ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

کمپین مدیران خودرو برای مبارزه با کرونا در راستای مسئولیت اجتماعی

همه گیری کرونا بی­شک یکی از مهم­ترین و چالش برانگیزترین اتفاقات سال های اخیر است که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده است. در ابتدا تصور می شد این ویروس پس از چند ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همه گیری کرونا بی­شک یکی از مهم­ترین و چالش برانگیزترین اتفاقات سال های اخیر است که زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده است. در ابتدا تصور می شد این ویروس پس از چند ماه از میان رفته و زندگی روال عادی خود را در پیش خواهد گرفت. اما موج دوم شیوع بیماری برای همه روشن ساخت که کرونا حالا حالاها مهمان ناخوانده ماست و برای مقابله با آن باید در سبک و شیوه زندگی خود تغییرات اساسی پدید آوریم.

یکی از تغییرات حاصل از شرایط جدید، استفاده بیشتر عموم جامعه از وسایل نقلیه شخصی است و همانطور که می دانیم عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حمل و نقل می تواند ما را در معرض خطر بیشتر این بیماری قرار دهد. لذا آگاهی­ بخشی و اطلاع­ رسانی در رابطه با شیوه­های ضدعفونی کردن خودرو و راه های مقابله با ویروس در هنگام رانندگی برای کلیه افراد و نهادها ضروری می نماید.

#من_مراقبم

بر همین اساس شرکت مدیران خودرو کمپین #من_مراقبم را با با هدف اطلاع رسانی دقیق و موثق در رابطه با راهکارهای پیشگیری و مقابله با کرونا برای رانندگان و صاحبان خودرو بر پا ساخته است. در این کمپین لزوم استفاده از ماسک، شیوه صحیح ضدعفونی خودرو و وسایل درون آن، رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان سوختگیری و نحوه درست استفاده از سیستم تهویه خودرو با ارائه اطلاعات علمی و موثق آموزش داده می شود.

همچنین در بخشی دیگری از این کمپین، شرکت مدیران خودرو از عموم افراد دعوت کرده است برای ترویج بیشتر دستورات بهداشتی، با رعایت نکات و موارد ذکر شده از خود در داخل یا بیرون خودرو عکس یا ویدئو تهیه کرده و از طریق وبسایت یا شبکه های اجتماعی برای این شرکت ارسال کنند. این محتویات در اینستاگرام شرکت مدیران خودرو منتشر شده و به بهترین آثار دریافتی جوایز ارزنده ای از جمله یک تلفن همراه هوشمند (برای نفر اول) اهدا خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کمپین #من_مراقبم می توانید با کلیک در اینجا وارد صفحه این کمپین در سایت مدیران خودرو شده یا به صفحه اینستاگرام (اینجا کلیک کنید) این شرکت مراجعه کنید.

در انتها لازم به ذکر است که مدیران خودرو، به عنوان بزرگترین خودروساز بخش خصوصی کشور، همواره در راستای مسئولیت های اجتماعی سازمانی پیشرو بوده و در گذشته نیز در زمان حوادث طبیعی و غیرمترقبه نظیر سیل، زلزله و غیره در امدادرسانی به هموطنان عزیز پیشگام بوده و در رابطه با بیماری کرونا نیز پیش از این اهدای کمک به بیمارستان ها و مراکز درمانی را در دستور کار خود قرار داده بود.

 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی