ویزیت و مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی با پلتفرم طبیب

ویزیت و مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی با پلتفرم طبیب

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در حال حاضر به دلیل وجود بیماری کرونا مراجعه به مراکز پزشکی با ریسک بالایی همراه است. به همین جهت استفاده از مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی می‌تواند یک انتخاب شایسته باشد زیرا می‌توان ضمن کوتاه کردن مسیر رفت و آمد، به راحتی و به صورت آنلاین از مشاوره پزشکی و روانشناسی بهره‌مند شد. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی پلتفرم طبیب که این مسیر را بین بیماران و پزشکان کوتاه کرده است بپردازیم و ویژگی‌های دریافت خدمات از این سرویس را با شما در میان بگذاریم. به عنوان مثال در این پلتفرم شرایطی مهیا شده تا زنان بتوانند با استفاده از مشاوره آنلاین زنان، مشکلات خود را با پزشکان متخصص زنان که در این پلتفرم حضور دارند در میان گذاشته و مراحل درمانی را به راحتی طی کرده و از مراجعه حضوری بی‌نیاز شوند. این قابلیت‌ها همچنین کمک خواهد کرد افرادی که ساکن شهرهای مختلف هستند بتوانند از ویزیت آنلاین بهره‌مند شده و سپس در صورت نیاز به مطب پزشکانی که در شهرهای بزرگ قرار دارد، مراجعه نمایند.

چرا بهتر است از روش ویزیت آنلاین استفاده شود؟

حتما برای شما هم پیش آمده هنگامی که دچار مشکلی می‌شوید آن را در گوگل و در سایت‌های مختلف جستجو می‌کنید تا راه حلی برای آن بیابید. در خصوص مشکلات پزشکی و بیماری‌های مختلف هم همینطور است. با توجه به اطلاعات خوبی که برخی از سایت‌ها در خصوص مشکلات و بیماری‌های متنوع درج کرده‌اند تا حد زیادی خواندن این مطالب می‌تواند کمک کننده باشد اما کافی نیست، زیرا بیماری شما ممکن است به لحاظ سن، سابقه و ژنتیک و .. با فرد دیگر تفاوت‌های عدیده‌ای داشته باشد و طبیعتا نمی‌توان از یک نتیجه‌گیری برای همه استفاده کرد و لازم است مسیر درمانی مختص به هر فرد و جداگانه و زیر نظر پزشک متخصص صورت گیرد. بنابراین استفاده از سایت پزشکانی که برای همین مورد طراحی و آماده شده است پیشنهاد می‌شود. برخی از پزشکان سایت مجزایی برای خود طراحی کرده‌اند که می‌توانید با استفاده از مشاوره پزشکی پیش از مراجعه حضوری، مشکل خود را با وی در میان بگذارید اما در این سایت‌ها شما تنها با یک پزشک روبرو هستید.

اما یک راه حل مناسب دیگر نیز وجود دارد و آن هم استفاده از پلتفرم‌هایی است که گروهی از پزشکان در رشته‌های مختلف پزشکی و روانشناسی در آن عضو هستند و شما نیز می‌توانید با عضویت در این پلتفرم ها در هر زمان که به یک تخصص خاص نیاز پیدا کردید به آن مراجعه کرده و مشکل و بیماری خود را با پزشک مورد نظر به صورت آنلاین در میان گذاشته و مسیر درمانی خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری شروع نمایید. یکی از این پلتفرم‌ها که در ادامه به معرفی بیشتر آن و ویژگی‌های استفاده از آن خواهیم پرداخت، پلتفرم ویزیت و مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی طبیب است.

چرا مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی با پلتفرم طبیب؟

همان طور که پیشتر اشاره کردیم در حال حاضر اکثر کشورها با بیماری کرونا دست به گریبانند و طبیعتا کشور ما هم از این قاعده مستثنی نیست. به همین منظور و برای پیشگیری از درگیر شدن به بیماری کرونا بهتر است تا جایی که می‌شود از روش‌های آنلاین به جای مراجعه حضوری به مطب استفاده کرد.

 • نکته مهم دیگر در خصوص استفاده از سایت‌ها و پلتفرم‌های پزشکی آنلاین آن است که به کاربران کمک می‌کند تا از طی کردن مسیرهای طولانی از آنسوی شهر به مطب پزشک مورد نظر خود بی‌نیاز شوند و بتوانند پاسخ خود را طی یک جلسه مشاوره دریافت نمایند. پلتفرم طبیب که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت به همین منظور و برای بهره‌مندی از مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی طراحی شده است.
 • پلتفرم طبیب در واقع یک پلتفرم آنلاین در خصوص ارائه خدمات پزشکی است که می‌توان با استفاده از مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی، با متخصصان و پزشکانی که در این زمینه فعالیت دارند به سه روش مختلف متنی، صوتی و تصویری ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را با آن‌ها در میان گذاشت.
 • ویژگی دیگر پلتفرم طبیب آن است که کاربران می‌توانند از طریق گوشی تلفن همراه اندروید Android و گوشی‌های IOS و همچنین به صورت تحت وب از خدمات آن استفاده نمایند.
 • کاربران و بیماران می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران و متخصصان پلتفرم طبیب ارتباط برقرار نمایند.
 • برای پلتفرم طبیب یک صفحه در اینستاگرام به آدرس@tabibb.ir در نظر گرفته شده است که کاربران با مراجعه به این صفحه و دنبال کردن آن می‌توانند از کدهای تخفیفی که در بازه‌های زمانی مختلف برای استفاده از مشاوره روانشناسی، پزشکی مشاوره آنلاین زنان، اورولوژی و مشاوره آنلاین قلب و عروق در نظر گرفته می‌شود، مطلع شده و از این شرایط استفاده نمایند.

کاربران با مراجعه به پلتفرم طبیب از مشاوره با چه پزشکانی بهره‌مند خواهند شد؟

چنانچه جهت ویزیت و مشاوره آنلاین پرشکی و روانشناسی وارد پلتفرم طبیب  شوید می‌توانید با مراجعه به بخش دسته بندی تخصص‌ها در حوزه‌های مختلف پزشکی و روانشناسی، پزشک و مشاور مورد نظر خود را انتخاب کرده و جهت مشاوره با وی درخواست دهید. از تخصص‌های ارائه شده در طبیب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • در پلتفرم طبیب می‌توانید مشاوره روانشناسی را در زمینه‌های مشاوره کودک، روان درمانی، مشاوره فردی، زوج درمانی و ...دریافت نمایید.
 • در خصوص مشاوره پزشکی نیز می‌توان از مشاوره پزشکانی با تخصص‌های اعصاب و روان، ارتوپدی، اورولوژی، پوست و مو و ...بهره‌مند شد.
 • به عنوان مثال جهت دریافت مشاوره پزشکی در حوزه چشم پزشکی نیز می‌توان با پزشکان مشاور این مرکز در خصوص انواع مشکلات چشم از قبیل آب مروارید و آب سیاه، جراحی‌های زیبایی پلک و چشم، بیماری‌های عفونی چشم، تنبلی چشم و جراحی عیوب انکساری و .. به صورت آنلاین و با استفاده از یکی از روش‌های آنلاین متنی، صوتی و تصویری ارتباط برقرار کرده و ویزیت شوید.
 • در حوزه دندانپزشکی نیز دندانپزشکان مشاور در پلتفرم طبیب می‌توانند در خصوص درمان بیماری ریشه دندان، لمینت، سفید کردن دندان و جراحی‌های فک و صورت و .. به شما مشاوره دهند.
 • در خصوص مشکلات قلبی نیز می‌توان جهت مشاوره آنلاین قلب و عروق در خصوص بیماری‌هایی از قبیل نارسایی و تپش قلب، جراحی‌های قلب، فشار خون بالا، نامنظمی ضربان قلب و اریتمی قلبی و همچنین آزمایش‌های مرتبط با قلب مانند آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، اسکن هسته‌ای و ... از مشاوره آنلاین قلب و عروق بهره‌مند شوند.
 • از دیگر تخصص‌هایی که در پلتفرم طبیب وجود دارد و کاربران می‌توانند با مراجعه به طبیب از پزشکان این حوزه مشاوره پزشکی دریافت نمایند حوزه بهداشت و بیماری‌های زنان است. چنانچه بانوان در خصوص بیماری‌های رحمی، کیست‌های تخمدان، مشاوره پیش از بارداری، مراقبت‌های دوران بارداری، وارد شدن به دوره یائسگی، درمان نازایی و ده‌ها موضوع دیگر پرسش‌هایی داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به پلتفرم طبیب از مشاوره آنلاین زنان بهره‌مند شوند و از مراجعه حضوری به مطب پزشک و بیمارستان‌ها که می‌تواند علاوه بر اتلاف وقت، تحمل ترافیک‌های طولانی و قرار گرفتن در هوای آلوده شهر و یا امکان ابتلا به بیماری کرونا را به دنبال داشته باشد، بی نیاز شده و به راحتی مشکل خود را با متخصصان این حوزه در میان گذاشته و جهت رفع و درمان آن مشاوره آنلاین بگیرند.

طبیب، مشاور مطمئن و آنلاین شما

اگر به جهت نگرانی از بابت ابتلا به بیماری کرونا، رفتن نزد پزشک متخصص برای درمان بیماری خاصی که پیدا کرده‌اید را تاکنون به تعویق انداخته‌اید و یا در شهری زندگی می‌کنید که دسترسی به پزشک متخصص و حرفه‌ای در هر حوزه‌ای برای شما سخت است و یا مایلید مشکل خود را با یک پزشک به صورت آنلاین در میان گذاشته و در صورت نیاز اقدام به مراجعه حضوری نمایید، بهترین راه مراجعه به پلتفرم طبیب جهت ویزیت و مشاوره آنلاین پرشکی و روانشناسی است. در این پلتفرم همان طور که پیشتر اشاره کردیم می‌توانید برای دریافت مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی از پزشکان متخصص مشاوره بگیرید و یا اگر خودتان در هر یک از رشته‌های پزشکی تخصص دارید، عضو این مجموعه شده و به بیماران مشاوره دهید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato