ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

چطور برای خرید به یک وب‌سایت یا فروشگاه اینستاگرامی اعتماد کنیم؟

معتبره یک پلتفرم رایگان، شفاف و بی‌طرف است که کاربران می‌توانند تجربه‌های مثبت و منفیشان در استفاده از خدمات کسب‌وکار‌ها را آنجا قرار دهند. به کمک #معتبره خیلی راحت و به‌روز می‌توان کسب‌و‌کار خوب را ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

معتبره یک پلتفرم رایگان، شفاف و بی‌طرف است که کاربران می‌توانند تجربه‌های مثبت و منفیشان در استفاده از خدمات کسب‌وکار‌ها را آنجا قرار دهند. به کمک #معتبره خیلی راحت و به‌روز می‌توان کسب‌و‌کار خوب را از بد شناسایی و با اطمینان خرید کرد.

تا به حال شده که بخواهید محصولی را از یک پیچ اینستاگرام یا یک وب‌سایت تازه تاسیس خرید کنید اما مطمئن نباشید که می‌توان به آن اعتماد کرد یا نه؟ مثلا پولتان را بالا نکشد؟ سرعت تحولیش خوب باشد؟ یا کالایی که تحویل می‌دهد دقیقا همانی باشد که ادعا می‌کند؟ برای ما زیاد پیش می‌آمد و در نهایت مجبور می‌شدیم از یک وب‌سایت معتبر تر اما با قیمتی بیشتر خرید کنیم.

این مشکل عدم اطمینان، به خاطر نبود سیستمی است که بتواند به وب‌سایت‌ها اعتبار دهد. اعتباری واقعی، نه یک پیش فیلتر که یک بار در سال انجام می‌شود.

اگر کمی در گوگل جستجو کرده باشید، تعداد زیادی لینک و مقاله پیدا می‌کنید که راه‌هایی به شما معرفی می‌کنند که چطوری می‌توان به یک کسب وکار اعتماد کرد؛ مواردی از قبیل:

  • توجه به پروتکل  HTTPS
  • وجود نماد اعتماد الکترونیک
  • وجود راه‌های ارتباطی در سایت
  • توجه به نظرات مشتریان

این موارد خوب است، اما الزاما اعتبار یک کسب‌وکار تعیین نمی‌کند. شاید مورد آخر بهترین گزینه برای بررسی اعتبار باشد، اما نه زمانی که از خود فروشنده بخواهیم در مورد نظر مردم از ترش بودن طعم ماستش با ما سخن بگوید. اگر بخواهیم صادقانه با هم صحبت کنیم واقعا کمکی زیادی به شما نمی‌کند و نمی‌توانید از کیفیت کالا و خدمات آن بیزینس مطلع شوید و معیار مناسبی برای ممیزی اعتبار و کیفیت یک کسب‌وکار نیست. مسئله این است که اعتبار واقعی یک کسب‌و‌کار از مشتریانش نشأت می‌گیرد.

اما راه حل چیست؟ : معتبره

معتبره مرجعی به روز، بی‌طرف، شفاف و برپایه نظرات مردم است که ما مردم می‌توانیم تجربه خرید و یا استفاده از خدمات یک کسب‌وکار (چه وب‌سایت و چه یک فروشگاه اینستاگرام) را آنجا ثبت کنیم. این تجربه می‌تواند مثبت و یا منفی باشد. اما من شدیدا به شما توصیه می‌کنم که نظرات و تجربه مثبت خود را ثبت کنید. اینطوری به کسب‌وکارهای خوب کمک می‌کنید تا رشد کنند، دیده شوند و بتوانند دایره خدماتشان را گسترش دهند و همزمان کسب‌وکارهای بدی که نظر مثبتی برایشان ثبت نشده، کم کم مشتریانشان را از دست داده و آن‌ها به سمت کسب‌وکار‌های بهتر هدایت خواهند شد.

بخاطر داشته باشید معتبره پلتفرمی برای کمک به کاربر و استفاده کننده نهایی است. پس فراموش نکنید که همیشه راستش را بگویید. دروغ گفتن و افترا زدن در فضای مجازی قابل پیگیری است و اگر کسب‌و‌کاری از شما شکایت کند که مطالب دروغ با هدف تخریب گفتید، باید بتوانید حرف خود را اثبات کنید.

به همین دلیل است که ما تاکید می‌کنیم به جای اینکه از بیزینسی بد بگویید، همیشه از بیزینس خوب تعریف کنید و با حمایت از آن بیزینس به رشد و بزرگ شدنش کمک کنید.

همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که ما در معتبره به شفافیت و صداقت اعتقاد داریم و در این راه پایدار خواهیم ماند. معتبره وابسته به هیچ سازمان یا نهاد دولتی نیست و از هیچ برندی حمایت نمی‌کند. هیچ نظری سانسور یا حذف نمی‌شود (مگر خلاف قوانین معتبره) و تبلیغ هیچ کسب‌وکاری را انجام نمی‌دهیم. 

در پایان از شما می‌خواهیم که در این راه به ما کمک کنید و با هشتگ #معتبره در شبکه‌های اجتماعی از ما حمایت کنید تا با کمک همدیگر قدمی هرچند کوچک در بهتر کردن فضای کسب و کارهای اینترنتی انجام دهیم.

درصورتی که تمایل دارید با معتبره بیشتر آشنا شوید اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی