ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

داریا همراه حامی رسمی تیم بسکتبال بانوان ایران؛ پیش به سوی حلقه‌های افتخار

شرکت داریا همراه، وارد کننده رسمی موبایل‌ و تبلت‌های سامسونگ در ایران، حامی تیم بسکتبال بانوان ایران شد. داریا همراه پس از سال‌ها فعالیت در زمینه فروش موبایل و قطعات الکترونیکی حالا به یکی از ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت داریا همراه، وارد کننده رسمی موبایل‌ و تبلت‌های سامسونگ در ایران، حامی تیم بسکتبال بانوان ایران شد.

داریا همراه پس از سال‌ها فعالیت در زمینه فروش موبایل و قطعات الکترونیکی حالا به یکی از بزرگترین واردکنندگان رسمی موبایل و تبلت در کشور تبدیل شده و به عنوان واردکننده رسمی گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ و ارائه خدمات پس از فروش گوشی‌های این برند در کشور شناخته می‌شود. این شرکت در سال جاری تمرکز زیادی روی حمایت از ورزشکاران گذاشته و قصد دارد تحت هر شرایطی و فارغ از نتیجه از ورزشکاران ایرانی حمایت کند.

داریا همراه در تازه‌ترین سلسله حمایت‌های خود از ورزشکاران ایرانی، حامی رسمی تیم بسکتبال بانوان ایران شده است. تیم بسکتبال بانوان ایران که از حضور در رقابت‌های جهانی توکیو بازماند کماکان حمایت‌های داریا همراه را به همراه خواهد داشت تا بتواند در آینده نه چندان دور، برای ایران و ایرانیان در مسابقات جهانی افتخار آفرینی کند.

داریا همراه جدا از حمایت‌های بی‌دریغ خود نسبت به تیم ملی بسکتبال زنان ایران حامی لیگ بسکتبال مردان ایران بوده و حضور پررنگی در این مسابقات داشته و همچنین حامی تیم ملی آقایان در مسابقات المپیک توکیو هم شده است. همچنین علاقه حضور این شرکت حوزه فناوری در عرصه ورزشی و به خصوص مسابقات بسکتبال فراتر از حمایت تیم‌ ملی بانوان، آقایان و لیگ بسکتبال کشور بوده است. داریا همراه به عنوان حامی اصلی مسابقات کوالیفیکیشن جهانی مهارتی بسکتبال دختران و پسران زیر 15 سال در منطقه آسیا-اقیانوسیه نیز نقش موثری در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مسابقات داشته است؛ در این رویداد 13 تیم از آسیا و اقیانوسیه، با برگزاری ۲۵۲ چالش برای مشخص شدن قهرمان در هر دو بخش دختران و پسران به رقابت پرداختند.

حضور شرکت‌های مرتبط با فناوری به عنوان حامی ورزشکاران کشور در کشور تاریخچه طولانی دارد و داریا همراه جزو جدیدترین شرکت‌هایی است که این رسالت قدیمی را ادامه داده و تلاش کرده تا دست روی ورزش‌هایی بگذارد که از حامیان مالی کمتری برخوردار هستند تا بتواند به رشد ورزش ایران در همه جوانب آن کمک کند. داریا همراه به عنوان یکی از حامیان اصلی ورزش بسکتبال در کشور در رشته‌های مختلف این ورزش حضور موثری داشته و قصد دارد که این حمایت همه جانبه را از تمامی تیم‌ها و مسابقات این ورزش ادامه دهد.

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت رسمی گروه داریا همراه از خدمات و سرویس‌های ارائه شده توسط این شرکت آگاه شوید. داریا همراه در اردیبهشت ۱۴۰۰ به رتبه اول در خدمات پس از فروش کالای تلفن همراه از سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده دست یافت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی