ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

چرا باید از نرم افزار حضور و غیاب کسرا برای سازمان خود استفاده کنیم؟

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا همگام با اپلیکیشن حضور غیاب کسراهمراه و با قابلیت یکپارچه سازی با انواع سخت افزارهای حضور و غیاب، فضای کاربری امن و امکانات مدیریتی متنوع یکی بهترین گزینه ...

واحد تبلیغات
نوشته شده توسط واحد تبلیغات | ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۷:۱۵

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا همگام با اپلیکیشن حضور غیاب کسراهمراه و با قابلیت یکپارچه سازی با انواع سخت افزارهای حضور و غیاب، فضای کاربری امن و امکانات مدیریتی متنوع یکی بهترین گزینه ها برای ایجاد یا توسعه سیستم نظارتی سازمان است. این نرم افزار دارای قابلیت های بسیار متنوعی است که استفاده از آن را برای سازمان های بزرگ و کوچک مناسب کرده است.

انتخاب یک نرم افزار حضور و غیاب مناسب برای کنترل تردد و نظارت بر پرسنل، نقش مهمی در افزایش راندمان کاری در سازمان ها دارد. اما یک نرم افزار حضور و غیاب ایده آل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ چگونه می توان یک نرم افزار متناسب با شرایط سازمان انتخاب کرد؟ کدام معیارها برای انتخاب یک نرم افزار حضور و غیاب مهم تر هستند ؟ برای پاسخ به این سوالات و آشنایی با نرم افزار حضور و غیاب کسرا به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در این زمینه در ادامه با ما همراه باشید. 

معرفی کلی نرم افزار حضور و غیاب پرسنل کسرا

سامانه حضور و غیاب پرسنل کسرا، یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای حضور و غیاب ایرانی است که ویژگی های متمایز کننده ای را در زمینه کنترل تردد و نظارت بر عملکرد پرسنل ارائه می دهد. این نرم افزار دارای قابلیت های متنوعی برای نظارت بر پرسنل و ایجاد ساختارهای نظام مند کاری در سازمان هاست. استفاده از این نرم افزار ضمن تسهیل فرآیند حضور و غیاب، باعث جلوگیری از بروز خطاهای انسانی و ساماندهی هر چه بهتر امور مرتبط با کنترل تردد و نظارت بر کارکنان می شود. برخی از ویژگی های بارز این نرم افزار در ادامه معرفی شده اند. 

برخورداری از گواهینامه های امنیتی متعدد، برای حراست از اطلاعات سازمانی 

در بسیاری از سازمان ها مسئله امنیت اطلاعات یک چالش جدی به حساب می آید. حفاظت از اطلاعات سازمان در مقابل حمله های سایبری و همچنین حذف و اختلال سیستمی برای مدیران سازمان ها از اهمیت زیادی برخوردار است. نرم افزار حضور و غیاب کسرا علاوه بر قابلیت های متنوع مدیریتی، دارای چندین گواهینامه امنیتی معتبر است و می تواند میزبان  مناسبی برای نگهداری و پردازش اطلاعات سازمان های خاص باشد. 

امکان تدوین تقویم کاری و شیفت بندی اتوماتیک 

نرم افزار حضور و غیاب کسرا قابلیت شیفت بندی اختصاصی و تدوین تقویم کاری متناسب با قوانین و نیازهای سازمان را دارد. به کمک این نرم افزار با تعریف گروه بندی ها و شیفت بندی گروه های مختلف، پرسنل در شیفت های منظم و طبق ساختار کاری تعریف شده در محل کار خود حضور پیدا می کنند. همچنین این نرم افزار قابلیت تعریف شیفت های اتوماتیک را دارد، این قابلیت امکان شیفت بندی در خطوط تولیدی که امکان برنامه ریزی دقیق برای حضور پرسنل وجود ندارد را فراهم می کند. 

امکان ارائه گزارشات مختلف بدون محدودیت زمانی و مکانی 

یکی از قابلیت های برجسته یک نرم افزار حضور و غیاب مناسب، امکان ایجاد گزارشات مربوط به تردد و عملکرد کارکنان در بازه های زمانی مختلف است. نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا، امکان دسترسی هر لحظه ای به گزارشات آماری سازمان را به مدیران می دهد. قابلیت گزارش گیری لحظه ای از ورود و خروج کارکنان از درب های مختلف سازمان و بر اساس کارتخوان های مختلف امکان نظارت همه جانبه بر تردد و عملکرد پرسنل را برای مدیران سازمان ها فراهم آورده است. 

قابلیت یکپارچه سازی با انواع دستگاه های حضور و غیاب و گیت های کنترل تردد

سامانه بایوویشن کسرا قابلیت یکپارچگی با انواع دستگاه ساعت زنی و ساعت حضور غیاب و گیت های کنترل تردد را دارد. به کمک سامانه بایوویشن می توان اطلاعات حضور و غیابی سازمان را از دستگاه های حضور و غیاب سایر برندها نیز تخلیه و به کمک نرم افزار حضور و غیاب کسرا تحلیل و پردازش کرد. این امکان یکی از برتری های  شاخص نرم افزار حضور و غیاب کسرا نسبت به سایر نرم افزارهای موجود در این زمینه به حساب می آید. 

مجهز به سامانه مدیریت پیام و اطلاع رسانی 

این نرم افزار قابلیت ارسال پیام های اطلاع رسانی و انواع دعوتنامه  برای پرسنل سازمان را دارد. در این نرم افزار قابلیت ارسال پیام به صورت انفرادی و یا دسته جمعی برای گروه های خاص از پرسنل وجود دارد؛ بدین ترتیب اخبار مهم، رویدادها و تغییرات احتمالی در برنامه سازمان به سهولت و در کوتاهترین زمان به اطلاع کارمندان سازمان می رسد.  

برخورداری از پشتیبانی شبانه روزی 

 برای جلوگیری از وقفه در کار سازمان ها و آسودگی خاطر مدیران، تمامی کاربران نرم افزار حضور و غیاب کسرا می توانند از پشتیبانی بیست و چهار ساعته کارشناسان شرکت مهندسی کسرا بهره مند شوند. در صورت تمایل برای افزودن امکانات جدید به نرم افزار و همچنین دریافت آموزش های لازم و یا رفع مشکلات احتمالی تیم پشتیبانی کسرا به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به مشتریان است. 

امکان استفاده از وب کیوسک عمومی 

قابلیت استفاده از وب کیوسک عمومی برای ثبت تردد در بخش های مختلف یا شعب متعدد یک سازمان، از مزایای بزرگ نرم افزار حضور و غیاب کسرا است. با نصب وب کیوسک های عموم در نقاط مختلف پرسنل می توانند به راحتی اطلاعات ورود و خروج خود را ثبت کنند. این اطلاعات به صورت یکپارچه در نرم افزار حضور و غیاب کسرا پردازش می شوند. 

سخن پایانی 

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین کسرا همگام با اپلیکیشن حضور غیاب کسراهمراه و با قابلیت یکپارچه سازی با انواع سخت افزارهای حضور و غیاب، فضای کاربری امن و امکانات مدیریتی متنوع یکی بهترین گزینه ها برای ایجاد یا توسعه سیستم نظارتی سازمان است. این نرم افزار دارای قابلیت های بسیار متنوعی است که استفاده از آن را برای سازمان های بزرگ و کوچک مناسب کرده است. 

برای خرید سیستم های حضور و غیاب هوشمند کسرا و همچنین سخت افزارهای مرتبط با سیستم کنترل تردد میتوانید با مراجعه به وب سایت شرکت مهندسی کسرا به آدرس kasraco.net درخواست خود را ثبت کنید یا با شماره تلفن‌های 02141452000  داخلی 3 یا 09196769974  تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی