ام‌اس‌آی نسخه‌های سفارشی کارت گرافیک GeForce RTX 3090 Ti را معرفی کرد

ام‌اس‌آی نسخه‌های سفارشی کارت گرافیک GeForce RTX 3090 Ti را معرفی کرد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

ام‌اس‌آی به عنوان یکی از برندهای پیشرو در حوزه‌ی سخت‌افزارهای گیمینگ، کارت‌های گرافیک جدیدی را با استفاده از پردازنده‌ی گرافیکی تازه عرضه شده‌ی NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti معرفی کرده است. سه مدل SUPRIM، GAMING TRIO و ‌BLACK TRIO ترکیب قدرتمندترین کارت‌های گرافیکی سری GeForce RTX 3090 Ti برند ام‌اس‌آی را تشکیل می‌دهند. این محصولات از خصوصیات اصلی کارت‌های گرافیکی ام‌اس‌آی برخوردارند و با این حساب، از خنک کنندگی بسیار خوب، طراحی بهینه‌ی مدارها و جدیدترین اجزاء کارت‌های گرافیک بهره می‌برند.

کارت‌های گرافیک GeForce RTX 3090 Ti با برخورداری از 10752 هسته‌ی کودا برای اولین بار، قدرت 78 ترافلاپ در Ray-Tracing، ۴۰ ترافلاپ در Shader و ۳۲۰ ترافلاپ در هسته‌های Tensor به خوبی برای گیمرها، تولیدکنندگان محتوا و متخصصین علم داده آماده شده است. این کارت از ۲۴ گیگابایت حافظه‌ی  بسیار سریع 21Gbpsی از نوع GDDR6X بهره می‌برد و پهنای باند عالی یک ترابایت در ثانیه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

سری SUPRIM

با بهره‌گیری از GeForce RTX 3090 Ti، کارت‌های SUPRIM برای کارایی، بهره‌وری و پرستیژ بالا طراحی شده‌اند. این سری با استفاده از TRI FROZR 2S به عنوان پیشرفته‌ترین سیستم خنک کنندگی ام‌اس‌آی خنک می‌شوند و دمای قطعات حساس بورد آن با TORX FAN 4.0، ۸ لوله‌ی مرکزی، پره‌های Airflow Control و صفحه‌ی مسی زیرین (Base Plate) کارت به خوبی دفع می‌شود. آلومینیوم برس‌خورده در سطح خارجی خنک کننده و صفحه‌ی پشتی کارت ظاهر باابهتی به کارت داده و طول آن را افزایش می‌دهند. قابلیت RGB Mustic Light نیز با میلیون‌ها رنگ و طیف وسیع گزینه‌های قابل انتخاب برای نورپردازی چشم‌ها را به خود خیره می‌کند. به کمک Dual BIOS کاربر می‌تواند تنها با تغییر یک سوییچ، بین دو حالت نویز کم یا کارایی بالاتر انتخاب کند.

سری GAMING TRIO

جدیدترین محصولات سری GAMING TRIO وارث خصوصیات امتحان پس داده‌ی بسیاری در محصولات گذشته است و هدف خود را که تعادل عالی بین کارایی، خنک کنندگی و نویز کم است را به خوبی محقق می‌کند. در ابتدا طراحی دمای فوق‌العاده‌ی TRI FROZR 2 است که مصرف انرژی بالای GeForce RTX 3090 Ti را کنترل می‌کند. طراحی TORX Fan 4.0 با جفت پره‌های متصل به هم جریان هوا را به خوبی به سمت هیت‌سینک متمرکز می‌کند. صفحه‌ی زیرین بزرگ و مسی دفع عالی گرما از حافظه‌ی گرافیکی را تضمین می‌کند. صفحه‌ی پشتی مات این محصول هم علاوه بر تقویت فیزیکی کارت، به کمک پدهای گرمایی وظیفه‌ی خنک کنندگی به روش پسیو را به عهده دارند. صفحه‌ی فلزی ضد خم شدن نیز که کارت را احاطه کرده قدرت بیشتری برای محافظت از بخش‌های حساس محصول اضافه می‌کند. در این سری نیز فناوری Mystic Light به ظاهر بیرونی کارت زیبایی بیشتری اضافه می‌کند و به کمک Mystic Light Sync و Ambient Link که از طریق بسته‌ی نرم‌افزاری MSI Center قابل کنترل هستند، می‌تواند نورپردازی کارت گرافیک را با سایر قطعات هماهنگ کند.

BLACK TRIO

حضور سری BLACK TRIO با ظاهر جذاب و طراحی خوب در زمینه‌ی کنترل دما در این ترکیب باعث می‌شود کارت‌های GeForce TRX 3090 Ti ام‌اس‌آی کامل‌تر و قدرتمندتر باشند. این محصول هم با TORX Fan 4.0 و جفت پره‌های فن که از بیرون به هم متصل شده‌اند عرضه شده که جریان هوا را به سیستم خنک کنندگی TRI FROZR 2 هدایت می‌کنند. ضمن اینکه صفحه‌ی پشتی فلزی و بدنه‌ی زیبای فلزی باعث می‌شود این کارت به گزینه‌ای ایده‌آل برای انجام هر مأموریتی تبدیل شود.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.