزیت های رقابتی جاروبرقی پاکشوما را در کنفرانس ارایه کردند.  الکتروموتور کم مصرف(گرید انرژی A ) و بی صدا (۶۵ db)، لوله خرطومی با پوشش الیاف کنفی، شعاع عملکرد ۱۵ متر با طول سیم بسیار بلند ، فیلتر هپا ۱۳ با قابلیت تصفیه هوا، محافظ ضد ضربه برای حفاظت از بدنه محصول جاروبرقی، نشانگر پرشدن کیسه جاروبرقی، مصرف یکسال پاکت سه لایه ضد آلرژی جاروبرقی و جعبه مخصوص لوازم جانبی با طراحی شیک و منحصر به فرد.

در انتهای رونمایی از جاروبرقی پاکشوما، نیکزاد به شروع به کار سامانه اینترنتی سازمان خدمات پس از فروش پاک سرویس اشاره داشت و اعلام کرد از این پس مصرف کنندگان کلیه برندهای گروه پاکشوما میتوانند علاوه بر تماس با خط مستقیم ۱۶۰۸ ، به راحتی از طریق سایت پاک سرویس خدمات پس از فروش (نصب، نصب مجدد، تعمیر ...) محصولات خود را پیگیری کنند و از وضعیت زمان باقیمانده گارانتی محصولات شان باخبر شوند.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato