ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

از اطلاعات حضور و غیاب کارمندان چه استفاده‌هایی می‌شود؟

استفاده از ابزارهای جدید برای تردد کارمندان شرکت های مختلف امروزه حضور و غیاب آنلاین و لحظه ای کارمندان در هر یک از اداره جات مختلف با استفاده از ابزارهای جدید به یکی از نیازهای ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

استفاده از ابزارهای جدید برای تردد کارمندان شرکت های مختلف

امروزه حضور و غیاب آنلاین و لحظه ای کارمندان در هر یک از اداره جات مختلف با استفاده از ابزارهای جدید به یکی از نیازهای مدیران منابع انسانی تبدیل شده است تا بتوانند با استفاده از نرم افزارهای جدید به لطف پیشرفت های محسوس تکنولوژی، تردد و عبور و مرور کارمندان و سایر افراد دیگر به شرکت خود را بهتر و به صورت بهینه تر مدیریت و مورد ارزیابی قرار دهند. شیوه هایی که در گذشته نه چندان دور به صورت دستی برای حضور و غیاب انجام می شد؛ حساب و کتاب، حقوق و دستمزد کارمندان یک شرکت را بسیار زمان بر و طاقت فرسا جلوه می دادند. به این صورت که هر یک از شرکت ها را به این فکر انداخت تا با استفاده از سیستم های منابع انسانی، سعی در ارائه ابزارهای جدیدی در اداره و شرکت خود کنند تا بتوانند با استفاده از آن حقوق و دستمزد کارکنان خویش و نیز تردد و عبور و مرور آن ها را سر زمان تعیین شده خود بهتر مدیریت کنند. تا پیش از اینکه یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این راستا را خدمت شما معرفی کنیم؛ بهتر است به این سوال اشاره شود که به غیر از حقوق و دستمزد چه استفاده هایی از اطلاعات حضور و غیاب کارمندان می شود؟

حضور و غیاب نیاز مدیران منابع انسانی

استفاده از حضور و غیاب آنلاین نیاز هر یک از مدیران منابع انسانی

امروزه بیشتر مدیران منابع انسانی رو به استفاده از حضور و غیاب آنلاین کارمندان خویش آورده اند. چرا که حضور و غیاب با موبایل و یا با استفاده از نسخه تحت وب آن از طریق تبلت و لبتاب، نیاز آن ها را سریعتر و تسهیل بخشیده است. یکی از اصلی ترین استفاده هایی که از حضور و غیاب آنلاین با موبایل به کمک نرم افزارهای پیشرفته در این زمینه می توان از آن بهره برد؛ حساب دستمزد و حقوق کارمندان با توجه به ساعت ورود و خروج آن هاست. به این صورت که اگر هر یک از مدیران منابع انسانی بخواهند حساب و کتاب کارمندان خود را به صورت دقیق تر بدون اجحاف در حق هر کسی به خوبی مورد محاسبه قرار دهند؛ می توانند با استفاده از گزارش هایی که به صورت آنلاین این نرم افزارها به آن ها به صورت لحظه ای ارائه می کنند؛ حقوق و دستمزد کارمندان خود را کاملا دقیق و حساب شده بدون هیچ گونه اعتراضی مورد محاسبه قرار دهند تا هر کس بتواند حقوق خود را متناسب با ساعت کاری خود دریافت کند. اما آیا استفاده های دیگری هم از حضور و غیاب آنلاین کارمندان جدایی از محاسبه حقوق و دستمزد می شود یا خیر؟ در ادامه در خصوص این مسئله صحبت خواهد شد.

استفاده های مختلف از حضور و غیاب آنلاین با موبایل

حضور و غیاب آنلاین با موبایل دربردارنده ویژگی های بسیار زیادی است و می تواند به مدیران منابع انسانی بسیار  کمک کند. از جمله استفاده هایی که از حضور و غیاب آنلاین با موبایل می توان در هر یک از شرکت ها و اداره جات مختلف برد؛ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کنترل و مدیریت کارکنان یک شرکت و تمایز میان هر یک از آن ها بر حسب میزان ساعات کاری و ورود و خروج آن ها
  2. ثبت اطلاعات هر یک از پرسنل کاری شرکت های مختلف با استفاده از تعریف آن ها در نرم افزار مربوطه با امکان ثبت چهره آن ها
  3. ایجاد نظم و انضباط به پرسنل کاری هر شرکتی و افزایش راندمان کاری آن ها که به رشد و بهره وری بیشتر کار کارمندان یک شرکت می افزاید.
  4. نگهداری با حفظ امنیت اطلاعات کارکنان یک شرکت با استفاده از حضور و غیاب آنلاین و به جهت صیانت از اطلاعات آن ها
  5. رفتار عادلانه با پرسنل کاری بر حسب نوع فعالیت های آن ها
  6. حضور و غیاب کارکنان شرکت از راه دور به لطف داشتن اینترنت موبایل یا نسخه تحت وب موجود در لبتاب در هر زمان و مکانی
  7. ارتقای رضایت شغلی کارکنان یک شرکت با ثبت میزان ساعت کار و نیز ساعات اضافه کاری آن ها به صورت کاملا دقیق
  8. ارائه گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه و حتی سالانه بر اساس فعالیت های هر یک از کارکنان در کسری از ثانیه
  9. ارزیابی عملکرد کارمندان توسط مدیران منابع انسانی با استفاده از حضور و غیاب آنلاین در هر ساعتی از روز و هر جا و مکانی
  10. و...

به جهت همین ویژگی ها و استفاده هاست که امروزه از نرم افزارهای مختلفی در این راستا استفاده می کنند که در ادامه با یکی از محبوب ترین آن ها آشنا خواهیم شد.

استفاده های مختلف از نرم افزار تایمزی به جهت حضور و غیاب آنلاین

آشنایی با نرم افزار تایمزی به جهت حضور و غیاب آنلاین با موبایل

حضور و غیاب آنلاین با استفاده از نرم افزارهای مختلفی انجام می شود که یکی از بهترین و جدیدترین آن ها نرم افزار تایمزی می باشد. تایمزی را به راحتی می توانید در گوشی هوشمند خود یا  نسخه تحت وب آن را در لبتاب و کامپیوتر خود نصب کنید تا بتوانید به راحتی به لطف اینترنت در هر زمان و مکانی حضور و غیاب و تردد کارمندان شرکت خود را مورد ارزیابی قرار دهید. در صورتی که می خواهید علاوه بر حقوق و دستمزد از این نرم افزار استفاده های دیگری هم ببرید؛ با توجه به قابلیت های متنوع و ویژگی های خاص و مختلفی که تایمزی دارد؛ می توانید از آن به صورت بهینه بیشترین استفاده ممکن را ببرید. پس هم اینک با خرید و نصب نرم افزار تایمزی، حضور و غیاب آنلاین با موبایل را در شرکت خود تجربه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی