اینترنت td lte  ایفینت (بی نهایت)

اینترنت td lte ایفینت (بی نهایت)

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بسیاری از کاربران به دلیل سرعت کم و نیاز به اتصال خط تلفن در خواست اینترنتی به روزتر، با سرعت بالاتر با امکان جابه جایی مودم را دارند. با پیشرفت تکنولوژی کشورمان هم از این موضوع مستثنی نبود و در سال های گذشته پس از ورود فناوری LTE  خدمتی با نام TDD-LTE که در ذهن عموم جامعه به نام اینترنت td lte معرفی شد، رضایت نسبی را برای کاربران ایجاد کرد.

امروزه برخی ازFCP  ها (اپراتور های ارائه دهنده اینترنت) همراه با مودم با فناوری cat6، سرعتی از 40 تا 100 مگابیت بر ثانیه را در اختیار خریداران قرار می دهند. با خرید این سرویس کابران علاقه مند به فیلم می‌توانند ویدئوهایی با کیفیت بالا را مشاهده نمایند و حتی کاربران بازی‌های آنلاین (گیمرها) با پینگ پایین از گیم خود لذت ببرند. 

 در این مدت تعداد اندکی از اپراتور‌های ارائه دهنده اینترنت  td-lte بسته های خود را به صورت اینترنت نامحدود  td اما با آستانه مصرف منصفانه ارائه کردند. مبنا تلکام به عنوان یکی از شرکت های دارنده مجوز FCP قادر به ارائه اینترنت پر سرعت و با کیفیت بدون محدودیت به مشترکین خود در کل کشور، به منظور تکریم و رفع نیاز مشترکین و کاربران خود همچنین به منظور تحقق اهداف و چشم انداز سازمانی خود، اقدام به ارائه سرویس TD-LTE نامحدود در کل کشور نمود. این سرویس برای اولین بار و تنها توسط این شرکت در کل کشور پیاده سازی و اجرا گردید. شرکت گسترش ارتباطات مبنا با ارائه این سرویس توانست گامی بلند در راستای تحقق شعار خود با عنوان ( اینترنتی که تمام نمی شود ) بردارد.

پیرو دستور اخذ شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص توقف ارائه‌ی سرویس TD-LTE نامحدود واقعی و اعمال محدودیت بر مبنای عدم ارائه سرویس مذکور به مشترکین ، شرکت گسترش ارتباطات مبنا (مبنا تلکام) با احترام و تبعیت از قوانین و دستورات ابلاغ شده و همچنین در جهت تکریم مشترکین خود در کل کشور اقدام به ایجاد راهکارهای جایگزین کرده است. درهمین راستا سرویس جدید شرکت مبنا تلکام با عنوان اینفینت (بی نهایت) (Infinite Internet) برای کاربران علاقه مند طراحی گردیده که این سرویس ها دارای آستانه مصرف 400 گیگ بوده که این میزان ترافیک معادل 3 برابر حد متوسط مصرف کاربران خانگی در کل کشور در نظر گرفته شده است. در زمانی که کاربر بیش از سقف تعیین شده در ماه اینترنت استفاده نماید سرعت اینترنت کاربر کاهش یافته اما ارتباط به هیچ عنوان قطع نمی گردد..

سرویس های اینفینت این شرکت با توجه به کیفیت و قیمت مناسب همچنان در کل کشور بی رقیب بوده و در کنار مزایای اینترنت TD-LTE که شامل، قابلیت جابه­جایی، عدم نیاز به تلفن ثابت، راه اندازی سریع، پایداری بالای سرویس در آپلود و دانلود و پینگ پایین .... از سرعت بسیار بالایی  نسبت به خدمت گذشته برخوردار می باشد.

تعرفه های اینترنت td lte ایفینت ( بی نهایت ) 

با طرح و برنامه ریزی مبنا تلکام سرویس های اینترنت اینفینت به صورت  ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، یک ساله و دو ساله می باشد. شما می توانید با کلیک بر روی اینترنت اینفیت (بی نهایت) در کمتر از 24 ساعت کاری از این خدمت بهرمند شوید. سرعت اینترنت در این سرویس ها تا 40 مگابیت بر ثانیه می باشد.

تعرفه های اینترنت td lte حجمی مبنا تلکام

 در این سرویس شرکت ارتباط گسترش مبنا، شما می توانید بر اساس نیاز خود از اینترنت خانگی یا اینترنت سازمانی با بسته های متنوع منتفع شوید. تمامی سرویس های اینترنت td lte حجمی مبنا تلکام پس از خرید در کمتر از 24 ساعت کاری برای کاربران قابل استفاده می باشد و این سرویس قادر خواهد بود تا سرعت 100 مگابیت بر ثانیه و به صورت سالیانه به متقاضیان ارائه گردد.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.