ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

شرایط استثنایی در نهمین بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا

یکی از عوامل تاثیرگذار در رضایت کارکنان از شرایط همکاری، افزودن بیمه تکمیلی به مزایای ارائه شده توسط سازمان است. این امر باعث شده که بسیاری از شرکت‌ها به دنبال شرایطی مناسب برای ارائه‌ی چنین ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۸ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

یکی از عوامل تاثیرگذار در رضایت کارکنان از شرایط همکاری، افزودن بیمه تکمیلی به مزایای ارائه شده توسط سازمان است. این امر باعث شده که بسیاری از شرکت‌ها به دنبال شرایطی مناسب برای ارائه‌ی چنین تسهیلاتی به همکاران خود باشند. خدماتی که تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند، هزینه‌ی پوشش خدمات درمانی و سهولت دسترسی به این خدمات عواملی هستند که مطلوبیت طرح‌های مختلف را برای کارمندان و کارفرمایان تغییر می‌دهند. تینت برای نهمین بار خدمات بیمه تکمیلی را با شرایطی استثنائی فراهم کرده است.

جزئیات نهمین دوره ثبت نام بیمه تکمیلی در تینت

با توجه به اینکه یکی از اهداف اصلی تینت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‏‌های نوپا و نوآور است، نهمین دوره ثبت نام بیمه تکمیلی برای این گروه از شرکت‌ها در حال اجراست. یکی از مزایای این طرح هزینه‌ی پایین‌تر آن نسبت به طرح‌های مشابه بیمه تکمیلی است که باعث می‌شود شرکت‌های فناور و نوپا با توجه به محدودیت‌های اقتصادی توان تهیه ‌آن را داشته باشند.

علاوه بر این با توجه به اینکه شرکت‌های هدف این طرح معمولا تعداد پرسنل کمی دارند، محدودیتی برای عضویت در طرح با تعداد اعضای کمتر از ۵۰ نفر وجود ندارد و تمام سازمان‌های کوچک و متوسط واجد شرایط بدون توجه به تعداد اعضای سازمان، امکان بهره‌وری از مزایای این طرح را دارند.

با توجه به هزینه‌های نسبتا زیاد خدمات دندانپزشکی در این طرح هزینه‌های مربوط به دندانپزشکی نیز پوشش داده شده تا اعضای این طرح بتوانند درمان‌های لازم را بدون نگرانی از هزینه انجام دهند.

همچنین خدمات آنلاین توسط مراکز درمانی طرف قرارداد سراسر کشور ارائه می‌شود، این امر علاوه بر سهولت استفاده از مزایای بیمه تکمیلی، در شرایط کرونا باعث می‌شود تا حضور در مراکز پر تردد برای دریافت خدمات بیمه کاهش یابد و از این طریق مانع از سرایت ویروس کرونا می‌شود.

نظر به اینکه متقاضیان استفاده از خدمات تکمیلی شرایط متفاوتی دارند، نهمین طرح بیمه تکمیلی تینت برای شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا در سه طرح متفاوت با پوشش متفاوتی از خدمات و حق بیمه‌های مختلف است که متقاضیان می‌توانند با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را انتخاب کنند.

می‌توانید تا تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ برای ثبت‌نام در این طرح اقدام کنید و از خدمات بیمه تکمیلی بهرمند شوید. برای آگاهی از جزییات بیشتر و ثبت‌نام توضیحات مربوط به بیمه تکمیلی شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور و شرکت‌های نوپا را در وبسایت تینت بررسی کنی یا با شماره تلفن ۰۲۱۷۶۲۵۰۰۳۶۳۷ تماس بگیرید. برای ثبت‌نام برای این طرح می‌توانید تا تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ اقدام کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی