ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

بیبی دوج در نوبیتکس لیست شد

ارز دیجیتال «بیبی دوج کوین» در دو بازار ریالی و تتری صرافی نوبیتکس لیست شده است و کاربران ایرانی می‌توانند این رمزارز را در نوبیتکس خرید و فروش کنند. بیبی دوج (Baby Doge) رمزارزی است ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

ارز دیجیتال «بیبی دوج کوین» در دو بازار ریالی و تتری صرافی نوبیتکس لیست شده است و کاربران ایرانی می‌توانند این رمزارز را در نوبیتکس خرید و فروش کنند.

بیبی دوج (Baby Doge) رمزارزی است که در ابتدا با هدف کمک به گسترش آگاهی در مورد پذیرش و نگهداری حیوانات، ازسوی جامعه طرفداران دوج کوین ایجاد شد.

بیبی دوج یا بچه‌دوج‌کوین که سرعت تراکنش بالایی نسبت به دوج دارد، در ژوئن 2021 راه‌اندازی شد و دارای یک نقشه راه بلندپروازانه است که شامل تلاش‌های بیشتر برای خیریه حیوانات خانگی، ایجاد NFT، GameFi و... است.

دارندگان بیبی دوج کوین با نگه داشتن این رمزارز در کیف پول خود، به‌طور خودکار بیبی دوج دریافت می‌کنند، زیرا از هر تراکنشی که در اکوسیستم بیبی دوج اتفاق می‌افند، 10 درصد کارمزد کسر می‌شود که بخشی از آن به‌عنوان مشوق به نگهدارندگان بیبی دوج تعلق می‌گیرد. به این ترتیب کاربر تشویق می‌شود که توکن‌های خود را برای زمان بیشتری هولد کند.

بیبی دوج همچنین ابزار دنیای واقعی را در اکوسیستم خود دارد که در میم‌کوین‌های دیگر معمول نیست. این اکوسیستم دارای کارت بیبی دوج و اپلیکیشن موبایل است و با کوین‌پیمنت برای ادغام بیبی دوج با پلتفرم‌های برتر تجارت الکترونیک و پلتفرم‌های کمک‌های خیریه و نجات حیوانات، همکاری می‌کند.

بیبی دوج و دوج کوین از بسیاری جهات، از جمله روش مارکتینگ، مشابه یکدیگر هستند و بیشترین تمرکز آنها به افزایش تعداد کاربرانش در شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات مجازی است، با این حال تفاوت‌های عمده‌ای بین این دو رمزارز وجود دارد. مهم‌ترین تفاوت این دو، شبکه آن‌هاست؛ دوج کوین شبکه و بلاکچین مخصوص خود را دارد که با سازوکار اثبات کار فعالیت می‌کند، اما بیبی دوج شبکه مستقلی ندارد و روی بی‌ان‌بی چین (BNB Chian) پیاده‌سازی شده است.

تفاوت دیگر این کوین‌ها در اقتصاد توکن آنهاست. تعداد توکن‌های بیبی دوج بسیار زیاد است، به‌طوری که عرضه کلی آن ۴۲۰ کوادریلیون واحد است که تاکنون ۱۸۸ کواردیلیون واحد از این توکن‌ها سوزانده شده است. با این وجود لازم به ذکر است که تعداد توکن‌های بیبی دوج بیشتر از این مقدار نخواهد شد، به همین دلیل می‌توان آن را ضدتورمی نامید. از طرف دیگر تعداد توکن‌های دوج کوین بسیار کمتر، اما رو به افزایش است. دوج کوین یک رمزارز تورمی است و به‌طور میانگین در هر دقیقه ۱۰ هزار دوج کوین جدید وارد بازار می‌شود.

قیمت بیبی دوج در زمان عرضه 0.000000000175 دلار بود که در چهارم ژوئیه 2021 به بالاترین حد خود یعنی 0.000000007695 دلار رسید که نشان‌دهنده افزایش تقریبا 44 برابری قیمت آن در کمتر از یک ماه است.

هم اکنون این میم کوین در قیمت 0.000000003124 دلار معامله می‌شود که با توجه به قیمت پایین و تعداد صفرهای زیاد، در بسیاری از پلتفرم‌ها با تعداد میلیارد معامله می‌شود. در حال حاضر قیمت هر میلیارد بیبی دوج کوین (B_BABYDOGE1) 2.685 دلار معادل 133 هزار تومان است.

قیمت هر بیبی دوج بسیار ناچیز است و مانند دوج کوین و شیبا اینو، نقطه قوت بیبی دوج هم، بازاریابی قدرتمند و جامعه‌محور بودنِ آن است. ترند شدن این توکن در شبکه‌های اجتماعی و حمایت ضمنی چهره‌های مشهور از آن می‌تواند به رشد قیمتی آن کمک کند. خرید و فروش ارز دیجیتال بیبی دوج در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO در دو بازار ریالی و تتری این صرافی امکان‌پذیر است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی