ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

مسابقه جذاب فرانش [رپورتاژ آگهی]

هر سال درست در نیمه پاییز، سالگرد شروع به کار فرانش (کائسنا) به عنوان بزرگ ترین وب سایت ویدیوی آموزشی جدید را جشن می‌گیریم و دوباره به رؤیایی فکر می‌ کنیم که روز اول ما را ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

هر سال درست در نیمه پاییز، سالگرد شروع به کار فرانش (کائسنا) به عنوان بزرگ ترین وب سایت ویدیوی آموزشی جدید را جشن می‌گیریم و دوباره به رؤیایی فکر می‌ کنیم که روز اول ما را به این راه کشاند؛ رؤیای چند جوان که چند سال قبل از دانشگاه بیرون آمده و تصمیم گرفتند راه جدیدی را برای آموزش در ایران باز کنند.

رؤیای اینکه جدیدترین تحولات آموزش و یادگیری در دنیا را به ایران بیاوریم و کمک کنیم کسانی که درس خود را تمام می‌ کنند و قصد دارند وارد بازار کار شوند، بتوانند به راحتی چیزهایی که برای پیدا کردن یک شغل خوب لازم دارند را یاد بگیرند، و مهارتی که قرار است از طریق آن کسب درآمد کنند را سریع و ساده به دست آورند؛ و این هنوز هم رؤیای ماست.

اما در این دو سال تیم فرانش، مرجع آموزش تصویری ایران بسیار بزرگ تر شده و امروز، رؤیای ما هم همان قدر بزرگ می شود. ما امیدواریم، و تمام تلاشمان را به کار می بندیم تا تا روزی بیاید که هر کسی، هرچه می خواهد یاد بگیرد را در فرانش پیدا کند.

طبق گزارشی از Cisco تا سال ۲۰۱۹، محتوای ویدیویی و ویدیوهای آموزشی ۸۰٪ از ترافیک اینترنت را تشکیل خواهد داد. این چه معنایی برای طراحان آموزش یا حرفه‌ای‌های آموزش دارد؟ چطور می‌توانید ویدیوی آموزشی کارآمدی بسازید که مخاطبانتان را جذب خودش کند؟

فرانش برای جشن تولد خود، کمپین ویژه ای را تدارک دیده که پیشنهاد می کنیم حتماً در این مسابقه جذاب شرکت کرده و از جوایزش بهره مند گردید:

« مسابقه فرانش »

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی