هوما پلی اپلیکیشنی برای سرگرمی

هوما پلی اپلیکیشنی برای سرگرمی

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

پس از دو سال بی‌خبری از هوما، این شرکت بازگشتی پر سرو صدا در حوزه پلتفرم‌های تلویزیونی داشته است. تیم خوش فکر و پرتلاش هوما، با ادامه توسعه پلتفرم نرم‌افزاری–سخت‌افزاری خود توانسته امکانات جذاب جدیدی پیش روی مخاطب خود قرار دهد. حاصل همکاری هوما برندهای نام‌آشنایی مانند اسنوا، دوو، و پارس منجر به ارائه تلویزیون‌های هوشمند هومایی به بازار شده است.

در این مدت هوما با به‌روزرسانی پلتفرم و ایجاد سرویس‌های اختصاصی، مزیت‌های رقابتی جذابی به وجود آورده است. از مهم‌ترین این سرویس‌ها می‌توان به دستیار صوتی هوشمند هوما، استور اختصاصی هوما با مجموعه‌ای از نرم‌افزار و بازی‌های مناسب‌سازی شده برای تلویزیون و هوماپلی با انبوهی از محتوای صوتی و تصویری جذاب اشاره کرد.

معرفی هوما پلی:

هوماپلی یکی از سرویس‌های ویژه توسعه داده شده توسط هوما است. این برنامه بستری برای پخش محتوای صوتی و تصویری در هوما است. شما می‌تواند ساعت‌ها در هوما پلی بچرخید و از هزاران محتوای موجود در این برنامه استفاده نمایید. هوما پلی با دسته‌بندی‌های متنوع، به شما کمک می‌کند تا محتوای مورد نظر خود را به سادگی انتخاب کنید. این دسته‌بندی‌ها شامل کتاب صوتی، موسیقی، آشپزی، آموزشی و ... است.

با هوما پلی، در طی فعالیت‌های روزانه خود، با تلویزیون، موسیقی پخش کنید، کتاب‌های خود را صوتی بشنوید و حتی پاکست‌های جذاب را با خانواده گوش کنید. و البته می‌توانید فیلم‌های سرگرمی، مستند و ... را نیز به راحتی ببینید.

هوما پلی بستری برای حضور توسعه‌دهندهای محتوای ایرانی روی تلویزیون است. در این سرویس شرکت‌های تولید محتوا، خصوصا ارائه‌دهنده محتوای صوتی و تصویری روی تلفن‌های هوشمند، می‌توانند بدون نیاز به توسعه اپلیکیشن تلویزیون، محتوای خود را در اختیار کاربران هوما قرار دهند. گفتنی است هوماپلی با توسعه روندی ساده برای پرداخت کاربران، امکان قابلیت پرداخت درون‌برنامه‌ای برای محتوای غیررایگان را نیز دارد. به این ترتیب هوماپلی آماده همکاری با مجموعه‌های ارائه‌دهنده محتوا است. علاوه بر این، هوما با ارائه یک پنل مدیریتی به تولیدکنندگان محتوا، امکان مدیریت محتوا خود را دارند. در این پنل می‌توانند فصل‌ها و قسمت‌های محتلف برای محتوا تعریف کده و همیشه آخرین محتواها را به مخاطبان خود عرضه نماید. همچنین در پایان هر ماه درآمد ناشی از فروش محتوا را دریافت کنند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.