ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

طراحی دفتر کار مدرن با Perlo ، ایده متفاوت دنیته برای شرکت هایی از جنس آینده

Perlo  یک سیستم  از دنیته  است که پس از تجربه خلق متعدد محیط های کاری مدرن به وجود آمده و در طول زمان به بلوغ رسیده ، تا هر نوع نیازی را در محیط کار ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۴ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

Perlo  یک سیستم  از دنیته  است که پس از تجربه خلق متعدد محیط های کاری مدرن به وجود آمده و در طول زمان به بلوغ رسیده ، تا هر نوع نیازی را در محیط کار هوشمند و سنتی برآورده کند . نکته ویژه آن توجه به بازگشت بخشی از پرسنل شرکت ها پس از کرونا به محیط کار و تغییر و ترکیب نگرش آنها از محیط کار و خانه است .

محیط های کاریی به معنای واقعی و به طور کامل ، ظاهر و فرهنگ خود را تغییر خواهند داد و این موضوع باعث شده تا ما در دنیته  ، بر خطی تمرکز داشته باشیم که بتواند نه تنها مشکلات و نیازهای پرسنل دفاتر اداری و محیط آنها را برآورده کند ، بلکه بتواند نیازها و تکامل آنها در آینده را نیز پاسخ دهد . Perlo هم از نظر کاربردی و هم از نظر طراحی ، مجموعه‌ای از ترکیبات  ماژول‌های مجزا است که عملکردی قابل تغییر و ترکیب با یکدیگر برای یک سیستم اداری فراهم می آورند و بسته به خواسته‌ها و نیازها می‌توانند  فضاها را با ماژول های مختلف از هم جدا کنند.

در اینجا ترکیب های مختلفی که برای انتخاب Perlo وجود دارد لیست شده اند ( سیستم همیشه در حال تکامل Perlo ) :

ماژول کار گروهی که برای کارهای مشترک طراحی شده است و  از یک میزاداری سری  noa با پایه های فلزی رنگ آمیزی شده و یک محفظه با یک نمایشگر متصل به یک مینی کیس تشکیل شده است . ساختار و پشتی آن از پارچه جاذب صدا پوشانده شده است تا به کاهش صدای اطراف کمک کند . روشنایی این بخش LED است و همچنین می تواند با شارژ وایرلس ، محفظه سوکت شارژر ، بلندگوهای صوتی ، میکروفون ، دوربین و موارد دیگر سفارشی و ترکیب شود.

دنیته  این منطقه را برای مصاحبه های دو نفره و جلسات غیررسمی در نظر گرفته است . مبل گفتگو  یک ماژول با پارچه جاذب صدا و نور LED است . این میز جلو مبلی (گرد یا مربع ) با پایه ستون و دارای صندلی های یکپارچه با روکش پارچه ای است که می تواند با پوشش دیوار هماهنگ شود . همچنین می تواند به شارژر تلفن همراه ، بلندگو ، دوربین ، میکروفون  ،  محفظه سوکت و غیره مجهز شود .

Pa یک کمد لباس و یک کتابخانه که مخصوص ذخیره سازی طراحی شده است و برای آرشیو عالی است . می توان آن را با قسمت های باز (طبقه های عمودی و افقی ) و یا درب دار و نور LED سفارشی کرد . درب ها به صورت فشاری ( مگنتی )  است و همچنین می توانید ابعاد طبقه ها و بخش ها را انتخاب کنید ( تک رنگ یا رنگی ) .

 Pb در دنیته ، این منطقه آرامش نیز که با پارچه های جاذب صدا نیز پوشیده شده است ، با یک صندلی دشکچه دار طراحی شده . این ترکیب شامل میز جلومبلی سری   و پاف است . همچنین می توان یک ستون و کمد  نگهدارنده پاف ها  را به کنار آن  اضافه کرد تا به راحتی بتوان آنها را برای مرتب نگه داشتن  راحت تر محیط در آن نگهداری کرد .

Pc در حقیقت یکWORK AREA  است که برای کار گروهی طراحی شده ، اما برای جلسات غیررسمی کوچک نیز مناسب است . مجهز به یک میز با پایه‌های فلزی رنگ‌آمیزی و صفحه ام دی اف است و میتواند با هر نوع صندلی و مبلمان اداری مدرن دیگر ترکیب شود . قسمت نشسیمن و دیواره پشتی آن با پارچه های جاذب صدا پوشیده شده است .

دنیته قفسه Pd را بدون پشتی طراحی کرده است تا دو فضا را از هم جدا کند اما همچنان در ارتباط با یکدیگر باقی می مانند . این یک کتابخانه  باز است که از قفسه ها و طبقه های میانی تشکیل شده است . همچنین شامل یک کمد لباس با درب بازشوی فشاری مگنتی است .

کد  Peدر واقع یک LOUNGE  یا یک جداکننده سبک ( پارتیشن اداری ) است که از ساختار فلزی تشکیل شده است . در داخل این دیواره ، پروفیل هایی از جنس آلومینیوم  و یا چوب به صورت  عمودی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به دلخواه (مثلاً برای حفظ حریم خصوصی یا زیبایی) قرار داد و یا  می‌توان آن را با نمد ، پارچه یا چوب رنگ کرد یا پوشاند . در LOUNGE یک مبل کوچک نیز وجود دارد که ساختار آن به صورت میله ای فولادی است که کناره ها و پشتی آن به ارتفاع 118 سانتی متر می باشد تا عایق صوتی خوبی داشته باشد .

دیوار ترکیبی Pf  درخانواده  Perlo دنیته شامل این سه عنصر است که در ترکیب با یکدیگر به وجود آمده اند اما به طور جداگانه نیز موجود هستند . : LOCKER کابینت های ذخیره سازی ام دی اف با ساختار قفل دار و ترکیبی برای ذخیره سازی وسایل شخصی است . WHITEBOARD  یک تخته نوشتن از جنس پلی گلاس است که از آن برای نوشتن و رسم شکل می توان استفاده کرد و  با کابینت زیر ترکیب شده است ( که می توان به عنوان محل نگهداری کاغذهای باطله استفاده کرد ) . در نهایت، کتابخانه BOOKCASE  .

در نهایت شما درPerlo می توانید خودتان به تنهایی و یا با کمک طراحان دنیته ، یک چیدمان و ترکیب ایده آل و کاربردی برای خود ایجاد و از آن استفاده کنید  . با دنیته در ارتباط باشید تا محیط شما را به کمک پرلو طراحی و به شما بهترین پبشنهاد را بدهد

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی