ورود برند بین‌المللی Wego به صنعت گردشگری ایران [رپورتاژ آگهی]

ورود برند بین‌المللی Wego به صنعت گردشگری ایران [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

از حدود دو ماه پیش برند بین‌المللی ویگو با مدیریت مهدی پیروزنیا به حوزه سفر و گردشگری در بازار آنلاین ایران ورود کرده است. اما چرا ورود این برند به بازار ایران اتفاق مهمی است؟

امروزه تمامی صنایع یا در دنیای دیجیتال و آنلاین وارد شده‌اند و یا در حال ورود به این حوزه هستند و انسان‌ ها اغلب نیازهای خود را در فضای آنلاین برطرف می‌ کنند. حوزه سفر و گردشگری نیز در سال‌ های اخیر بویژه در سال ۹۵ حضور پررنگی در فضای آنلاین ایران پیدا کرده و وب‌ سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ های مختلفی در این زمینه در دسترس کاربران قرار گرفته است. اما وب‌ سایت و اپلیکیشن ویگو سبب اتفاق متفاوتی در این زمینه خواهد شد.

تقریبا تمامی کاربران اینترنی، جهت پیدا کردن منبعی مناسب برای رفع نیازهای خود از موتور جست‌ و جوی گوگل استفاده می‌ کنند زیرا گوگل به کاربر منابع مناسب را بر اساس نیاز او معرفی می‌ کند، بدون آنکه خود گوگل به کاربر محصول و یا سرویسی را فروخته باشد. به عبارت دیگر گوگل برای کاربران یک راهنما و مشاور است نه یک فروشنده. ویگو نیز چنین نقشی را در زمینه سفر (با امکاناتی حرفه‌ای در این زمینه) برای ما خواهد داشت.

header

در حال حاضر اپلیکیشن‌ ها و وب‌ سایت‌ های موجود در حوزه گردشگری، رزرو هتل و سفر هوایی در ایران، در حقیقت آژانس‌ های مسافرتی هستند که به کاربر هتل‌ ها و پروازهایی را پیشنهاد می‌ دهند که خود آن‌ها توانایی فروش و ارائه آن را داشته باشند. اما در اپلیکیشن و وب‌ سایت ویگو بر اساس شرایط کاربر ( شرایط مالی، زمانی و هدف کاربر) مناسب‌ ترین پروازها و هتل‌ های موجود در تمامی آژانس‌ های مسافرتی به وی پیشنهاد می‌ شود.

همین موضوع و ویژگی سبب شده است که این برند در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان پرکاربردترین ابزار آنلاین رزرو هتل و سفر هوایی، در حال فعالیت باشد. و حال با توسعه و روند رو به رشد این صنعت در ایران، این برند وب‌سایت و اپلیکیشن خود را برای مسافران ایرانی طراحی کرده است.

در اپلیکیشن و وب‌ سایت ویگو، بدون آنکه ما درگیر پیدا کردن هتل و پرواز مناسب برای سفر خود شویم، با وارد کردن شرایط و هدف خود؛ از قبیل مقصد و مبدا سفر، نوع پرواز، هزینه و کیفیت سرویس، مناسب‌ ترین هتل‌ ها و پروازهای موجود، به ما ارائه خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato