تخفیفات ۲۰ تا ۷۰ درصدی بلک فرایدی ۲۰۲۱ با ایگرد

تخفیفات ۲۰ تا ۷۰ درصدی بلک فرایدی ۲۰۲۱ با ایگرد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه بزرگترین رویداد حراجی در دنیا می‌باشد. این رویداد در آمریکا روز بعد از روز شکرگزاری است که آخرین جمعه ماه نوامبر به شمار رفته و شروع آیین خرید برای کریسمس به حساب می آید. در این روز تمام برندها و سایت‌ها محصولات خود را به حراج می‌گذارند و محصولات در این روز عموما از ۲۰ تا ۷۰ درصد شامل تخفیف می‌شوند. شما می‌توانید از تخفیفات هیجان انگیز بلک فرایدی از طریق وبسایت ایگرد بهره‌مند شوید. در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتری به این رویداد طلایی بپردازیم.

تاریخ برگزاری بلک فرایدی ۱۴۰۰/ ۲۰۲۱

بلک فرایدی همواره آخرین جمعه ماه نوامبر است که در آذر ماه برگزار می شود. و بلک فرایدی ۲۰۲۱ در تاریخ ۲۶ نوامبر مورخ ۵ آذر ماه در روز جمعه به مدت ۲۴ ساعت برگزار می‌شود. که از ۸:۳۰ صبح جمعه تا ۸:۳۰ صبح شنبه ادامه دارد.

برای استفاده از تخفیفات جمعه سیاه در سایت آمازون می‌توانید از طریق سایت ایگرد اقدام کنید.

چه سایت‌ها و محصولاتی برای خرید در بلک فرایدی مناسبند؟

با آنلاین شدن اکثر کسب و کارهای بزرگ و کوچک بلک فرایدی به بازار این کسب و کارها نیز نفوذ کرده است و عموما تمامی سایت های خارجی دارای تخفیفات خوبی هستند یکی از این سایت‌ها، سایت آمازون است که بزرگترین خرده فروشی آنلاین دنیا محسوب می‌شود که محصولات زیادی از بهترین برندهای دنیا در این سایت به فروش می‌رسد و شامل تخفیفات بالایی می‌شود.

علاوه بر آمازون آمریکا سایر آمازون‌های دنیا مانند آمازون انگلیس، آمازون امارات و آمازون آلمان نیز شامل تخفیف می‌شوند. به جز وبسایت امازون، سایت ایبی (ebay) و معروف‌ترین سایت‌های اماراتی شامل تخفیف می‌شوند.
شما می‌توانید از تخفیفات بلک فرایدی سایت‌های آمازون امریکا، آمازون انگلیس، امازون المان، امازاون امارات، سایت ebay و تمام سایت‌های اماراتی از طریق سایت ایگرد استفاده کنید و خریدی به صرفه داشته باشید.
طیف محصولات تخفیف دار در آمازون بسیار متنوع هست و برند ها متنوعی برای محصولاتشان تخفیف در نظر میگیرند ولی عموما محصولاتی مانند عطر و لوازم بهداشتی در آمازون امارات و محصولاتی مانند ساعت، لوازم الکترونیکی، قلم نوری ها، پوشاک، کفش و اکسسوری های مختلفی در سایت آمازون دارای تخفیفات خوبی هستند.

محصولات تخفیف خورده در سایت آمازون در روز بلک فرایدی در سایت ایگرد نمایش داده می‌شود. همچنین برای مشاهده قیمت نهایی محصولات کافیست لینک محصول را کپی کنید و در سایت ایگرد قرار دهید تا قیمت نهایی را مشاهده کنید.

زودتر از شروع بلک فرایدی از تخفیفات آن استفاده کنید!

در برخی از سایت‌های بزرگ دنیا مانند سایت آمازون تخفیفات بلک فرایدی زودتر از تاریخ اصلی آن روی محصولات لحاظ می‌شود که به آن early black Friday می‌گویند. شما می‌توانید همین حالا به سایت آمازون مراجعه کنید و محصولات تخفیف خورده آن را مشاهده کنید. برخی از محصولات قبل از شروع بلک فرایدی و در این روزها شامل تخفیف می‌شود و امکان دارد در روز بلک فرایدی دیگر این محصولات شامل تخفیف نشوند.
چطور تخفیفات هیجان انگیز بلک فرایدی را از دست ندهیم؟

همانطور که می‌دانید تخفیفات بلک فرایدی ساعتی و بسیار محدود هستند و حتی موجودی آن‌ها به زودی تمام می‌شود به همین دلیل در این ۲۴ ساعت باید به خوبی محصولاتی که مدنظر دارید را بررسی کنید تا این تخفیفات را از دست ندهید.

آموزش مرحله به مرحله اطلاع برای از محصولات تخفیف خورده

برای از دست ندادن محصولات تخفیف خورده شما می‌توانید از چهار روش مطلع شوید که آیا محصولی که قصد خرید آن را دارید، در روز بلک فرایدی شامل تخفیف شده است یا خیر؟

روش اول ( جست و جو محصول مدنظر در سایت آمازون): برای اینکار کافیست ابتدا وارد یکی از سایت‌های آمازونی که قصد خرید از آن را دارید، شوید و محصول مد نظر خود را در وبسایت آمازون جست و جو کنید. اگر محصول شما شامل تخفیف شده باشد در سایت آمازون مشخص است که قیمت قبلی آن چه مقدار بوده است و با تخفیف بلک فرایدی قیمت فعلی آن چه مقدار شده است.

بعد از آن با کپی کردن لینک محصول و قرار دادن لینک در سایت ایگرد می‌توانید قیمت نهایی محصول را مشاهده کنید. (قابل ذکر است که تخفیف تمامی محصولات در قیمت نهایی سایت ایگرد لحاظ می‌شود.)

روش دوم (بررسی صفحه بلک فرایدی در سایت آمازون): روش دیگر برای اطلاع از محصولات تخفیف خورده می‌توانید به صفحه بلک فرایدی مراجعه کنید و به صورت دسته بندی شده کالاهای دارای تخفیف را مشاهده کنید و کپی کردن لینک محصول و قرار دادن لینک در سایت ایگرد می‌توانید قیمت نهایی محصول را مشاهده کنید. (قابل ذکر است که تخفیف تمامی محصولات در قیمت نهایی سایت ایگرد لحاظ می‌شود.)

روش سوم (مشاهده صفحه بلک فرایدی در وبسایت ایگرد):  شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت ایگرد در بخش بلک فرایدی می‌توانید بخشی از تخفیفات طلایی جمعه سیاه را به صورت دسته بندی شده مشاهده کنید.

روش چهارم (روشن کردن نوتیفیکیشن پیج اینستاگرام): و در آخر ما در پیج اینستاگرام تعدادی از محصولاتی که تخفیفات خوبی دارند را به صورت لحظه‌ای استوری می‌کنیم با مراجعه به صفحه اینستاگرام ایگرد و روشن کردن نوتیفیکیشن استوری‌ها طبق عکس زیر می‌توانید تخفیفات طلایی را از دست ندهید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato