گام اول را حرفه‌ای بردارید: فرصت استخدام در ایرانسل بدون نیاز به سابقه کاری

گام اول را حرفه‌ای بردارید: فرصت استخدام در ایرانسل بدون نیاز به سابقه کاری

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت ایرانسل با همکاری تلنت کوچ اقدام به استخدام تازه فارغ‌التحصیلان دانشگاه مینماید.

ایرانسل قصد دارد تا با آموزش و کارآموزی، این افراد را برای کار در این صنعت بزرگ آماده کند. افراد متقاضی می‌توانند به اینجا کلیک کنند و پس از ثبت نام و ساخت رزومه، آن را برای فرصت های شغلی که ایرانسل مشخص کرده است ارسال کنند و فرصت استخدام در یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بزرگ ایران را کسب کنند.

برای ثبت نام چه چیزهایی نیاز است؟

برای ثبت نام در این فرصت شغلی تنها به سه فاکتور نیاز دارید. کسانی که می‌توانند در این فرصت شغلی شرکت کنند و ثبت نام کنند باید:

  • تازه فارغ التحصیلان دانشگاه باشند.
  • دارای مدرک کارشناسی باشند.
  • به سابقه کار نیاز ندارند.

چه رشته های تحصیلی در اولویت خواهند بود؟

افراد فارغ‌التحصیل در رشته‌هایی که عنوان کنیم، در اولویت قرار دارند و بیشترین تمرکز برای استخدام برای فارغ‌التحصیلان این رشته‌ها است:

  • مهندسی کامپیوتر
  • مهندسی صنایع
  • مدیریت
  • مهندسی مخابرات
  • مهندسی برق

فرصت آموزش در ایرانسل به چه معنا است؟

پس از طی کردن مراحل اولیه، دوره‌های آموزشی برگزار می‌شود، که افراد در این دوره‌ها سافت اسکیل‌ها و هارد اسکیل‌ها را آموزش می‌بینند. جایی که متقاضیان باید خود را به بهترین شکل نشان دهند، درست همین مرحله است.

در مرحله آموزش مجرب‌ترین و بهترین منتورها و مربیان در این صنعت به شما آموزش‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار را خواهند داد. افرادی که دوره کارآموزی را با موفقیت پشت سر بگذارند، به استخدام ایرانسل در خواهند آمد.

درباره ایرانسل

ایرانسل بزرگ‌ترین اپراتور دیتای کشور و همچنین دومین اپراتور تلفن همراه است که طی فعالیت خود بیش از ۵۰ هزار شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کرده است و خانواده‌ی خود را هر روز بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌کند.

درباره تلنت کوچ

تلنت کوچ وب‌سایت کاریابی آنلاین است که به شما کمک می‌کند که در کمترین زمان ممکن مسیر شغلی خود را با مشاهده جدیدترین فرصت‌ها شغلی بسازید. همچنین می‌توانید رزومه خود را آنلاین در تلنت کوچ بسازید و آن را برای کارفرمایان ارسال کنید تا به شغل رویایی خود برسید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato