چگونه جک درب پارکینگ اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

چگونه جک درب پارکینگ اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

خرید جک درب پارکینگ مانند دیگر کالاها سختی‌های خود را دارد و به دلیل اینکه این محصولات بازار مشخصی ندارند و بیشتر به صورت اینترنتی فروخته می شوند امکان دیدن آنها کم است و این باعث سوءاستفاده افراد سودجو میشود که کالای تقلبی را به شما بدهند.

جک های درب پارکینگ معمولاً در برندهای ایرانی، چینی , ایتالیایی و آلمانی در بازار ایران وجود دارد که در میان آنها محصولات تقلبی بسیار زیاد است.

در ادامه چند روش برای تشخیص جک درب پارکینگ اصلی را از تقلبی به شما نشان خواهیم داد.توجه داشته باشید که بهترین روش برای خرید کالای اصل ,خرید از فروشگاه های معتبر جک درب پارکینگ میباشد.

 استفاده از نامهای خارجی روی جک درب پارکینگ

به یاد داشته باشید که  لزوماً داشتن نام خارجی نشان دهنده خارجی بودن آن جک درب پارکینگ نیست، بسیاری از جک های پارکینگ در ایران در کارگاه ها به صورت غیر استاندارد ساخته می شوند و با نام های زیبای اروپایی و ژاپنی با کیفیت نا مطلوب و قیمت بالا عرضه میشوند و روی آنها لیبل ساخت در ایتالیا و یا دیگر کشور ها میخورد.

این نام ها روی  هیچ محصول اورجینال دیگر نیست و جدید هستند اما به دلیل خارجی بودن, شما را گمراه می کند ,بنابراین قبل از خرید جک درب پارکینگ ، این موضوع را بررسی کنید و از چند فروشنده نام آن برند را استعلام بگیرید و اگر بیشتر فروشنده‌ها آن را تایید کردند اقدام به خرید آن کنید.این بهترین راه برای تشخیص جک درب پارکینگ اصلی از تقلبی است.البته بسته بندی و چاپ بد این محصولات برای افراد ریزبین کاملا مشخص کننده تقلبی بودن این محصولات است.

تغییر در نام برندهای اورجینال

نماینده‌های شرکت‌های اروپایی در ایران که وارد کننده هستند مانند FACC,BFT,V2,NICE و دیگر برندها به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهند که محصولات تقلبی با برند اصلی در بازار فروخته شود و به سرعت از توزیع کنندگان آن شکایت می‌کنند, بنابراین تقریباً هیچ‌ کس با برند اصلی ،محصول تقلبی تولید نمی‌کند، اما با تغییری کوچک در نام و یا حروف برند اصلی، برند تقلبی را تولید می‌کند و با قیمت کمی پایین‌تر از برند اصلی جک درب پارکینگ به فروش می‌رسانند.

برای مثال جک پروتکو ایتالیا PROTECO که به این صورت روی لوگو درج شده را با تغییر حرف  E به O در لوگو PROTOCO را به بازار عرضه می کنند, که خوب مصرف کننده به این تغییر کوچک در لوگو توجهی نکرده و از لحاظ قانونی هم کسی نمی تواند از تولیدکننده آن شکایت کند، بنابراین هنگام خرید به دقت به این جزئیات توجه کنید و اگر قیمت این محصولات کمتر از محصولات مشابه بود با آنها شک کنید.

لوگوی اصلی
لوگوی تقلبی

قیمت خود نشان دهنده است

محصولات جک درب پارکینگ ایتالیایی در ایران بازار گسترده‌ای دارد و قیمت های آنها به تاریخ امروز از حدود ۱۲ میلیون تومان به بالا هستند بنابراین اگر جک ایتالیایی کمتر از این  قیمت به شما معرفی شده حتمابه اصل بودن آن شک کنید.

 در خرید جک های درب پارکینگ ایرانی هم توجه داشته باشید که از برندهای شناخته شده و معتبر مانند سیماران ،محک،تاباو  دیگر برندهای معروف استفاده کنید و از خرید جک های جدید که فروشندگان شناختی  نسبت به آنها ندارد پرهیز کنید.

برای انتخاب جک درب پارکینگ علاوه بر دانستن مشخصات درب مانند وزن،طول،تعداد تردد باید مشخص کنید چه مقدار هزینه ای برای خرید درنظر گرفته اید،مسلما هرچه هزینه بیشتری برای خرید جک پارکینگ انجام دهید کیفیت بالاتری بدست خواهید اورد.البته باید مراقب باشید تا جک های بی کیفیت و ارزان را بنام جک خوب و خارجی به شما ندهند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.