ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

تخفیف 30 درصدی سرورهای آسیاتک، هدیه‌ای امن و پایدار برای کسب‌وکارها

به گزارش روابط‌عمومی آسیاتک؛  خدمات سرور اختصاصی این مجموعه  تا پایان پاییز با 30 درصد تخفیف به کسب‌‌وکارهای آنلاین، پلتفرم‌های آموزشی، تولیدکندگان محتوا و ... ارائه می‌شود.  هر کسب‌وکاری برای حفظ  سرمایه و تضمین پایداری ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۱۶ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

به گزارش روابط‌عمومی آسیاتک؛ خدمات سرور اختصاصی این مجموعه تا پایان پاییز با 30 درصد تخفیف به کسب‌‌وکارهای آنلاین، پلتفرم‌های آموزشی، تولیدکنندگان محتوا و... ارائه می‌شود. 

هر کسب‌وکاری برای حفظ سرمایه و تضمین پایداری فعالیتش، به یک صندوق امانات نیاز دارد تا به واسطه آن سرمایه خود را حفظ و در روز مبادا به آن رجوع کند. اما امروزه تنها سرمایه‌ کسب‌وکارها، اموالشان نیست. در دنیای دیجیتال امروز، نگهداری از اطلاعات، سرعت و کیفیت ارائه آنها به مشتریان یک مزیت و از مهم‌ترین دغدغه‌های صاحبان کسب‌وکارهاست! حال در جهان ناامن و ناپایدار مجازی و حملات سایبری، چه چیزی می‌تواند ناجی این کسب‌وکارها باشد؟

خدمات سرور اختصاصی می‌تواند ضامن تأمین امنیت و حضور پایدار در فضای آنلاین و از این طریق تداوم فعالیت‌هایی چون کسب‌‌وکارهای آنلاین، مدارس، دانشگاه‌ها و پلتفرم‌های آموزشی و تولیدکنندگان محتوا، بورس، بیمه و بانکداری و... از این قبیل باشد.

کسب‌‌وکارهای آنلاین

طی سال‌های اخیر، تغییرات جهان عینی ازجمله شیوع گسترده کرونا، ضرورت زندگی در فضا یا جهان دوم را بیش از پیش به ما یادآوری کرد؛ از این رو گستره کسب‌وکارهای آنلاین رشد چشمگیری یافته است. در چنین شرایطی یک فروشگاه آنلاین یا استارتاپ خدماتی و... برای خدمت‌رسانی بهتر، نیازمند بهره‌مندی از امکانات سخت‌افزاری و تکنولوژیک پیشرفته و مدرن است. این مشاغل نه‌تنها می‌توانند متناسب با نیازهای خود، سرور را به صورت اختصاصی، سفارشی‌سازی کنند بلکه می‌توانند بدون نگرانی، از حفظ امنیت و پایداری اطلاعات خود و کاربرانشان اطمینان داشته باشند.

تولیدکنندگان محتوا

امروز، تولید محتوا نه به عنوان یک سرگرمی بلکه به عنوان یک حرفه پرطرفدار مورد توجه قرار گرفته است و انجام آن علاوه بر توانایی و مهارت‌های فردی، خلاقیت و نوآوری، نیازمند امکانات فنی و سخت‌افزاری لازم است. در چنین موقعیتی، خدمات سرور اختصاصی یک فرصت برای این گروه به‌شمار می‌رود؛ فرصتی که به تولیدکنندگان محتوا کمک می‌کند Up Time بالاتری داشته باشند و محتوای آنها با سرعت بالاتری بارگذاری شود یا در دسترس کاربران فضای مجازی قرار گیرد. 

مدارس، دانشگاه‌ها و پلتفرم‌های آموزشی

 رواج کلاس‌های آنلاین هم از پیامدهای دوران همه‌گیری کرونا در جهان است، پیامدی که این‌ روزها علی‌رغم بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها به‌عنوان گزینه دوم و جایگزین تعطیلی، پیشنهاد می‌شود. برخورداری از خدمات سرور اختصاصی امکان نصب انواع پلتفرم‌های آموزشی آنلاین را در اختیار مراکز آموزشی قرار می‌دهد و می‌تواند متناسب با نوع آموزش بهینه‌سازی شود.

کسب‌وکاری امن با سرورهای آسیاتک

شاید پاییز امسال برای بسیاری از کسب‌وکارها هم پاییزی بوده است، اما تا بهار راهی نیست. آسیاتک نیز مقدماتی برای بهاری‌شدن کسب‌وکارهایی که خدمات سرور اختصاصی، ضرورتی برای تداوم فعالیت آنهاست، فراهم کرده است. به این ترتیب، تولیدکنندگان محتوا، صاحبان پلتفرم‌های آموزش آنلاین و نیز فروشگاه‌های آنلاین و... می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت آسیاتک و با استفاده از کد تخفیف AT30 از خدمات سرورهای P2-Eco، P2-Pro، P3-Eco، P3،P4 و P5 با 30 درصد تخفیف بهره‌مند شود. علاوه بر این، می‌توانند با شماره رایگان 90000000 و داخلی 1470 و 1430 تماس گرفته و سرور مناسب با نیاز خود را انتخاب کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی