ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

راهنمای قیمت و هزینه کاشت مو و کاشت مو قسطی

کاشت مو از مهمترین خدمات زیبایی که اکثر کلینیک های زیبایی آن را ناجام میدهند ، کاشت مو میباشد. بدلیل اینکه بیشتر مردان بعد از گذراندن یک سن خاص که در بیشتر افراد متفاوت است ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۷ آذر ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کاشت مو

از مهمترین خدمات زیبایی که اکثر کلینیک های زیبایی آن را ناجام میدهند ، کاشت مو میباشد.

بدلیل اینکه بیشتر مردان بعد از گذراندن یک سن خاص که در بیشتر افراد متفاوت است ، دچار ریزش مو میشوند ، و گاهی اوقات بدلیل بروز برخی از بیماری ها ، دچار طاسی نیز میشوند ، که در این مقاله ما قصد داریم راجب عواملی که منجر به کاشت مو میشوند صحبت نماییم.

کاشت مو چیست ؟

درکل به برداشت فولیکول های مو از نواحی پشت سر و پشت گوش ، که با روش های مختلف از جمله کاشت مو FIT  ، کاشت مو FUT  ، کاشت مو BHT برداشت میشود و در نواحی که دچار ریزش مو و کچلی شده است را کاشت مو میگویند.

در حال حاضر موثر ترین روش در برگرداندن موهای از دست رفته ، کاشت مو میباشد ، چرا که در این روش ، موهای کاشته شده به هیچ عنوان دچار ریزش نمیشود و حتی دوام بیشتری نسبت به موهایی که از قبل روی سر قرار دارد ، پیدا مینماید.

روش های کاشت مو

کاشت مو به روش های متفاوتی در کلینیک های کاشت مو انجام میشود که در این مقاله مهمترین و پر مصرف ترین آنها را تشریح میدهیم.

کاشت مو FIT :

کاشت موی به روش FIT  متداول ترین روش کاشت مو میباشد ، به این صورت که موها (فولیکول مو) از نواحی پشت سر به صورت دانه به دانه و تک به تک برداشته میشود و در یک ظرف که از آب تشکیل شده است قرار گرفته میشود تا موقع کاشت مو فرا برسد و فولیکول ها تک به تک روی سر قرار میگیرند.

بدلیل اینکه در این روش از کاشت مو ، موها به صورت تک به تک و دانه ای برداشت میشود ، به کاشت موی غیر جراحی نیز معروف است.

قیمت کاشت مو FIT :

برای محاسبه قیمت کاشت مو با این روش از کاشت مو باید تعداد موهای برداشت شده را در فی دانه ای 1000 تا 1500 تومان کرد تا قیمت نهایی کاشت مو بدست آید.

اما لازم به ذکر است که بگوییم ، اگر بعنوان مثال 6 هزرا عدد فولیکول مو از سر برداشت شود ، ضرب در عدد 3 میشود و تعداد موهای کاشته شده بدست می آید ، چرا که معمولا هر فولیکول مو دارای دو و سه ساقه ای میباشد ، که همین امر باعث پر تر شدن ناحیه کاشت شده میشود.

کاشت مو FUT :

کاشت مو به روشFUT  بعد از روشFIT  متداول ترین روش در کاشت مو میباشد ، و دلیل استفاده متداول از این روش ، این است که ، در افرادی که دچار ریزش موی زیادی شده اند ، به موی بیشتری نیاز دارند پس به همین دلیل برداشت به صورت تک به تک و دانه ای دیگر جوابگوی نیاز فرد نمیباشد و باید بصورت تعداد بیشتری مو برداشت شود که معمولا برای انجام این کار از ناحیه پشت سر و پشت گوش یک قسمت از سر را برش و برمیدارند و در نهایت تکنسین ها موها را بصورت دانه به دانه از پوشت جدا کرده و در مرحله آخر آماده انجام عمل کاشت یا پیوند مو میشوند.

قیمت کاشت مو FUT :

در روش کاشت مو FUT  هزینه کاشت مو مانند روش FIT محاسبه میشود ، با این تفاوت که اگر از دستگاه بجای دست برای کاشت مو استفاده شود ، مطمعنا هزینه تغییر خواهد کرد و بیشتر خواهد شد ، چرا که استفاده از هزینه بیشتری را در بخواهد گرفت.

کاشت مو BHT :

در برخی از موارد که مراجعه کننده از بانک موی ضعیف تری نسب به افرادی که بانک موی قوی تری دارند برخوردار است ، ناچارا باید از نواحی دیگر از بدن مانند ، روی شکم ، پشت ران و سایر نواحی بدن که موهای قابل برداشت و محکمی برای کاشت دارند برداشت شود.

قیمت کاشت مو BHT :

نحوه محاسبه قیمت کاشت مو به روش BHT با سایر روش های کاشت مو کاملا متفاوت است و باید بصورت تخصصی تر این کار صورت گیرد.

هزینه کاشت مو

در نهایت یکسری عوامل دیگر وجود دارند که در هزینه کاشت مو موثر هستند ، که این عوامل برای همه روش ها یکسان میباشد.

عواملی مانند ، میزان کچلی و طاسی ، سن مراجعه کننده ، کلینیک کاشت ، پزشک کاشت مو ، جنسیت زیباجو در هزینه نهایی کاشت مو کاملا موثر هستند.

کاشت مو قسطی

کلینیک کاشت مو پیله از بزرگترین و معتبرتین کلینیک های زیبایی در ایران و تهران میباشد که تمامی خدمات زیبایی از جمله ، کاشت مو ، کاشت ابرو ، تزریق ژل ، بوتاکس ، لیفت سانترال لب و ... را با بکارگیری بهترین دستگاه ها ، و تکنسین و پزشک کاشت مو ، ابرو توانسته بهترین نتایج را در پرونده کاری خود رقم بزند.

از مهمترین خدمات این کلینیک ، کاشت مو قسطی ، کاشت ابرو قسطی و سایر خدمات بصورت قسطی میباشد چرا که شعار و هدف این کلینیک این است که زیبایی سهم همه است ، و نباید افرادی که از نظر توانایی مالی در سطح پایین تری نسبت به سایر اقشار جامعه دارند ، محروم شوند.

اگر قصد انجام عمل کاشت مو قسطی را دارید بهتر است قبل از انجام و اقدام به هر کاری با کارشناسان کلینیک پیله یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید و در صورتی که قرار است از شهر دیگری به تهران برای عمل کاشت مو تشریف بیاورید از مشاوره تلفنی کلینیک استفاده نمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی