ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

شرکت محبوب شما برای کار کجاست؟

کارفرمایان و سازمان‌های بزرگ ایران همیشه به دنبال این هستند که بهترین نمایش را داشته باشند و با کمک برند کارفرمایی خود، در جذب افراد با استعداد موفق عمل کنند. این شهرت و آوازه سازمان‌ها ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۲ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۶

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کارفرمایان و سازمان‌های بزرگ ایران همیشه به دنبال این هستند که بهترین نمایش را داشته باشند و با کمک برند کارفرمایی خود، در جذب افراد با استعداد موفق عمل کنند. این شهرت و آوازه سازمان‌ها است که آنها را به برند محبوب کارجویان تبدیل می‌کند و باعث می‌شود که آرزوی کار در این سازمان‌ها در ذهن بسیاری از کارجویان شکل بگیرد و کارکنان آنها نیز به کار در این شرکت‌ها افتخار کنند.

ایران تلنت با هدف شناسایی برند محبوب کارجویان اقدام به برگزاری نظرسنجی با عنوان "کار با برند محبوب" کرده است، که در آن کارجویان به چند سؤال کوتاه درباره برندهای مورد علاقه خود و همچنین عواملی که باعث شده این برندها را برای کار انتخاب کنند، پاسه می‌دهند.

شرکت در نظرسنجی

کار با برند محبوب

کمپین کار از 15 آذر شروع می‌شود و با شرکت در این نظرسنجی علاوه بر انتخاب برند محبوبتان، می‌توانید جزو 40 نفری باشید که رزومه‌شان به برند محبوبشان ارسال می‌شود. همچنین 20 کارت هدیه یک میلیون تومانی نیز به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

پس از پایان نظرسنجی، ایران تلنت پاسخ‌ها را بررسی می‌کند و برندهای محبوب کارجویان و همچنین اطلاعاتی در مورد محیط کار و عوامل مهم در انتخاب برندها را نیز منتشر خواهد کرد و آن را در دسترس همگان قرار خواهد داد. 

این اطلاعات و نتایح به دست آمده از این نظرسنجی، به کسب و کارها کمک می‌کند که شرکت خود را به محیطی ایده‌آل برای جذب و کار کردن افراد و برند خود را به برند محبوب کارجویان تبدیل کنند. 

ایران تلنت

ایران تلنت به عنوان اولین وب‌سایت کاریابی ایران، توانست سختی پیدا کردن کار را برای جامعه متخصص و جویای کار از بین ببرد. در حال حاضر بیش از یک میلیون نفر از جامعه متخصصان و مدیران ایرانی در آن عضو هستند و سالانه بیش از 3000 نفر از طریق آن به استخدام شرکت‌ها در می‌آیند. 

کارجویان می‌توانند در ایران تلنت جدیدترین فرصت‌های شغلی را مشاهده کنند و بعد از ساخت رزومه آنلاین، برای استخدام در بهترین شرکت‌ها اقدام کنند.

 ایران تلنت مانند یک موتور جستجوی شغلی عمل می‌کند که پیدا کردن شغل در آن تنها محدود به شرکت‌های ایرانی نمی‌شود و پیدا کردن کار در شرکت‌های بین المللی را نیز، برای کارجویان مهیا کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی