ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پارمیس
رپورتاژ آگهی

معرفی نرم افزارهای پایانه فروشگاهی و خزانه و تولید پارمیس

نرم افزار خزانه پارمیس استار، با توجه به اهمیت موضوع و روش های مختلف دریافت و پرداخت امروزه، به گونه ای طراحی شده است.

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

پایانه فروشگاهی سخت افزار یا نرم افزاری است که می تواند به سیستم مودیان متصل شده و اطلاعات کلیه تراکنش ها و صورتحساب های الکترونیکی صادر شده برای آن را منتقل کند.

نرم افزار خزانه پارمیس استار، با توجه به اهمیت موضوع و روش های مختلف دریافت و پرداخت امروزه، به گونه ای طراحی شده است که از تمامی روش های دریافت و پرداخت پشتیبانی می کند.

نرم افزار تولید و بهای تمام شده پارمیس

در نرم افزار تولید و بهای تمام شده پارمیس، نیازهای اصلی شرکت های تولیدی از جمله محاسبه بهای تمام شده محصولات، گزارش مواد اولیه در فرآیند تولید، تقسیم زمینه های کاری تعریف شده در شرکت سازنده و از همه مهمتر مدیریت فرآیند تولید پاسخ داده می شود.

علاوه بر این، بسیاری از صنایع تولیدی به منظور ارتقای قیمت و کیفیت محصولات خود با سایر شرکت ها به عنوان پیمانکار همکاری می کنند. این نوع همکاری با نرم افزار تولید و بهای تمام شده پارمیس مستلزم سیستم حسابداری دقیق و اطلاعات رهگیری پیمانکاران است که در نرم افزار تولید و بهای تمام شده پارمیس استار در نظر گرفته شده است.

در نرم افزار تولید و بهای تمام شده پارمیس می توان با تعریف مراکز تولید و انبارهای اختصاصی خطوط تولید را مدیریت کرد. علاوه بر این می توانید با تعریف انواع فرمول های تولید برای محصول، بهره وری خطوط تولید خود را در شرایط مختلف افزایش دهید. تعریف چرخه مواد، محصولات میانی یا نیمه تمام، تعریف کارکرد مفید تجهیزات، محاسبه ضایعات از جمله ویژگی های نرم افزار تولید و بهای تمام شده است.

کارایی نرم افزارهای مالی، حسابداری و مدیریتی مربوط به گزارشاتی است که با توجه به نیاز کاربران خود در اختیار آنها قرار می دهد. نرم افزار تولید و بهای تمام شده داده های به روز و دقیقی را در قالب گزارش های مختلف در اختیار مدیران قرار می دهد تا تصمیمات آتی گرفته و در اختیار آنها قرار دهد تا بتوانند تولید خود را بهینه کنند.

 • گزارش تولیدات ایستگاه
 • گزارش مواد اولیه در هر مرکز تولید
 • گزارش ایستگاه تولید کوچک با نرم افزار تولید و بهای تمام شده پارمیس
 • گزارش سابقه کالای معیوب
 • گزارش داستان زباله
 • گزارش مصرف مواد مخدر
 • گزارش فروش کالا معیوب

مزایا نرم افزار خزانه پارمیس

نرم افزار خزانه پارمیس، در این زیرسیستم سعی شده تمامی فرآیندها به صورت هوشمند کنترل شوند و عملیات احتمالی به صورت خودکار انجام شود تا علاوه بر دقت بالا سرعت کار افزایش یابد.

ثبت و ارزیابی جریان نقدی و گزارش موجودی نقدی جاری و آتی سازمان برای همه سازمان ها، از مشاغل خانگی گرفته تا تولیدکنندگان جهانی، مهم است. نرم افزار خزانه داری (نرم افزار دریافت و پرداخت) پارمیس استار وضعیت وجوه نقد و انواع مطالبات و اسناد پرداختنی را کنترل می کند و فرآیند دریافت و پرداخت را کاملاً خودکار می کند به نحوی که برای صدور سند مالی ثبت نام کاملاً ضروری است. عملیات خزانه داری دستی نیست و کلیه اسناد مالی مربوط به عملیات خزانه به صورت خودکار ایجاد می شود.

یکی از دلایل ورشکستگی در تمامی گروه های اقتصادی عدم کنترل صحیح در امور مالی است. اگر جریان های مالی خارج از کنترل مدیران و واحدهای مالی حسابداران باشد، نتایج ناخوشایندی به همراه دارد. بنابراین، اطلاعات دقیق در مورد جریان های مالی و گزارش های خزانه داری برای همه مشاغل بسیار مهم است.

 • گزارش جداگانه قراردادها و مطالبات پرداختنی با امکان محدودیت بر اساس مبلغ، تاریخ، شماره، بانک و غیره
 • هنگام اجرای نرم افزار خزانه، هشداری را در مورد اسنادی که به تاریخ انقضای قبلی رسیده اند به کاربر نمایش دهید
 • صورت های بانکی، وجوه و گزارش حساب ها با محدودیت های مختلف اعمال می شود
 • فایل بانک اکسل با امکان واردات گزارش مابه التفاوت بانکی با نرم افزار خزانه داری پارمیس
 • بانک ها، وجوه و مانده حساب حقوق و دستمزد به طور جداگانه گزارش می دهند
 • گزارش پیش بینی نقدینگی آتی بر اساس مانده بانک ها و وجوه و اسناد دریافتی، جاری و آتی قابل پرداخت.
 • گزارش تفصیلی و خلاصه فیش های دریافتی و پرداختی با اعمال محدودیت های مختلف
 • میزان اسناد و گزارش مبلغ دریافتی از مشتریان خاص در یک دوره مشخص با نرم افزار خزانه پارمیس

مزایا پایانه فروشگاهی چیست؟

پایانه فروشگاهی دستگاه هایی مانند رایانه، کارت خوان (دستگاه های POS) یا سیستم های پرداخت الکترونیکی از انواع رایج پایانه های فروشگاهی محسوب می شوند.

همچنین پایانه قابل اتصال به سامانه مودیان است، بنابراین تمامی اطلاعات مربوط به فعالیت مؤدی از طریق حافظه مالیاتی به سامانه مؤدی منتقل و در پرونده مالیاتی و سوابق مؤدی ثبت می شود.

سومین ویژگی اصلی پایانه فروشگاهی، امکان صدور فاکتور های الکترونیکی است.

فاکتور الکترونیکی در پایانه فروشگاهی فاکتوری است که به صورت الکترونیکی و در سامانه صادر می شود که در ادامه این مقاله به تفصیل توضیح داده خواهد شد.

این سامانه پایانه فروشگاهی تحت مدیریت سازمان است که در آن یک پوشه مخصوص به هر مؤدی اختصاص داده شده و تبادل اطلاعات بین مؤدی و سازمان از طریق آن پوشه انجام می شود. یا به عبارتی هر مؤدی صاحب بخش کوچکی از این هارد بسیار بزرگ است و سازمان امور مالیاتی کشور بر این سامانه نظارت دارد.

پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان در بند «ب» ماده 1 قانون فوق، پایانه فروشگاه به شرح زیر تعریف شده است:

نکته بسیار مهم در مورد پایانه فروشگاهی در حال استفاده این است که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف است ظرف مدت یک سال پس از ابلاغ قانون پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان مالیاتی با این سازمان همکاری کند. 1399)، کارتخوان های بانکی یا درگاه های پرداخت الکترونیکی را ساماندهی و راه اندازی کنید.

با تطبیق آن با مجوز و شماره اقتصادی بنگاه های اقتصادی، به هر پایانه فروش یک شناسه منحصر به فرد اختصاص دهید. پس از تخصیص هویت مذکور، کلیه تراکنش‌های انجام شده از طریق حساب‌های بانکی متصل به دستگاه‌های کارت‌خوان بانکی و درگاه‌های پرداخت الکترونیکی، تراکنش‌های بانکی مربوط به فعالیت تجاری صاحب حساب بانکی محسوب می‌شود و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در آن محدود می‌شود. چارچوب قانون و قواعد به همین ترتیب، این اطلاعات تراکنش بانکی شامل دوره اولین موجودی، پول واریز شده، پول برداشت شده و آخرین موجودی است.

پس از انقضای مهلت فوق، اتصال دستگاه های کارتخوان بانکی (POS) یا درگاه های پرداخت الکترونیکی که مورد تایید شبکه پرداخت بانکی کشور نباشد، ممنوع است.

مهم ترین نکته ای که در مورد پایانه فروشگاهی باید به آن اشاره کرد این است که بانک مرکزی و کلیه بانک ها و ارائه دهندگان خدمات پرداخت موظفند مشخصات کاربری کلیه دستگاه های کارت خوان بانکی (POS) را به سازمان اطلاع دهند. و پایانه های پرداخت الکترونیکی در صورت تخلف از مفاد این ماده، متخلفین به استثنای حبس به درجه ششم قانون مجازات اسلامی محکوم خواهند شد.

جمع بندی

ما در این مقاله از پارمیس به معرفی و مزایای پایانه فروشگاهی و نرم افزار خزانه ونرم افزار تولید و بهای تمام شده پارمیس پرداختیم. برای خرید نرم افزارهای مالی پارمیس می‌توانید به سایت www.ParmisIT.comمراجعه و یا با شماره تلفن 02187758 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی