ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

بهترین نرم افزار حسابداری برای رشد کسب و کارتان در قرن جدید

هدف اصلی استفاده از نرم ‌افزارهای حسابداری‌‌، آسان سازی فرایندهای مالی و حسابداری‌‌، صرفه‌جویی در زمان، هزینه و ایجاد بینش بهتر در حوزه کسب و کاری است؛ بنابراین زمان انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

هدف اصلی استفاده از نرم ‌افزارهای حسابداری‌‌، آسان سازی فرایندهای مالی و حسابداری‌‌، صرفه‌جویی در زمان، هزینه و ایجاد بینش بهتر در حوزه کسب و کاری است؛ بنابراین زمان انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت‌های بازرگانی فرا رسیده است اما چگونه‌ می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید؟ تیم نرم افزاری هوشمند نوین اینجاست تا شما را به بهترین نحو ممکن یاری رساند، پس با ما همراه باشید تا کسب و کارتان را رشد دهید. نرم افزار حسابداری هوشمند نوین‌‌، ابزارهای مدیریت مالی و حسابداری را اغلب‌‌، در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد و شرکت ها با توجه به نیاز‌های متفاوتی که دارند، پکیج‌های مختلفی را درخواست می‌دهند. مواردی از قبیل امکان انجام عملیات بازرگانی ارزی و ریالی، ثبت اسناد مالی مرتبط به صورت خودکار، امکان گزارش سود و زیان عملیات بازرگانی، امکان ارائه دسترسی‌های دلخواه مدیران و کاربران، امکان ثبت مالیات بر ارزش افزوده و غیره از ویژگی‌های سیستم حسابداری بازرگانی است.

نرم افزار حسابداری بازرگانی هوشمند نوین به کاربران اجازه می‌دهد تا تمامی معاملات بانکی خود را به راحتی ثبت و رمزگذاری کند؛ همچنین‌‌، نرم افزار با پشتیبانی از حسابداری چندارزی سعی در سهولت عملیات ارزی دارد. حسابداران در بخش ارزی‌ می‌توانند با ثبت سند تسعیر نرخ ارز، گزارشات جامعی از سود و زیان و نوسات نرخ ارز به دست آورند.

 با نرم افزار حسابداری بازرگانی بیشتر رشد کنید 

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که کسب وکارهای کوچک چگونه به بیزنسی بزرگ و بین‌المللی تبدیل می‌شوند؟ شرکت‌‌‌های بازرگانی، جز بزرگ‌ترین و سودآوران کسب و کارهای شغلی محسوب می‌شوند، که نقش بسزایی در اقتصاد جامعه نیز ایفا‌ می‌کنند. استفاده از منابع سازمان‌ها برای بقا و رشد در این بازار ضروری است. این ضرورت برای شرکت‌‌‌های کوچک ملموس‌تر است. در این میان بهره‌گیری از سیستم‌‌‌های حسابداری مخصوص شرکت‌‌‌های بازرگانی و اجرای خودکار فرآیندهای بازرگانی، کمک شایانی به واحد مالی و حسابداری جهت اجرای عملیات دوره‌ای می‌کند. با مکانیزه‌ کردن امور مالی و مدیریت هزینه‌‌ها‌‌، اتکا به گزارش‌‌‌های تحلیلی و اتخاذ تصمیم‌‌‌های راهبردی، می‌توانید انرژی سازمان را معطوف به توسعه کرده و سهم خود را در بازار افزایش دهید.

آیا نرم افزار حسابداری بازرگانی جوابگوی همه نیازهای یک شرکت است؟

در نرم افزار حسابداری هوشمند نوین امکان گزارش سود و زیان، استعلام، قرارداد و تعدیلات خرید، ثبت فاکتور، امکان ثبت مالیات بر ارزش افزوده، ارسال تمامی فرم‌‌ها‌‌ و گزارشات به سیستم اتوماسیون اداری، امکان انجام عملیات بازرگانی ارزی و ریالی و ثبت اسناد مالی مرتبط به صورت خودکار و غیره فراهم آمده است.

انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری بازرگانی

یکی از ارکان اقتصادی کشور، شرکت‌های بازرگانی و تجاری هستند. در شرکت‌های بازرگانی گردش‌های مالی زیادی در جریان است. به همین دلیل موضوعات مربوط به حسابداری، موضوعی مهم و حیاتی به حساب می‌‌‌‌‌‌آید. نرم افزار حسابداری بازرگانی هوشمند نوین، به صاحبان مشاغل کمک می‌‌‌‌‌‌کند تا با ثبت منظم فاکتور‌ها و داده‌های خریدو فروش، تجزیه و تحلیل، تفسیر و ارائه اطلاعات مالی، نیازهای خود را برطرف نمایند؛ همچنین به آنها کمک می‌‌‌‌‌‌کند تا برای سرمایه‌های خود تصمیماتی هوشمندانه بگیرند.

هدف از حسابداری در شرکت‌های بازرگانی اغلب محاسبات سود و زیان، کنترل مانده حساب‌های ارزی و ثبت تسعیر نرخ ارز است. شرکت‌های بازرگانی به خرید و فروش کالا یا خدمات می‌پردازند و معمولاً در کالاهای خریداری شده تغییری ایجاد نمی‌کنند و یا تغییرات آنها قابل چشم‌پوشی‌کردن است، به همین خاطر نوع ثبت حسابداری در شرکت‌های بازرگانی با حسابداری در شرکت‌های تولیدی متفاوت است و ما به این گونه شرکت‌ها پیشنهاد می‌کنیم حتما بهترین نرم افزار حسابداری را برای رشد کسب وکارشان انتخاب کنند.

نرم افزار حسابداری بازرگانی، چقدر تجارت من را رشد می‌دهد؟ 

اگر به تازگی وارد حوزه بازرگانی و تجارت شده‌اید و یا از گذشته در این کسب وکار مشغول هستید، ضروری است که به خوبی منابع مالی و حسابداری خود را تحت کنترل داشته و حفظ نمایید. برای اینکه فاکتورهای خود را به سادگی بررسی کنید و ساعت‌ها وقت خود را برای گشتن در میان داده‌های کاغذی نگذرانید و ایراد‌ها و خطاهای غیر قابل جبرانی ایجاد نکنید، ممکن است به یک ابزار پشتیبانی نیاز داشته باشید.! نرم‌افزار حسابداری به شما کمک می‌کند تا در هنگام تهیه فاکتورها، تخفیفات، مالیات، هزینه‌های حمل ونقل و سایر صورتحساب‌های قابل استفاده دچار سردرگمی نشوید.

این نرم افزار حسابداری به شما در پرداخت به موقع مالیات‌ها کمک می‌کند و می‌تواند جزئیات صورت حساب‌های مالی خود را به صورت کامل تضمین کند. نرم افزار حسابداری هوشمند نوین برای رشد و پایداری تجارت شما بسیار مناسب است. این یک راه حل همه جانبه برای حسابداری برندتان است که تمام نیازهای شما را مانند ایجاد فاکتورهای حرفه ای، ارائه گزارشات جامع و کاربردی و ثبت تمام هزینه‌های شغلی تان را برطرف می‌کند. استفاده از نرم افزارهای تخصصی، دید بهتری را برای کمک به شما در مدیریت امور مالی و حسابداری کسب و کارتان فراهم می‌کند.

بایدها و نبایدهای نرم ‌افزار حسابداری بازرگانی

نرم ‌افزار حسابداری یکی از مهمترین ابزارهای مورد نیاز برای هر کسب‌ وکار است. این سیستم‌ها نه تنها به شما در مدیریت امور مالی یاری می‌رساند؛ بلکه به شما در روند افزایش سوددهی نیز کمک می‌کند. شاید بپرسید که چرا‌ و چگونه نرم ‌افزار حسابداری می‌تواند سود را افزایش دهد؟ در اینجا به سه عملکردی که سیستم حسابداری را قادر به افزایش سوددهی کسب‌وکارتان می‌کند، اشاره می‌کنیم:

 • سوددهی در گرو دید همه‌ جانبه

نرم ‌افزارهای حسابداری یک امکان فوق العاده به شما‌ می‌دهند و آن اینکه شما می‌توانید پرفروش‌ترین محصولاتی که افراد را ترغیب به خرید می‌کند را به راحتی شناسایی و به فکر رشد و ارتقا کسب و کار خود باشید. نرم ‌افزار حسابداری همچنین، ردیابی موجودی را ارائه می‌دهد؛ از این‌ رو درباره محصولاتی که فروش خوبی ندارند نیز، اطلاعاتی کسب و خط تولید آن را برای رسیدن به سوددهی و سرمایه‌گذاری بر روی پرفروش‌ترین‌ها‌‌، کاهش می‌دهید؛ بنابراین، می‌توانید تصمیم بگیرید که در دوره بعدی چه محصولاتی را بیشتر یا کمتر تولید کنید تا سود خود را افزایش دهید.

 • مشاهده ریز عملکرد با یک کلیک

چه کسی به شما گفته است که تهیه گزارشات مالی دقیق و به روز‌‌، تنها مزایای نرم افزار حسابداری است؟! یکی از مهم‌ترین فواید نرم افزارهای حسابداری، صرفه‌جویی در وقت و هزینه شماست. با صرفه‌جویی در وقت کارکنان، شما روی موارد دیگر از جمله بهبود کیفیت محصولات تولیدی و سرعت بالا تولیدات متمرکز می‌شوید.

سیستم حسابداری، بانک اطلاعاتی جامعی را درباره میزان مواد اولیه، موجودی انبارها، میزان تولیدات در روز، ماه و سال و سایر موارد دیگر را ثبت می‌کند که می‌توانید هر زمان که نیاز داشته باشید، آن را به طور کامل بررسی و در اختیار مدیران قرار دهید.

 • تصمیم‌گیری‌‌های خرج کردن و تحلیل ریسک

شاید شما برای رشد و بهبود کسب و کارتان بخواهید مواد اولیه بیشتری برای افزایش تولید خود سفارش دهید یا محصولات جدید و نوآورانه‌ای را در چرخه تولیدتان قرار دهید؛ شاید در نظر داشته باشید تا تعداد کارمندان خود را در کارگاه تولیدی‌تان بیافزایید؛ اما، قبل از انجام هر یک از این کارها، باید وضعیت مالی کارگاه خود را در نظر بگیرید و آن را بررسی کنید. بررسی کنید که آیا بودجه لازم را برای انجام تصمیمات خود دارید؟ آیا تصمیم شما بر روند کسب‌وکارتان تأثیرگذار است؟ با بررسی گزارش‌‌های مالی می‌توانید به راحتی نیازهای خود را پیش‌بینی و اهداف آینده خود را موشکافی کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری مخصوص خزانه داری

نرم افزار حسابداری خزانه داری هوشمند نوین یک سیستم پرکاربرد و ساده است که حجم زیادی از اسناد حسابداری، به صورت اتوماتیک توسط آن صادر می‌شود. این نرم افزار را می‌توان زیر مجموعه‌ای از نرم افزار حسابداری ارزی دانست. نرم افزار خزانه داری هوشمند نوین برگرفته از قواعدی از پیش تعریف شده با سایر سیستم‌های حسابداری مانند فروش و تدارکات و… مرتبط بوده و گردش‌هایمالی بین زیر سیستم‌ها را کنترل می‌کند. وصول به موقع مطالبات، تأمین منابع نقدینگی، پاسخگویی به تعهدات و جمع‌آوری اطلاعات خزانه‌داری از جمله نیازهای اساسی شرکت‌ها بوده و انجام درست این عملکردها از ویژگی‌های بارز نرم افزار خزانه داری می‌باشد.

نرم افزار خزانه داری هوشمند نوین یک برنامه نرم افزاری است که فرایند مدیریت عملیات مالی یک شرکت را خودکار می‌کند. این کار کمک می‌کند تا شرکت‌ها به طور خودکار فعالیت‌هایمالی خود، از جمله پول نقد، دارایی ها و سرمایه هایشان را مدیریت کنند. چیزی که قبلاً هفته ها طول می‌کشد، اکنون می‌تواند ساعت ها طول بکشد. کنترل کردن اسناد دریافتی، کنترل کردن اسناد پرداختی و نگهداری سوابق پیشین، خصوصا در سازمان‌هایی که با حجمی بالا از اطلاعات سروکار دارند، اهمیت به‌ سزایی داشته و کلیه این موارد به راحتی و با اطمینان با نرم افزار حسابداری خزانه داری هوشمند نوین انجام پذیر است.

قابلیت‌های نرم افزار حسابداری خزانه داری

 • امکان تقسیم دریافت و پرداخت به چند خزانه و صندوق مستقل و کنترل ارتباطات داخلی و بین صندوق‌ها
 • امکان معرفی و کنترل موجودی صندوق‌ها
 • امکان رسیدهای دریافت و پرداخت جهت کنترل دقیق سیستمی و برقراری ارتباط با سایر منابع سیستم
 • امکان ثبت انتقال بین بانکی جهت جا به جایی وجوه از یک حساب بانکی به حساب‌های دیگر
 • امکان ثبت و مدیریت انتقال بین اشخاص و تأثیرات آن در صورتحساب اشخاص
 • امکان ثبت و صدور رسید برای کلیه مراحل عملیات دریافت و پرداخت
 • امکان کنترل تاریخ در ثبت اسناد
 • امکان کنترل بر روی ثبت دریافت‌های نقدی برای جلوگیری از خطا‌های کاربری
 • امکان نسبت دادن فرم پرداخت به سند حسابداری
 • امکان نمایش ردیف‌هایبانکی در نسبت دادن پرداخت به سند‌های حسابداری
 • امکان نمایش آخرین وضعیت و محل چک‌ها به صورت اتوماتیک و لحظه‌ای
 • امکان مشاهده تاریخچه چک از فرم اسناد و عملیات‌ها
 • امکان ارتباط با زیر مجموعه‌های دیگر از قبیل فروش، خرید و کنترل قرارداد
 • امکان صدور اتوماتیک رسید وصول پرداخت‌های روز
 • امکان تغییر تاریخ سرسید‌هایچک‌هایپرداخت و ذخیره تاریخ تغییر
 • امکان صدور سندهای پرداخت و دریافت با یک یا چندین حساب
 • امکان تغییر وضعیت اسناد دریافتنی
 • امکان عودت دادن چک واگذار شده
 • امکان تغییر وضعیت اسناد پرداختنی
 • امکان در جریان وصول گذاشتن گروهی چک‌ها
 • امکان دریافت اسناد پرداختنی عودت یافته
 • امکان پرداخت اسناد دریافتنی وصول نشده
 • امکان دریافت وپرداخت گروهی چک‌ها
 • امکان دریافت و پرداخت چک ارزی
 • امکان به حساب گذاشتن گروهی چک‌ها، به تفکیک تاریخ
 • امکان تسویه فاکتورها به وسیله یک چک یا وجه نقد
 • کنترل شماره چک‌های هر دسته چک
 • کنترل تاریخ و شماره دریافت و پرداخت نقدی
 • امکان جلوگیری از اصلاح وضعیت چک‌های انتقالی از دوره مالی قبل
 • امکان جلوگیری از ثبت چک پرداختی با شماره تکراری
 • امکان جلوگیری از وصول و پاس کردن چک قبل از سررسید
 • امکان جلوگیری از استفاده شماره چک‌های استفاده شده
 • امکان جلوگیری از ابطال چک‌های استفاده شده
 • امکان مدیریت دسترسی گروه‌های کاربران و...

اگر برای اولین بار می‌خواهید اقدام به خرید نرم افزار حسابداری کنید؛ بهتر است بدانید که هر نرم‌افزار حسابداری دارای کاربرهای متفاوتی است و نیازهای گروه صنفی خاصی را فراهم‌ می‌کند. به عنوان مثال نرم ‌افزار حسابداری بازرگانی‌‌، شرکتی‌‌، فروشگاهی‌‌، خدماتی و … هرکدام دارای ماژول‌های خاصی برای رفع نیاز کسب‌ وکارها هستند. شما با مراجعه به سایت هوشمند نوین، به آدرس www.hnovin.com می‌توانید ماژول‌های مورد نیاز خود را به صورت جداگانه درخواست داده و اطلاعات کاملی از دیگر نرم افزارهای هوشمند به دست آورید. به عنوان مثال بهترین نرم افزار حسابداری برای مشاغل بین المللی می‌بایست حتی کوچکترین تراکنش‌های مالی روزانه را ثبت کند. یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در استفاده از نرم‌افزار حسابداری باید مورد توجه قرار گیرد‌‌، ثبت موارد اقتصادی به عنوان دارایی‌ها‌‌، تعهدات اقتصادی به عنوان بدهی‌‌ها و ایجاد صورت‌های سود و زیان در یک کسب وکار است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی