TD-LTE نامحدود، اینترنتی که تمام نمی‌شود

TD-LTE نامحدود، اینترنتی که تمام نمی‌شود

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

با خوندن این مطلب خیلی زود متوجه می‌شیم تنها کسی که برامون دل می سوزنه فقط خودمونیم

بارها پیام (مشترک گرامی: مهلت پرداخت صورت حساب دورهای شما تا ۲۴ ساعت آینده به پایان می رسد و یا ۸۵ درصد حجم بسته اینترنت خود را مصرف کرده اید)  برامون ارسال شده و حس تلخی رو به ما انتقال داده، طی ۲۴ ساعت شبانه روز، نیاز به اینترنت پرسرعت و نامحدود برامون آرزویی شده که حتی برای جستجوی مطالب مورد نظرمون و استفاده از اینستاگرام و واتس آپ تلگرام و یا اپلیکیشن های ساخت داخل،  بارها آه حسرت کشیدیم.

تصورمون از کندی و قطع بودن اینترنت خیلی مواقع به جایی میرسه که با طنزی تلخ به خودمون می‌گیم ای کاش پاشون رو از روی سیم بردارن یا دوباره کشتی‌ها از روی کابل‌های اینترنتی تردد نکنن،  اما قریب به ۸ سال شده که اینترنت TD-LTE)) با سرعت خارق العاده در دسترس مردم قرار گرفته و متاسفانه عدم آشنایی به این اینترنت باعث میشه از بسته های اینترنتی پرهزینه و محدود که حداقل دو یا سه بار در ماه نیاز به شارژ کردنش وجود داره، استفاده کنیم.

تنها ارائه دهنده اینترنت TD-LTE نامحدود و پرسرعت  به صورت کشوری می دونی کیه ؟ اپراتور‌ها و شرکت‌های مختلفی در چند سال گذشته اینترنت TD-LTE  نامحدود را به کاربران خود ارائه دادند که متاسفانه بسته های آنها دارای ترافیک منصفانه بوده و با محدودیت سرعت ارائه می شود و با پایان ترافیک تا اتمام زمان بسته اینترنتی، قادر به خرید بسته جدید نیستند؛ اما برای رفع این مشکلات و استفاده بهتر از این نوع اینترنت، با جستجوی کوتاه به اولین و تنها ارائه دهنده اینترنت TD-LTE نامحدود پر سرعت درکشور یعنی مبنا تلکام می رسیم که در   بسته حجمی سرعتی تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه  و در بسته نامحدود بالاتر از ۵۰ مگابیت بر ثانیه ارائه میده.

مزایای استفاده از اینترنت TD-LTE نامحدود

همیشه کلمه های پر سرعت و نامحدود در اینترنت برای ما کاربران اینترنتی جذابیت داشته و حالا این امکان در تمامی شهرهای ایران با خرید مودم و سیم کارت مبنا تلکام  فراهم شده تا بدون وابستگی به خط های تلفن، با سرعت باور نکردنی و بدون محدودیت پورت قابل استفاده باشه. 

میخوای با مزیت‌های استفاده از اینترنت نامحدود مبنا تلکام نسبت به رقبا آشنا بشی؟

 مبنا تلکام،  سرویس TD-LTE خود را به صورت نامحدود در تمام شهر ها و استان های ایران، با پرداخت تنها یکبار و خرید اشتراک زمانی، ارائه کرده ، علاوه بر آن با تمرکز بر پایداری بالا و پینگ پایین جهت بهبود کیفیت اینترنت و ارائه ( IP STATIC )روی سرویس های TD-LTE خودش این امکان را جهت فعالیت های تخصصی کاربران اینترنت فراهم کرده.

تعرفه سرویس اینترنت TD-LTE نامحدود چقدره ؟

این سرویس مجموعه مبنا تلکام به دو حالت حجمی و غیر حجمی ارائه می شه، در حالت حجمی پرداخت هزینه سیم‌کارت، مودم و بسته‌های ترافیکی که حجم ۵۴۰ گیگابایتی با مبلغ ۲ میلیون ۸۹۰ هزار تومان و ۷۸۰ گیگابایتی با مبلغ ۳ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان به مدت یکسال قابل عرضه اس و در بسته های نامحدود که به صورت یکساله و دوساله قابل ارائه اس ، به ترتیب میشه با مبلغ ۳ میلیون ۹۹۰ هزار تومان و ۵ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان فقط با کلیک روی مبنا تلکام  از این شرایط بهرمند شد.

 روی راه های ارتباطی پایین با مبنا کلیک کن !

برای نمایش سرعت اینترنت در مبنا تلکام با چالشی که دراینستاگرام برگزار کردن که  میتونید سرعت اینترنت ها رو مشاهده کنید!!!!  فقط کافیه به یکی از صفحه های https://instagram.com/mabnatelecom?utm_medium=copy_link برید تا بتونین بعد از دیدن سرعت اینترنت و مقایسه آنها با هم دیگه از خبر ویژه ای که آماده شده، آگاه بشین.

در مبنا تلکام همیشه به دنبال این هستیم که ارتباط همراهان رو با سرعت بیشتر و بدون وقفه با دنیای اینترنت برقرار کنیم.

(اینترنتی که تمام نمی‌شود)

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato