ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

«مزدکس» در نخستین سال فعالیت؛ در میان پنج صرافی برتر رمزارز

مرکز تحقیقات کوین‌ایران در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۰، گزارشی کامل از مقایسه صرافی‌های رمزارزی داخلی منتشر کرد. در این گزارش عملکرد ۲۴ صرافی داخلی با ۶۸ پارامتر کمی و کیفی سنجیده شده و در معیارهای ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مرکز تحقیقات کوین‌ایران در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۰، گزارشی کامل از مقایسه صرافی‌های رمزارزی داخلی منتشر کرد. در این گزارش عملکرد ۲۴ صرافی داخلی با ۶۸ پارامتر کمی و کیفی سنجیده شده و در معیارهای سنجش کیفی، درجه‌بندی صرافی‌ها از +A تا E صورت گرفته است.

مزدکس با قرارگیری در کنار برترین صرافی‌های داخلی، رتبه ۵ام را در مجموع مقایسه‌های صورت گرفته بدست آورده است. پیش‌ از این تیم اجرایی مزدکس با سابقه فعالیت خود در نهادهای مالی متعدد و نهادهای سرمایه‌گذاری، قرارگیری در بالاترین درجات اثربخشی را تجربه کرده‌ است.

در گزارش منتشر شده توسط کوین‌ایران، صرافی‌ها، سرمایه‌گذارها، سرویس‌دهنده‌ها به پلتفرم‌ها، قانون‌گذاران و دولتی‌ها، کاربران و مبادله کنندگان، مخاطبان این گزارش معرفی شده‌اند. یکی از اصلی‌ترین اهدافی که این گزارش دنبال می‌کند، ارائه یک دید جامع و کامل در حوزه سرمایه‌گذاری، معامله و نگهداری امن دارایی‌های کاربران است.

در این گزارش ممتازترین ویژگی مزدکس، امنیت شناخته شده است چرا که استانداردهای لازم را به بهترین نحو ممکن به مرحله اجرا درآورده است. در کنار امنیت مثال‌زدنی و مکانیسم‌های امنیتی، تجربه کاربری و طراحی سایت به‌گونه‌ای صورت گرفته است که تمامی کاربران با هرسطح توانمندی در انجام معاملات،‌ بتوانند به سادگی در این پلتفرم معاملاتی، فعالیت کنند. کیفیت تیم اجرایی، کیفیت ارائه اطلاعات و قانون‌مداری از دیگر معیارهایی بوده است که مزدکس توانسته در میان رتبه‌های برتر قرار بگیرد. 

نکته بسیار مهمی که می‌توان در خصوص جایگاه صرافی مزدکس به آن اشاره کرد، جایگاه قابل قبول این صرافی نسبت به مدت زمانی است که از آغاز فعالیت این پلتفرم می‌گذرد. پارامترهای این گزارش به‌گونه‌ای طراحی شده که سوابق فنی و اجرایی نقش مهمی را در رتبه‌بندی نهایی ایفا کنند. با این وجود سابقه فعالیت و سهم از بازار صرافی‌ها، تاثیر مستقیمی بر جایگاه آن‌ها داشته است. قرارگیری مزدکس در میان پنج صرافی برتر را می‌توان یکی از قابل‌توجه‌ترین نکات این گزارش دانست و می‌توان با گذشت بیشتر زمان از آغاز فعالیت مزدکس، جایگاه بالاتری را برای این پلتفرم معاملاتی متصور شد. 

از دیگر نکات قابل ذکر در این گزارش، تاثیر شاخصی به نام کیفیت بازار در رتبه‌بندی نهایی است که مزدکس با وجود عدم پشتیبانی از بازار ریالی در محصول اولیه خود، توانسته جایگاه خود را در میان برترین صرافی‌ها حفظ کند. از جمله سیاست‌های اتخاذ شده به منظور بهبود عملکرد مزدکس در شاخص کیفیت بازار، آغاز همکاری‌های میان سازمانی با دیگر پلتفرم‌های فعال در این حوزه جهت امکان واریز ریالی به مزدکس است؛ انتظار می‌رود با توجه به فاصله اندک مزدکس با سایر رقبا و با افزایش امتیاز شاخص کیفیت بازار، رتبه این پلتفرم‌ معاملاتی نیز در جدول نهایی بهبود پیدا کند و در آینده نزدیک، مزدکس در میان سه صرافی برتر داخلی قرار گیرد. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی