ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

بارنت | بلاخره حمل و نقل کالا بصورت آنلاین عملی شد؟

در سال های اخیر تلاش های فراوانی برای اصلاح و تکامل فرایند های حمل بار های سبک و سنگین در کشور انجام شده است. این تلاش ها توسط چندین استارت آپ انجام شده و همگی ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

در سال های اخیر تلاش های فراوانی برای اصلاح و تکامل فرایند های حمل بار های سبک و سنگین در کشور انجام شده است. این تلاش ها توسط چندین استارت آپ انجام شده و همگی در تلاش بودند تا به نحوی بتوانند به زیست بوم (اکوسیستم) حمل و نقل کالا های اساسی در کشور کمک کنند و بخش های مهمی از این صنعت را به سمت فضای آنلاین ببرند. از جدی ترین استارت آپ های این حوزه میتوان بارنت را نام برد.

بارنت در مرحله ی اول یک فضای مملو از امکانات مختلف جهت انتخاب خودرو مناسب،هماهنگی و حمل بارهای مختلف در اندازه های گوناگون است. بصورت خلاصه بارنت نسل نوینی از باربری و حمل و نقل کالاها را بنیان گذاری کرده است و در این راه توانسته است بخش عمده ای از چالش های مهم این حوزه را برطرف کند. ناگفته نماند که همچنان موضوعات مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند و بارنت آماده استقبال از پیشنهادات و انتقادات همه اقشار فعال در این حوزه است.

بارنت یک اپلیکیشن و وب اپلیکیشن است که بصورت عمومی در تمامی پلتفرم ها و سیستم عامل ها در دسترس قرار دارد.تقریبا هر تلفن همراه و یا رایانه ای داشته باشد میتوانید از بارنت استفاده کنید.

مهم ترین امکاناتی که بارنت دارد کدام است؟

قیمت یا تعرفه  ،جالب است بدانید که بارنت فقط در شرایطی ممکن است حدود تعرفه را اعلام کند و قیمت اصلی حمل را بطور مستقیم و بی واسطه از رانندگان مناسب درخواست خود دریافت خواهید کرد.

بیمه ، "بیمه ملت" تمامی درخواست ها را تا سقف 150 میلیون تومان بصورت آنلاین با توجه به ارزش اعلامی بار توسط درخواست کننده، تحت پوشش قرار میدهد.

انتخاب با شماست ، از بین رانندگانی که به شما پیشنهاد قیمت میدهند انتخاب با درخواست کننده است که کدام را از هر جهت مناسب بار خود میداند. قبل از انتخاب ، خودروهای رانندگان ، امتیاز و سابقه آنها قابل مشاهده است.

امکان چند درخواست در لحظه، بله در هر لحظه میتوانید بی نهایت درخواست در حال توافق و یا حمل داشته باشید.

پیک موتوری و پیک سواری تا کامیونت و کامیون ، بارنت هزاران راننده احراز هویت شده و قابل اطمینان دارد.

بی نهایت مقصد، براحتی میتوانید هر چند مقصد برای بارگیری یا تخلیه را انتخاب کنید.

رفت و برگشت ، با این امکان میتواند با یک خودرو دو مسیر را توافق کنید و تخفیف بیشتری از راننده دریافت کنید.

کرایه در مقصد، تحویل گیرنده براحتی میتواند در مقصد آنلاین پرداخت کند.

بازارگاه شفاف، تمامی درخواست های در حال حمل یا در حال توافق و یا حمل شده درگذشته ، برای عموم قابل نمایش هستند و میتوانید قیمت های توافق شده را با رعایت نکات حریم شخصی درخواست کننده و رانندگان مشاهده کنید.

ادرس های دقیق و هوشمند ، آدرس ها به مراتب خواناتر هستند و امکان جستجوی منطقه ای ، شهری و ... در تمام کشور فعال شده است.

با همکاری باربری ها و شرکت های حمل و نقل ، شرکت های حمل و نقل مورد اعتماد بارنت در این کار به کمک بارنت آمده اند تا این امکانات و چالش ها هر روز کمتر و کمتر شوند.

برخی امکانات دیگر بارنت که مجال توضیح ندارند و بیشتر آنها شفاف و روشن هستند عبارتند از:

پشتیبانی تلفنی و آنلاین در هر لحظه ، امکان درخواست لحظه ای و بدون توافق با تعرفه ،امکان رزروهای متعدد، امکان ثبت درخواست "هر نوع خودرو" و استعلام نوع خودرو،رزرو برای ساعت و روزهای آینده ، کیف پول همیشگی ، جایزه های نقدی برای کاربران دارای درخواست های متعدد ، امکان لغو توافقی ، امکان چانه زنی آنلاین و درخواست تخفیف ، آدرس های مورد علاقه هوشمند و اتوماتیک،امکان مشاهده طول مسیر و پیشبینی زمان حمل ، امکان افزایش کرایه و انعام آنلاین،امکان ثبت بازه تخیله در مقصد،امکان ثبت توضیحات مختص به بارگیری و تخلیه یا تحویل و دهها مورد دیگر ...

بارنت در کافه بازار و گوگل پلی و همینطور در وبسایت رسمی بارنت برای دریافت قرارگرفته است .همچنین میتوانید از وب اپلیکیشن همسان بارنت استفاده کنید و یا عدد 1 را به 10004733 پیامک کنید.

در آخر باید ذکر کرد که بارنت جدی ترین تلاش برای حمل و نقل کالاها در کشور است و در تلاش است تا به تک تک چالش های این حوزه رسیدگی کند و اقدامات خلاقانه ای برای رفع و یا کمتر شدن آنها بردارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی