زمان تحول در جستجوی ملک فرا رسیده است [رپورتاژ آگهی]

زمان تحول در جستجوی ملک فرا رسیده است [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه دنیای مجازی پیشرفت های چشمگیری به خود دیده و تمامی مشاغل و اصناف در حال وفق دادن و سازگاری خود با این فضا هستند.
ما در تیم شابش، با هدف تسهیل جستجوی ملک برای خریداران و امکان درج آگهی برای مشاورین املاک دارای کد صنفی معتبر فعالیت مان را شروع کردیم و بدین صورت بستری دوطرفه و سودمند بین جویندگان و عرضه کنندگان ملک شکل گرفت. در همین راستا اپلیکیشن شابش را با هدف دسترسی سریعتر و راحت تر کاربران، برای سیستم عامل های
Android و IOS عرضه کردیم تا کاربران در هر مکان و زمانی ملک ایده آل خود را جستجو کنند و با مشاورین املاک معتبر در سراسر کشور ارتباط برقرار نمایند. برخی از امکاناتی که در اپلیکیشن شابش عرضه شده است به شرح زیر است:

جستجوی حرفه ای ملک
کاربران عادی با ثبت معیارهای مورد نیاز خود میتوانند هزاران آگهی ملک را در سراسر کشور مشاهده نمایند. آگهی های املاک شابش دارای تصاویر با کیفیت و جزئیات دقیق است. همچنین سرویس "لیست علاقه مندی ها" به کاربران اجازه میدهد املاک مورد علاقه خود را به پروفایل شان اضافه کرده تا در صورت نیاز دوباره به آن مراجعه نمایند.

برآورد قیمت
آیا به دنبال ارزش گذاری ملک خود هستید تا در صورت مساعد بودن شرایط، آن را به فروش برسانید؟ کافیست مشخصات ملک تان را وارد کنید تا مشاورین املاک معتبر در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ارتباط با مشاورین املاک معتبر و نقشه مشاورین املاک
شاید شما هم به دنبال برقراری ارتباط با مشاورین املاک معتبر هستید اما نمیدانید به چه طریقی با آنها ارتباط برقرار کنید. شابش برای شما بخش مشاورین املاک را ایجاد کرده است تا به راحتی با آنها در سراسر کشور ارتباط برقرار کنید. همچنین برای سهولت بیشتر، جستجوی مشاورین املاک از طریق نقشه هم برای شما فراهم شده است.

بلاگ

بلاگ شابش مکانی برای تبادل اطلاعات در حوزه املاک است که کاربران و مشاورین املاک میتوانند برای مشاهده مقالات روز و همچنین مطلع شدن از آخرین اخبار حوزه املاک در ایران، به آن مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است تمامی خدمات ذکر شده رایگان بوده و از کاربران هیچ هزینه ای در این خصوص دریافت نخواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato