ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

رونمایی از ویژگی‌های جدید سیستم جامع پرگار در رویداد سالیانه برید۱۴۰۱

همزمان با ۲۸ساله‌شدن «برید»، از ویژگی‌های نسل چهارم سازمان الکترونیک این شرکت با نام تجاری «پرگار» رونمایی شد. این رونمایی در قالب‌ یک رویداد سالیانه و با تمرکز بر پیشرفت‌های محصول پرگار‌ در سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۲۸ آذر ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۰

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همزمان با ۲۸ساله‌شدن «برید»، از ویژگی‌های نسل چهارم سازمان الکترونیک این شرکت با نام تجاری «پرگار» رونمایی شد.

این رونمایی در قالب‌ یک رویداد سالیانه و با تمرکز بر پیشرفت‌های محصول پرگار‌ در سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ برگزار می شود. محمدرضا حدادی، مدیرعامل «برید‌سامانه‌نوین» سه راهبرد اصلی این شرکت در توسعهٔ «سیستم جامع پرگار» را یکپارچگی، دسترس‌پذیری و امنیت دانسته و در این رویداد به‌معرفی برخی از قابلیت‌ها و امکانات جدید پرگار می پردازد.

مشاهدهٔ ویدیوی رویداد سالیانه برید (آدرس لینک: https://baridsoft.net/annual-event-1401/)

شرکت برید یک شرکت دانش‌بنیان و خصوصی است که از سال ۱۳۷۴ راهکارهای سازمانی خود را در قالب محصولات نرم‌افزاری به شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی ارائه کرده است. محصول پرگار، چهارمین نسل سازمان الکترونیک برید است که از سال ۱۳۹۴ و با تأکید بر ایجاد یکپارچگی میان سیستم‌های جزیره‌ای و افزایش امنیت و چابکی سازمانی به بازار ارائه شده است و در‌حال حاضر، بیش از ۲۰۰۰ شرکت و سازمان کوچک و بزرگ از این محصول استفاده می‌کنند.

این سیستم جامع سازمانی حوزه‌های اتوماسیون اداری، منابع انسانی و مالی و لجستیک را پوشش می‌دهد و به‌کمک مولفهٔ قدرتمند BPMS، نیازهای فرآیندی مشتریان را برطرف می‌کند. 

سیستم جامع پرگار بدون هیچ محدودیتی، در محیط وب قابل استفاده است و برای استفاده از آن نیاز به نصب هیچگونه افزونه‌ای وجود ندارد؛ ضمن اینکه امکان استفاده از اپلیکیشن‌های Android و iOS دسترس‌پذیری پرگار را تا حد بسیار مطلوبی افزایش داده است. توسعهٔ محصول پرگار، بر مبنای جدیدترین فناوری‌های امنیتی بوده و این محصول توانسته است مهم‌ترین گواهینامه‌های امنیتی را از مراجع ذی‌صلاح دریافت نماید.

با ورود به رویداد آنلاین ۱۴۰۱ (آدرس لینک: https://baridsoft.net/annual-event-1401/) می‌توانید محتوای کامل‌تری از پیشرفت‌های شرکت برید و محصول پرگار در یک‌سال گذشته را مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی