با «ویپاد» آنلاین در بانک پاسارگاد، افتتاح حساب کنید و کارت بگیرید

با «ویپاد» آنلاین در بانک پاسارگاد، افتتاح حساب کنید و کارت بگیرید

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تا دو سال گذشته و قبل از شیوع کرونا، احتمالا شما هم تصور نمی‌کردید بتوانیم خیلی از کارهای روزمره‌مان که وقت و انرژی زیادی از ما می‌گرفت را از خانه و محل کار،‌ آنلاین و بدون مراجعه حضوری پیش ببریم. اما شیوع کرونا در سال‌های اخیر، باعث شد بتوانیم برخی امور که همیشه به خاطر آنها، دردسر و زحمت فراوانی را متحمل می‌شدیم را آنلاین و همگام با تکنولوژی روز دنیا انجام دهیم.

یکی از این دغدغه‌های همیشگی، رسیدگی به امور بانکی است. بانک‌هایی که شلوغی و انتظار، یکی از ویژگی‌های جدا نشدنی آنهاست. روز و ساعت کاری بانک‌ها نیز، اغلب دست و پای ما را برای مراجعه به بانک می‌بندد و ما را محدود می‌کند. بانک پاسارگاد، در راستای همین دغدغه و با پیشینه درخشان و تجربه پربار بانکی در این سال‌ها و با کمک تکنولوژی‌های روز دنیا، با تکیه بر اسمی کهن، رسمی نوین را در قالب «اپلیکیشن ویپاد» شکل داده و در اختیار همه هم‌وطنان در سراسر کشور قرار داده است.

ویپاد، ترابانک پاسارگاد

ویپاد، بر پایه و اتکا به سال‌ها تجربه بانکداری و اعتبار بانک پاسارگاد، با هدف ارائه خدمات بانکی فراگیر به همه مردم ایران و هم‌سو با روندهای نوین بانکداری روز دنیا، طراحی شده و در دسترس همگان قرار گرفته است.

با عرضه این عضو جدید خانواده بزرگ بانک پاسارگاد، امکان بهره‌مندی از خدمات متنوع بانکی به شکل کاملا آنلاین و غیرحضوری، برای هم‌میهنان فراهم شده است.

ویپاد، امکانات و قابلیت‌ها

حضور اینترنت، گوشی‌های هوشمند و اپلیکیشن‌ها این امکان را به ما داده است تا بتوانیم در کنار مدیریت بهینه زمان، بسیاری از نیازهای روزمره خود را نیز آنلاین و راحت برطرف کنیم. یکی از مزایای ویپاد، همین سهولت دسترسی به اپلیکیشن و انجام ساده و سریع کارهای بانکی است. با برنامه ویپاد، همه ایرانیان در هر نقطه‌ای از کشور، می‌توانند بدون مراجعه حضوری به شعبه‌های بانک پاسارگاد، از خدمات این بانک دیجیتال، بدون محدودیت زمانی و مکانی و بدون در نظر گرفتن ساعت و روز کاری، استفاده کنند.

از جمله قابلیت‌ها و امکانات فعلی اپلیکیشن ویپاد می‏‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افتتاح حساب دیجیتال بانک پاسارگاد، آنلاین و بدون نیاز به مراجعه به شعبه بانک
  • درخواست و دریافت کارت فیزیکی بانک پاسارگاد، رایگان و در آدرس دلخواه
  • دریافت کارت هدیه مجازی، آنلاین، آنی و  در هر ساعت از شبانه‌روز
  • دریافت تسهیلات خرد مصرفی، آنلاین، آنی و بدون نیاز به ضامن، وثیقه و چک و تنها مبتنی بر اعتبارسنجی آنلاین
  • بازیابی رمز اول کارت، بدون مراجعه به عابربانک
  • مسدودسازی کارت، آنلاین و آنی
  • فعال‌سازی رمز پویا، بدون مراجعه به بانک
  • فعال‌سازی پیامک واریز و برداشت، بدون پرداخت کارمزد
  • انتقال وجه از طریق حساب، شبا و کارت
  • و …

اما خدمات و امکانات ویپاد محدود و معدود نیست و در آینده‌ای نزدیک این خدمات و قابلیت‌ها روز به روز توسعه خواهند یافت و بیشتر خواهند شد. در کنار این قابلیت‌ها، اپلیکیشن ویپاد با داشتن رابط کاربری ساده و روان، در عین احساس امنیتی مثال‌زدنی، که نیاز ضروری هر اپلیکیشن بانکی است، این امکان را برای کاربران  ایجاد کرده است تا بتوانند به راحتی و دور از پیچیدگی، از خدمات ویپاد به عنوان بانک دیجیتال پاسارگاد، استفاده کنند.

پشتیبانی، همیشگی و در دسترس

یکی دیگر از ویژگی‌های ترابانک پاسارگاد، پشتیبانی آنلاین، ۲۴ ساعته و همه روزه آن است که به این امکان را در اختیار کاربران ویپاد قرار داده تا سوالات، مشکلات و … خود را درباره نحوه کار با اپلیکیشن یا خدمات ویپاد، در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر روزی از هفته، از طریق گفتگوی آنلاین داخل برنامه و تماس تلفنی، مطرح نموده و پاسخ خود را دریافت کنید.

ویپاد، به اعتبار بانک پاسارگاد

امنیت و اعتبار، شرطی جدانشدنی از بانک است و پشتوانه بانک پاسارگاد، دلیل محکمی برای اعتبار ویپاد است. تمام اطلاعات حساب دیجیتال پاسارگاد در سرورهای بانک پاسارگاد و اعتبارات نزد این بانک نگهداری و ذخیره می‌شود. این موضوع باعث شده تا اطمینان و آسایش خاطر کاربران برای استفاده از ویپاد تامین شود و بتوانند عملیات‌ها و اقدامات بانکی خود را در امنیت کامل انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از خدمات و امکانات ویپاد، ترابانک پاسارگاد، در هر جای ایران که هستید، می‌توانید اپلیکیشن اندروید و iOS آن را از کافه بازار،  مایکت، سیب اپ و سیبچه نصب کنید یا به وب‌سایت ویپاد مراجعه کنید (کلیک کنید).

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.