کمپین طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو آغاز شد

کمپین طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو آغاز شد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت های خودروسازی در نمایشگاه های معتبر خودرو جهانی همواره جهت نمایش طراحی خودروهای آینده خود و تکنولوژی های بکار رفته در آنان اقدام کرده و این کار را با کمک خودروهای مفهومی و یا پرتوتایپ خود انجام می‌دهند.

معمولا جهت طراحی خودروهای مفهومی از آیتم‌های مختلفی استفاده می‌گردد که یکی از مهمترین آنان ادغام زبان طراحی شرکت سازنده با چاشنی نوآوری و خلاقیت است که امکان اخذ بازخورد از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه را فراهم می‌آورد. نمایش مدل‌های مفهومی همواره یکی از جذابترین اخبار نمایشگاه‌های خودرو در سراسر جهان است.

علاوه بر آن شرکتهای خودروسازی، دانشگاه‌ها و کالج‌ها و نشریات معتبر خودرویی جهت ارزیابی و آشنایی با طرح‌های مورد پسند جامعه هدف نسبت به برگزاری مسابقات طراحی خودرو مفهومی اقدام می‌کنند. کمپین‌های طراحی خودروهای مفهومی در کلاس آزاد و یا با توجه بر یک سگمت خاص صورت می‌گیرند و از جوایز متنوعی مانند جوایز نقدی و یا بورس تحصیلی جهت برندگان کمپین برگزار شده توسط دانشگاه‌ها استفاده می‌شود. همچنین اینگونه مسابقات یا برای عموم آزاد و یا دارای محدودیت‌هایی همانند سن و یا سطح تخصص شرکت‌کنندگان است.

مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو جهت آشنایی بیشتر با سلیقه مصرف‌کنندگان و همچنین حمایت مادی و معنوی از علاقه‌مندان به صنعت خودرو در ایران نسبت به برگزاری اولین دوره مسابقه طراحی خودرو مفهومی MVM  اقدام کرده است. این کمپین در کلاس آزاد و با در نظر گرفتن تکنولوژی موجود در صنعت خودرو در بین سال‌های ۲۰۲۰ الی ۲۰۲۵ از روز ۲۱ آبان ماه آغاز و تا ۲۱ دی ماه به طول خواهد انجامید. لازم به ذکر است علاقه‌مندان بدون محدودیتی در سگمنت‌ها می‌توانند نسبت به طراحی و ارسال طرح‌های خود اقدام کنند.

همچنین امکان شرکت همگی علاقه‌مندان به صنعت خودرو در این مسابقه مدیران خودرو ممکن است. جوایز در نظر گرفته شده برای این مسابقه مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال برای نفر اول، ۱۵۰میلیون ریال برای نفر دوم و ۱۰۰ میلیون ریال برای نفر سوم است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از قوانین و مقررات این مسابقه خواهشمند است به این لینک زیر مراجعه فرمائید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato