ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

فیتامین رویکردی متفاوت در ارائه برنامه ورزشی

همه ما حتما به شروع ورزش و اضافه کردن آن به برنامه زندگی‌مان فکر کرده‌ایم و احتمالا هم چندباری سراغ ورزش رفته‌ایم، اما بعد از مدتی تمرین و باشگاه رفتن را تعطیل کردیم. پایانِ داستان ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همه ما حتما به شروع ورزش و اضافه کردن آن به برنامه زندگی‌مان فکر کرده‌ایم و احتمالا هم چندباری سراغ ورزش رفته‌ایم، اما بعد از مدتی تمرین و باشگاه رفتن را تعطیل کردیم. پایانِ داستان ما خوب نبوده؛ چون در بیشتر مواقع شروعِ درست و خوبی هم نداشته است. بیایید یک مرور کلی بر روند ورزشی‌مان داشته باشیم.

احتمالا خیلی‌ها در مرحله اول به یک مربی حرفه‌ای و کاربلد فکر کرده‌اند. اما شاید دسترسی به مربی متخصص کار خیلی آسانی نباشد؛ حتی ممکن است که مربی خوبی را هم پیدا کنند ولی هزینه کار کردن با او برای‌شان زیاد باشد.

در این مرحله خیلی ها هم سراغ اینترنت می‌روند و با یک برنامه‌ ورزشی آماده و رایگان ورزش‌شان را شروع می‌کنند؛ برنامه‌ای که یک نسخه را برای همه پیچیده و متناسب با ویژگی‌ها وشرایط شخصی آن‌ها نیست.

دغدغه فیتامین حل این مسائل و هموار کردن مسیر سلامتی، ورزش و شادابی جامعه ایرانی است. این مجموعه به دنبال ارائه خدمات زیاد با هزینه کم است و با کمک تیمی از مربیان باتجربه، ورزشی تلاش می‌کند تا برای هریک از کاربران خود، به صورت اختصاصی، برنامه ورزشی دقیق و مناسب را طراحی کند.

تفاوت فیتامین با اپ های ورزشی دیگر چیست؟

فیتامین در سال‌های فعالیت خود، همیشه تلاش کرده تا اپلیکیشنی استاندارد و جامع ارائه دهد و برنامه‌های ورزشی خود را از این طریق به دست کاربرانش برساند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن فیتامین از این قرار است.

1. هر ایرانی؛ یک برنامه ورزشی

فیتامین قبل از طراحی و ارائه برنامه ورزشی، تمام اطلاعات درباره شرایط بدنی، مشکلات جسمانی‌ و محدودیت‌های حرکتی کاربران را می‌گیرد. سپس مربیان و کارشناسان با توجه به هدف و شرایط‌ جسمانی‌ هر شخص، یک برنامه اختصاصی برای او طراحی و آماده می‌کنند. هر یک از کاربران فیتامین، برنامه اختصاصی خودشان را دارند.

2. ارتباط مستقیم با مربی تا پایان راه

معمولا پس از گرفتن برنامه ورزشی و در هنگام اجرای حرکات، سوالات زیادی در رابطه با نحوه انجام تمرینات، سنگینی وزنه‌ها و … برای کاربران به وجود می‌آید. بنابراین همراهی مربی به‌خصوص در شروع هر برنامه‌ای لازم است.

در اپ فیتامین، کاربران به راحتی با مربی در ارتباط هستند و هر زمانی که سوال یا مشکلی برای‌شان پیش بیاید، می توانند با مربی و کارشناسان ورزشی تماس بگیرند و مشکل خود را برطرف کنند. این همراهی تا پایان برنامه ورزشی وجود دارد.

3. وجود ویدئوهای دقیق و اختصاصی آموزش حرکات

برای اینکه کاربران به‌راحتی و کمترین ابهام و چالشی، ورزش خود را شروع کنند؛ برنامه‌‌ی هرکسی همراه با ویدئو و توضیح حرکات، آماده و برای او ارسال می‌شود. به این صورت که در کنار هر حرکتی، ویدئو و توضیحات دقیق آن وجود دارد.

چشم انداز فیتامین چیست؟

هدف و چشم انداز فیتامین این است که در آینده‌ی نزدیک، جامع‌ترین اپ ورزشی در ایران را ارائه دهد. اپیلیکیشنی که پاسخگوی تمام نیازهای کاربران باشد و شما با نصب آن، نیازی به اپ ورزشی دیگری نداشته باشید. بنابراین این مجموعه همواره سعی می‌کند که امکانات و امتیازات کاربردی و جدیدی را به اپ خود اضافه کند. برای مثال در حال حاضر همه افراد با نصب اپ، از این دو امکان به صورت رایگان بهره‌مند خواهند شد:

  • می‌توانند به بانک حرکات دسترسی داشته باشند و توضیح و ویدئوی تمام حرکات ورزشی را ببینند.
  • می‌توانند وارد برنامه تردمیل (موجود در اپ) شوند، مشخصات خود را وارد کنند و یک برنامه اصولی و مناسب دریافت کنند.

همچنین آپشن‌هایی که این تیم قصد دارد به زودی از آن‌ها رونمایی کند، از این قرار هستند:

  • محاسبه کالری فعالیت ورزشکاران
  • قرار دادن محتوای ورزشی ـ کاربردی در اَپ

چگونه اپ فیتامین را می‌توان نصب کرد؟

اپلیکیشن ورزشی فیتامین دو نسخه اندروید و ios دارد و بر روی هر دو سیستم قابل نصب و اجرا هست. از راه‌های زیر می‌توان برنامه را دریافت کرد:

  • از طریق سایت فیتامین، اَپ فیتامین را به صورت مستقیم نصب کنید.
  • وارد برنامه گوگل پلی شوید؛ کلمه فیتامین را سرچ و سپس آن را دریافت کنید.
  • نسخه‌ی ios فیتامین را هم می‌توانید از طریق برنامه سیب اَپ و هم از طریق وب اَپ، نصب کنید.
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی