مزایای خدمات پس از فروش خودروهای شرکت مدیران خودرو

مزایای خدمات پس از فروش خودروهای شرکت مدیران خودرو

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بیش از پانزده سال از حضور برند MVM در بازار خودرو ایران می گذرد و در طول این مدت شرکت مدیران خودرو با ارتقاء خدمات پس از فروش خود توانسته است درکنار رقبای وارداتی خود قرار گیرد و در پاره ای از موارد حتی گوی سبقت را از آنان برباید. در حال حاضر شبکه خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو حدود 170 تعمیرگاه مجاز در سراسر کشور است که این رقم در برابر رقبای وارداتی همچون: هیوندای، کیا موتورز و تویوتا بسیار بالاتر است. تعداد بالای نمایندگی های خدمات پس از فروش تضمین کننده دسترسی آسان مالکان خودروهای مدیران خودرو در سراسر ایران است.

از طرفی واردات قطعات اصلی توسط شرکت مدیران خودرو و توزیع آن بین نمایندگی های مجاز و فروشگاه های مستقیم فروش قطعات توانسته است آرامش خیال را به مشتریانی که مالک خودروهای تولید شرکت مدیران خودرو هستند ایجاد نماید. عرضه گسترده قطعات اصلی توسط شرکت مدیران خودرو سبب گردیده است که قطعات اوریجینال با قیمت های منطقی برای تمامی مشتریان در سراسر کشور با آسانی قابل دسترس باشد. از طرفی خوردوهای شرکت مدیران خودرو در سگمنت های متفاوت از شرایط گارانتی مختلف و تعداد سرویسهای رایگان مختلفی بهره می برند که این شرایط می تواند برای مشتریانی با سلیقه های متفاوت جذاب باشد.

مدیران خودرو

از طرفی تفاوت عمده شرکت مدیران‌خودرو با سایر واردکنندگان خودرویی تولید کننده بودن آن شرکت است. این مهم سبب می گردد در زمانی که واردات خودرو متوقف گردیده است شرکت مدیران خودرو به ادامه تولید خودرو و پوشش گسترده قطعات یدکی مورد نیاز در سراسر کشور اقدام نماید .همچنین بحث آموزش پرسنل نمایندگی ها، پرسنل فنی آنان و همچنین به روز رسانی طراحی داخلی مراکز خدمات پس از فروش بر اساس آخرین استانداردهای سال 2020 میلادی در حال انجام می باشد و ارتقاء زیرساخت های اتاق انتظار، محل پذیرایی و محل پذیرش مشتریان در ایجاد فضایی دلنشین جهت رفاه مشتریان ضروری است.

در نهایت شرایط متنوع فروش شرکت مدیران‌خودرو در کنار هزینه های منطقی نگهداری و تعمیرات محصولات و در دسترس بودن قطعات اصلی در سراسر کشور محصولات شرکت مدیران‌خودرو را به عنوان گزینه ای منطقی در بازار ایران برای افرادی که به دنبال خودوریی متفاوت هستند بدل کرده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato